Структуральна остеопатія в клініці Soul & Body

Бути активним, насолоджуватися життям – бажання більшості, не затьмарюйте його болями в спині!
У 90% дорослого населення світу біль в кінцівках і хребті виникає без явних причин або травм.

Структуральна остеопатія допоможе!

Багато хто не пам’ятають початку больового синдрому, хтось забув про травму в дитинстві, хтось і зовсім не надав значення змін в організмі. Визначити провокаційний фактор болю – завдання не з простих для традиційної медицини. Лікування за допомогою структуральної остеопатії направлено на відновлення активних рухів, відновлення повноти функцій опорно-рухової системи.

Що таке структуральна остеопатія?

Структуральна остеопатія – базовий метод лікування в остеопатії, що використовує доказові методи травматології та ортопедії. Її головний принцип – відновлення структури органу і відновлення його функцій. Структуральні остеопатичні методи використовують в тих випадках, коли тіло не може самостійно відновити свою роботу. Наприклад, при вивихах, підвивихах, зміни в розташуванні кісток і суглобів, що супроводжується дискомфортом і болем в спині. Методи структуральної остеопатії, на відміну від традиційних, не практикують агресивного втручання, не викликають болю при застосуванні і не вимагають медикаментозного компонента.

Як проходить прийом структурального остеопата?

Сеанс структурної остеопатії вимагає чіткості та методичності. Лікар клініки Soul & Body більшу частину часу присвячує огляду та діагностування проблеми.

Спеціаліст дотримується двох основних принципів:

 • Не шукати проблеми в здоровому органі та не проводити маніпуляцій заради профілактики.
 • Будь-яка маніпуляція повинна відбуватися без болю.

Під час прийому остеопат відновлює нормальні анатомічні розташування кісток і суглобів, знімає спазм м’язів і фасцій, стимулює передачу нервового імпульсу до м’язового волокна, покращує кровопостачання і відтік лімфи. М’які методи стимуляції оздоровлюють, знімають больовий синдром і пов’язані з ним спазми м’яких тканин, дискомфорт, активізують саморегуляційні процеси в організмі.

Структурна остеопатія: вартість лікування в Києві, в центрі здоров’я Soul & Body

Тому прийом у остеопата має свою ціну. Для використання методів структуральною остеопатії у дорослих і дітей потрібно багатогодинна практика, постійне підвищення кваліфікації фахівців та отримання сучасних знань. Консультація провідного спеціаліста центру Soul & Body в Києві коливається в межах від 2000 до 3000 грн., В залежності від стану пацієнта. Прийом остеопата клініки – 2000 грн.

Показання до структуральної остеопатії

Лікування методами структуральної остеопатії ефективно при:

 • остеохондрозі всіх відділів хребта;
 • захворюваннях суглобів і навколосуглобових тканин (артритах, артрозах, бурситах);
 • системних аутоімунних захворюваннях (системний червоний вовчак, виразкової хвороби шлунку, ревматоїдному артриті);
 • запаленні м’язів і сухожиль (міозитах, тендиніти, лігаментити, тунельний синдром);
 • головного болю, запаморочення;
 • постійному почутті втоми;
 • порушеннях сну;
 • проблемах з мозковим кровообігом;
 • перенесені травми і операції.

Структуральна остеопатія – вельми ефективний метод відновлення після фізичних навантажень і професійних спортивних тренувань.

Структуральна остеопатія в центрі Soul & Body в Києві

У остеопатичній клініці працюють фахівці з багаторічним досвідом ведення дітей, дорослих, вагітних жінок і новонароджених. Згуртована команда професіоналів допомагає поліпшити фізичну і емоційну сферу життя, розкрити всі тілесні затиски, стимулювати резервні сили організму і направити їх на відновлення структури та функцій органів і систем.

Автор:

Читайте також