Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

Супровід вагітних

Супровід вагітних

Супровід вагітності в Soul & Body Center – це комплексна підтримка організму майбутньої мами перед народженням дитини.

Команда фахівців Soul & Body Center допоможе вашому тілу м’яко адаптуватися до змін і підготуватися до здорових пологів без стресу, щоб вагітність запам’яталася як один з найприємніших моментів вашого життя. Також робота з остеопатом допоможе уникнути поширених відхилень під час вагітності.

Як остеопат може допомогти майбутній мамі?

  • Остеопат відновить правильне положення матки та внутрішніх органів, нормалізує тонус матки, допоможе прийняти плоду правильне положення в утробі;
  • налагодить рухливість в тканинах і суглобах;
  • проведе стимуляцію кровотоку в плаценті для запобігання гіпоксії;
  • допоможе м’язам, зв’язкам і опорно-руховому апарату адаптуватися до змін, що відбуваються в організмі.

Ми пропонуємо майбутнім мамам допомогу команди фахівців: остеопата, дієтолога, перинатального психолога, класи з йоги та остреоптичний масаж. Вибираючи один з пакетів послуг в Soul & Body Center, ви отримуєте кваліфіковану допомогу фахівців на весь термін перебігу вагітності.

 

Ціни на супровід вагітних в Києві

Прийом у остеопата
Сергій Губанов
Прийом у остеопата
60 хв
7 000 ₴
Прийом у остеопата
Вікторія Подрезова
Прийом у остеопата
60 хв
2 000 ₴

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги остеопата для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.
Реабілітологи Soul & Body Center створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

Читати повністю
post thumbnail
Психологія

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати повністю