Вісцеральна остеопатія в центрі Soul & Body

Всі внутрішні структури людини пов’язані між собою, як функціонально, так і анатомічно. Злагоджена робота всього організму безпосередньо залежить від злагодженого контакту і взаємодії між ними. Правильний ритм і ковзаючі рухи внутрішніх органів відносно один одного і їх оболонок забезпечує оптимальне функціонування всієї живої системи та відмінне самопочуття.

Що таке вісцеральна остеопатія?

Це досить нова течія, в остеопатії зокрема, і в медицині в цілому. За допомогою мануальних методик розв’язують проблеми структурних і функціональних порушень у внутрішніх органах грудної клітини, черевної й тазової порожнини.

Кожен з внутрішніх органів має свій ритм, пов’язаний з ритмом діафрагми при диханні. У той час коли традиційна остеопатія працює над відновленням балансу в м’язах, зв’язках, кісткових структурах, вісцеральна остеопатія враховує рух і стан внутрішніх органів.

Фахівці, які займаються цим напрямком медицини відзначають, що неправильні рухи діафрагми можуть викликати функціональні порушення в пов’язаних з нею за допомогою зв’язкового апарату внутрішніх органах. Ритмічні рухи, навпаки, механічно стимулюють органи травної системи та сприяють відтоку жовчі.

Крім того, під час дихання, а саме на вдиху, купол діафрагми опускається, знижується тиск в грудній клітці, що розширює просвіт порожнистих вен і збільшує приплив крові до серця.
Принципи та техніки вісцеральної остеопатії використовують для усунення болю та інших функціональних проблем шлунка, кишківника, печінки та жовчного міхура, органів малого таза у чоловіків і жінок. З її допомогою відновлюються після гінекологічних та урологічних захворювань.

Як відбувається вісцеральна остеопатія Києві?

Вісцеральна терапія – це комбінація огляду, опитування, діагностики та лікування. М’якими дотиками, які є одним з найпоширеніших вісцеральних методів, лікар усуває проблеми зі внутрішніми органами, прибирає м’язові затиски та тканинні дисфункції.

Після опитування та огляду, пацієнт лягає на спину. Остеопат розслабляє тіло, вислуховує ритм внутрішніх органів, в проблемних зонах, абсолютно безболісно масажує.

М’якими рухами рук лікар визначає хворобливі точки, з’ясовуючи справжні причини захворювання. Досвідченому остеопату для цього достатньо декількох торкань.
Сеанс не вимагає особливої ​​підготовки. Після нього пацієнт відчуває полегшення, розслаблення і позбавлення від болю.

Вартість прийому за методами вісцеральної остеопатії в клініці Soul & Body залежить від досвіду і кваліфікації лікаря і варіюється від 2000 до 3000 грн.

Показання для лікування вісцеральної остеопатії

Методи вісцеральної остеопатії використовуються при:

 • хронічних захворюваннях органів травної системи (виразці шлунка і дванадцятипалої
 • кишки, гемороїдальних вузлах, ентероколіті, гастриті, синдромі подразненого кишківника);
 • хронічному панкреатиті, холециститі;
 • каменях в жовчному міхурі;
 • дискінезії жовчовивідних шляхів;
 • поліпах товстого кишківника;
 • кістах яєчників, нирок;
 • нерегулярному менструальному циклі;
 • болісних менструаціях;
 • запаленні передміхурової залози;
 • порушеннях сечовивідних шляхів;
 • порушення сну;
 • болях вісцерального походження в спині.

Методи вісцеральної остеопатії використовують не тільки для лікування внутрішніх органів, але і для вирішення проблем, пов’язаних з остеохондрозом, міжхребцевими грижами. Працюючи зі внутрішніми органами, остеопат м’яко, але ефективно усуває біль у хребті, особливо в попереково-крижовому відділі.

Вісцеральна остеопатія в Києві – центр Soul & Body

Фахівці клініки використовують тільки перевірені техніки вісцеральної остеопатії. Вони допомогли розкрити потенціал організму на одужання, працюючи з тисячами пацієнтів різного віку. У своїй роботі остеопати клініки Soul & Body використовують м’які безболісні методи. Допомагають досягти повного розслаблення і позбавлення від болю без лікарських препаратів і агресивного втручання в організм.

Автор:

Читайте також