Йога

Йога в Soul&Body Center - це місце, де ви можете надійно сховатися від міської метушні та відновити життєву енергію. Подаруйте собі кілька годин спокою та гармонії, і ми гарантуємо, що вам хочеться повернутися до нас знову! А ще Йога – це один із ефективних способів розпалити внутрішній вогонь.

Для чого необхідні заняття з йоги?

Покращує когнітивну діяльність: розвиває увагу, пам'ять, підвищує здатність концентруватися на роботі.
Зміцнює нервову систему, підвищує стресостійкість.
Заспокоює.
Допомагає «оновити» організм за рахунок того, що змушує всі рідини в організмі краще циркулювати.
Стабілізує гормональне тло.
Зміцнює сон.
Покращує фізичні якості організму – силу, гнучкість, відчуття балансу.

Кому і для чого підійдуть заняття з йоги?

Почати займатися йогою можна в будь-якому віці та при будь-якому рівні пластичності м’язів. Регулярна практика допоможе розвинути гнучкість, зміцнити м’язовий корсет, розслабити тіло і відпустити непотрібні думки. На сесії йоги під керівництвом Надії Печені ви освоїте базові техніки дихання і асани, а також правильну техніку їх виконання. Заняття допоможуть розвинути необхідний рівень підготовки для виконання більш складних елементів.
Рекомендуємо клас для початківця і середнього рівня підготовки.
Інструктор: Надія Печеня – інструктор хатха-йога з 2006 року, підготовка за програмою YWSAS.

Турбує біль в спині, пригнічений стан, проблеми з травленням або повільне відновлення після пологів? У випадках, коли традиційна медицина розводить руками, на допомогу приходить остеопатія.

Дотик є одним з необхідних інстинктів, закладених в людині. Приємне дотик може заспокоїти, розслабити тіло, допомогти навести порядок у думках і запустити певні механізми в організмі, які неодмінно призведуть до самозцілення.

Проблеми опорно-рухового апарату у дітей, захворювання дихальних шляхів, порушення зору, викривлення постави (дитячий сколіоз), неправильний прикус, дитяче плоскостопість – лікують з допомогою дитячої остеопатії.

Правильне харчування – не тільки запорука гарної фігури, але і дієвий спосіб стати здоровішим та розкрити потенціал вашого тіла. Щоб правильно підібрати індивідуальний раціон, вам допоможе консультація нутриціолога в Soul&Body Center.

Вісцеральний масаж – масажна техніка, яка допомагає прибрати застої у внутрішніх органах і позбавити від рефлекторних болів, викликаних соматичними захворюваннями.

Лікувальний масаж – це делікатна масажна техніка, в основі якої лежать принципи остеопатії. Лікувальний масаж надає комплексний вплив на організм і відновлює природні механізми саморегуляції.

Спортивний масаж – комплекс класичних прийомів, які сприяють фізичному вдосконаленню спортсмена. Цілі такі: відновлення після тренувань, травм, підвищення працездатності на заняттях.

Віскі-обгортання – це методика бандажного обгортання, друга її назва – STYX-обгортання. Це процедура, яка надає не тільки косметичний, але і терапевтичний ефект.

Масаж обличчя – профілактичний та лікувальний метод впливу на шкіру та м'язи обличчя. Процедуру виконують за наявності тьмяної, обвислої шкіри, мішків та синців під очима, зморшок, вираженої носогубної складки, «гусячих лапок».

Біорезонанс - це удосконалена комплексна діагностика організму. Це не аналог УЗД або рентгенівського дослідження, біорезонанс не передбачає візуалізації внутрішніх органів, а дозволяє дослідити і якісно оцінити їх функціональний стан.

Стрес і різні проблеми можуть стати причиною вашого незадовільного самопочуття. Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог.

Embodiment або Тілесна усвідомленість – це новий підхід розвитку тілесно-емоційного інтелекту.

Медитація - це ряд дихальних, психологічних практик, які застосовуються з метою розслаблення, самопізнання та розкриття потенціалу.

Реабілітологи Soul&Body Center працюють над проблемами опорно-рухового апарату, нервової системи, залежних станів, працюють комплексно, використовуючи всі доступні методи остеопатії, масажу, психології та реабілітації.

Кінезіологія – новий напрям в медицині, в якому метод діагностики базується на твердженні, що будь-яке порушення здоров’я відображається на м’язовому тонусі.