Унковертебральний артроз шийного відділу хребта

Біль у шиї здається став чимось буденним: шия болить від роботи за комп’ютером, серфінгу в соцмережах, на класі йоги та від сну в незручній позі. Не варто з цим миритися просто так – звичайний біль в кінці робочого дня може сигналізувати про початок захворювань опорно-рухового апарату, в тому числі унковертебрального артрозу шийного відділу хребта.

Якщо в нашій статті ви знайдете два – три симптоми, описаних нижче – зверніться за консультацією до остеопата для консультації та лікування.

Унковертебральний артроз – що це таке?

Діагноз артроз міцно асоціюється у далеких від медицини людей із захворюванням колін, викликаних поважним віком. Але на жаль, це тільки частина істини: артроз може вразити будь-який суглоб в тілі. У медицині, кожна ділянка тіла вражена артрозом отримує своє діагностичне ім’я.

Що таке ункоартроз?

Ункоартрозом називають артрозні ураження суглобів у зоні шиї. Складнощі з виконанням простих рухів шиї на кшталт поворотів і нахилів можуть свідчити про початок захворювання. Щоб не заплутатися, пропонуємо окремо розібратися, що означає інший популярний діагноз – унковертебральний артроз. Унковертебральний артроз шиї вражає міжхребцеві хрящі шийного відділення, в той час як ункоартроз розташовуються усередині суглобових хрящів.

Характерним артрозом похилого віку є спондилоартроз шиї – зміни в суглобах носять дистрофічний характер.

Лікування і профілактика унковертебрального артрозу

Ознаки артрозу шийного відділу не пройдуть повз: біль в шиї, оніміння рук і ніг і регулярні головні болі свідчать про те, що захворювання перейшло в гостру стадію. Біль артрозу шийного відділу тупа і посилюється при рухах. Варто згадати, один з характерних ознак спондилоартрозу шийного відділу хребта, який турбує багатьох літніх пацієнтів – складності з контролем сечового міхура і кишечника можуть виникати при тиску остеофітів на спинний мозок.

Проблему артрозу шийного відділу лікувати як тільки не пропонують: операції, уколи, курси препаратів і знеболюючих. Симптоматичне лікування унковертебрального артрозу в Києві користується великою популярністю в офісних працівників, але результату не буде, якщо працювати виключно з симптомами. Лікування принесе результат, якщо боротися з причиною, а не наслідком хвороби.

Чому саме остеопатичне лікування унковертебрального артрозу в Києві?

Щоб позбутися від спондилоартрозу шийного відділу хребта, лікування в Києві слід довірити остеопату. Доктор проведе діагностику і проведе курс процедур, які допоможуть забути про хвороби назавжди. Наприклад, при сукупності остеопатічних заходів лікування, спондилоартроз шийного відділу за допомогою спеціальної гімнастики, переходить в стадію повної ремісії.

Автор:

Читайте також