Як вирівняти спину від сутулості?

Не виходить досягти ідеальних форм за допомогою дієт і фітнесу? Зверніть увагу на свою поставу – можливо, саме сутулість спини не дозволяє домогтися форм мрії та побачити результат виконаної роботи.

Що таке сутулість і як вона виникає?

Щоб зрозуміти що таке сутулість – погляньте на анатомічну будову спини. Лінія хребта плавна, з легкими вигинами в області грудей і попереку. Якщо якась із частин має викривлення – з’являється дисбаланс, який порушує природну лінію хребта.

Причин, які пояснюють, чому з’являється сутулість, може бути безліч: це може бути як родова травма, так і комплекси через зріст. Щоб встановити походження проблеми і скорегувати поставу – запишіться на консультацію до остеопата та виконуйте рекомендації фахівця.

Як позбутися від сутулості?

Здорова спина – основа продуктивності кожного офісного працівника. Саме тому більшість дорослих пацієнтів звертаються до остеопата, щоб дізнатися як позбутися від сутулості та допомогти своїй спині зменшити навантаження протягом робочого дня. Якщо ваш лікар підібрав правильну методику як вам вирівняти спину, то результат вас приємно здивує – крім відсутності болів в спині, ви помітите що в кінці робочого дня у вас вистачає сил і на спілкування з сім’єю, і на зустріч з друзями в ресторані.

Ми вирішили дізнатися як вирівняти спину в Києві пропонують приватні кабінети медичної практики: найпопулярнішими методиками є масаж, лікувальна гімнастика і методи нетрадиційної медицини. Не будемо сперечатися – кожна з методик по-своєму ефективна, але без первинної діагностики й встановлення причин викривлення вони можуть не надати бажаного результату.

Якщо вас турбує проблема як вирівняти спину в Києві – залиште заявку на консультацію у остеопата в нашому центрі здоров’я. Крім повної діагностики, ми підберемо для вас індивідуальну програму лікування, результати якої зовсім скоро стануть очевидними не тільки для вас.

Лікування сутулості в Києві, в центрі здоров’я Soul Body

У центрі здоров’я Soul Body Center підхід до проблеми як виправити сутулість відрізняється від традиційної терапії. На етапі діагностики ми визначаємо ступінь деформації хребта і походження викривлень. Перш ніж вирішувати як випрямити спину пацієнта, ми працюємо над тим, щоб усунути причину яка спровокувала розвиток викривлення.

Безпосередньо лікування, в залежності від проблеми може виглядати по-різному: в кожному разі, для пацієнта вибирається індивідуальний план – для когось досить буде регулярно виконувати вправи від сутулості, для іншого – процедури у остеопата і лікувальний масаж.

Ми можемо запропонувати лікування сутулості в Києві для дорослих і дітей. Діти у теперішній час, не менше дорослих проводять часу за комп’ютером і лікування порушення постави у дітей з кожним роком потрібно все більшій кількості школярів. Не варто панікувати, якщо на шкільному медогляді вашій дитині діагностували порушення постави – лікування сутулості у дітей в Києві дозволить не випадати зі звичного ритму життя і швидко позбутися від цієї проблеми. Ми не призначаємо хворобливих процедур – рекомендовані остеопатом вправи від сутулості можна робити разом з дитиною.

Не займайтеся самолікуванням і експериментами з народними рецептами – запишіться на прийом до остеопата, щоб дізнатися причину хвороби і ефективні способи позбутися від неї в короткі терміни.

Автор:

Читайте також