Відновлення постави в клініці Soul & Body

Як зберегти поставу?

Вона говорить не тільки про впевненість, а й про здоровий спосіб життя. Турбота про спину повинна починатися з раннього дитячого віку. Адже це справжнє дзеркало людського тіла. Сутулий чоловік здається невпевненим в собі, а його рухи – грубими та розкиданими.
Ігнорування правил, що допомагають підтримувати поставу призводить до серйозних проблем в дорослому віці.

Порушення постави та сколіоз

Це часті причини звернення до остеопата. Методи остеопатичного лікування допомагають поліпшити стан м’язового каркаса, мінімізують розвиток сколіозу в різному віці.

Порушення постави: причини, названі фахівцями клініки

За допомогою в остеопатичний центр звертаються як діти, так і дорослі, у яких є різного роду прояви сколіозу. Сколіоз – це викривлення одного відділу хребта відносно іншого в одній площині. Найчастіше сколіотична постава є функціональним порушенням, пов’язаним з проблемами м’язів і тазу.

Лікарі клініки Soul & Body відзначили можливі причини сколіозу:

 • травми дитини під час пологів;
 • вкорочення однієї кінцівки;
 • патологія внутрішніх органів;
 • наслідки важких операцій;
 • непосильні фізичні навантаження;
 • неправильне харчування;
 • зловживання гаджетами;
 • сидіння за робочим місцем;
 • неправильне носіння рюкзака;
 • тривале ігнорування режиму праці та відпочинку;
 • спадковість;
 • порушення структури кісток;
 • малорухливий спосіб життя або повна відсутність фізичної активності;
 • низька мобільність суглобів;
 • погані меблі для сну, що порушують ергономіку тіла.

Порушення постави у дітей пояснюється ще й тим, що народжуються вони з абсолютно рівним хребтом. В процесі навчання тримання голови, сидіння, повзання, ходьби і формуються фізіологічні вигини. Викривлення постави в дитячому віці призводить не тільки до деформації хребта, але і до порушення амортизації стопи, кісток тазу, проблем з внутрішніми органами. Саме тому профілактика і лікування неправильної постави повинні проводиться якомога раніше і тільки професійними фахівцями.

До якого віку можна виправити поставу? 18, 20, 21, 22, 25, 30, 40 – лише цифри для остеопата, який проведе професійне лікування і підбере оптимальні рекомендації щодо способу життя. Звичайно, важливо звернутися за допомогою в дитячому віці, коли організм не має ускладнень з боку внутрішніх органів, а в хребті немає викривлення хребців навколо своєї осі (сколіозу). Лікар з виправлення постави вже на першому прийомі зможе досягти поліпшення.

Корекція постави в Києві, в клініці Soul & Body

Виправлення сколіотичного хребта можливо на будь-якій стадії. Важкі ускладнення можуть виникнути навіть на початковому етапі розвитку. Виправити зміни постави в Києві можливо в центрі Soul & Body. Лікар остеопат проводить комплекс заходів, для поліпшення м’язового корсету і виправлення спини. Після огляду і діагностики пацієнта фахівець працює з кістками черепа і крижів для відновлення краніосакрального ритму, руками впливає на симпатичні нервові сплетення. Не залишає без уваги ребра, зв’язки хребта і внутрішні органи. Покращує кровотік в м’язах і відтік лімфи. Після основного прийому пацієнт отримує рекомендації по вправах для зміцнення м’язів спини. Час, за скільки можна виправити поставу залежить від особистої роботи над проблемою і занедбаності захворювання.

Вартість лікування в постави в центрі Soul & Body

Здорова спина – реальність. Красива постава усуває всі психологічні бар’єри, дає людині впевненість у собі і можливість бути поміченим. Досвідчений остеопат допоможе почати нове життя з гордою ходою і рівною спиною. Не варто думати, що лікувальні вправи з інтернету допоможуть самостійно впоратися з проблемою. Кожен вік і кожен випадок викривлення постави вимагає особистої консультації лікаря і підбору індивідуального лікування. Тільки так можна досягти ефекту від терапії.

Профілактика порушень постави

Для відновлення балансу важливо усунути всі причини, що змінюють поставу:

сон на ортопедичній поверхні;
регулярна фізична активність;
правильний вибір взуття, відповідно до анатомічної будови стоп;
розподіл навантаження при носінні сумки або рюкзака;
поза в якій сидите за робочим столом, спите, стоїте.

Ці прості заходи допоможуть зберегти хребет міцним, а вигини – фізіологічними.

Чому лікування постави в клініці Soul & Body?

У остеопатичному центрі в Києві процес лікування порушень постави проходить природно, природно і без хімічного втручання в організм. Остеопат на прийомі працює для активації внутрішніх механізмів, знімає м’язовий спазм і не використовує медичних препаратів. Рекомендації по способу життя прості та легкі для виконання. При будь-яких змінах в самопочутті або загальному стані завжди можна проконсультуватися у фахівця.

Автор:

Читайте також