Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

Танцювальна терапія в Києві

Танцювальна терапія в Києві

Танцювально-рухова терапія в Києві в Soul & Body Academy – один з найдинамічніших способів лікування соматичних і психологічних проблем. Ви навчитеся відновлювати зв’язок зі своїм тілом, слухати себе і розуміти справжні потреби вашого організму.

Чому варто відвідати сеанс танцювальної терапії в Києві, в Soul & Body Academy

На танцювальній терапії Ви будете позбавлятися від затискачів, блоків і пригнічених емоцій в ритмі танцю. Під керівництвом Дар’ї Сербіної ви навчитеся відчувати себе вільніше в тілі, думках і почуттях.

Заняття проходять в трьох групах: індивідуальні, парні та групові.

Дарина Сербіна – хореограф, чемпіонка України з бальних танців і тілесно-орієнтована терапевт, коуч. Напрямок роботи: консультування з питань взаємовідносин, емоційного інтелекту і взаємин з власним тілом.

Ціни на танцювальну терапію в Києві в Soul & Body Academy

Індивідуальне заняття
Дарина Сербіна
Індивідуальне заняття
(При покупці 4 занять, 5 заняття - безкоштовно)
1500 грн
Парне заняття
Дарина Сербіна
Парне заняття
2000 грн 
Групове заняття
Дарина Сербіна
Групове заняття
500 грн

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги остеопата для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.
Реабілітологи Soul & Body Center створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

Читати повністю
post thumbnail
Психологія

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати повністю