HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Нутриціолог

Нутриціолог

Правильне харчування – це не тільки запорука гарної фігури, але і дієвий спосіб стати здоровішими, потужний anti-age для всього організму і розкрити потенціал свого тіла.

Ми те, що ми їмо! Як скласти раціон харчування?

Чим глибше людина осягає процеси, що відбуваються в її тілі, тим точніше і збалансованіший її раціон. Питаннями правильного підбору раціону займається молода наука – нутрицевтика і фахівці в цій галузі – нутриціологи. Як їжа впливає на організм, яким чином оздоровити людей за допомогою правильного харчування – на ці питання і дає вичерпні відповіді нутрицевтика.

Що ж таке нутрицевтика?

Не так давно, в 1989 році, голова Фонду інновацій в медицині, Стівен де Фелліс, запропонував вживати новий термін, який позначав би групу харчових продуктів, що забезпечують здорове харчування, яке заповнює в організмі дефіцит мінералів та вітамінів, слугує профілактичним засобом від багатьох захворювань. Цим терміном стала «нутрицевтика» – похідне від Nutrition (харчування) і Pharmaceutical (Фармація).
У Києві дуже мало клінік, що практикує нутрицевтику. Центр Soul & Body застосовує як традиційні методології оздоровлення, так і найсучасніші світові розробки.

Нутрицевтика – це один з напрямків в центрі Soul & Body

Не секрет, що житель мегаполісу харчується часто неправильно, вживає багато жирів і вуглеводів, мало клітковини та вітамінів. Збалансувати цей дисбаланс і покликана нутрицевтика. Не можна сказати, що це лікування в прямому сенсі слова. Швидше, делікатна корекція продуктів, які надходять в організм.
У вітчизняній номенклатурі поки що немає поняття «нутрицевтик», тому всі продукти з цієї серії відносять до біологічно активних речовин. Звичні нам вітамінні та мінеральні комплекси – це також нутрицевтики.

Попри юний для науки вік, вже доведено, що нутрицевтики позитивно впливають на організм при самих різних ситуаціях і станах. Так, правильно підібрані нутрицевтики допомагають при недугах:

  • щитоподібної залози;
  • печінки;
  • підшлункової залози, наприклад, панкреатиті, діабеті;
  • гіпотиреозі.

Багато нутрицевтиків відмінно очищають організм, що говорить про роль нутрицевтики для схуднення. Жінки, які підходять до менопаузи також мають можливість оцінити позитивний вплив препаратів на ці вікові симптоми. Нутрицевтика для жінок має важливе значення і в відновленні привабливості і свіжості шкіри.

Розроблено продукти, що заповнюють недолік йоду і селену в організмі, а це – профілактика патологій щитоподібної залози, від яких страждає істотний відсоток населення земної кулі.
Нутрицевтики при лікуванні підшлункової залози містять рослинні витяжки, які мають очищаючий, спазмолітичний і протизапальний ефект.

Незамінна нутрицевтика для спортсменів. Саме для них створені популярні вітамінні і протеїнові батончики, білково-вуглеводні коктейлі.

На сьогодні створено безліч нутрицевтиків для лікування і корекції різних станів і захворювань організму людини. Ціна залежить від складових, призначення препарату, фірми-виробника. Їх склад різноманітний, тому самому собі призначати їх не можна. Консультація з фахівцем, який підбере оптимальний комплекс, необхідна.

Нутрицевтика в Києві, в центрі здоров’я Soul & Body

Оскільки наука нутрицевтика знаходиться в стані становлення і розвитку, знайти в Києві фахівця, який міг би з ювелірною точністю призначити необхідний конкретній людині комплекс, не просто. Але в нашому центрі є такий лікар нутриціолог. Ми співпрацюємо тільки з авторитетними фахівцями та виробниками нутрицевтиків. Тільки так можна добитися позитивних результатів від прийому цих продуктів.

Нутріціолог
Мирослава Ульяніна
Нутріціолог
60 хв
2 500 ₴

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб. Наші реабілітологи створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем. Масажні практики, мануальна терапія, остеопатія, кінезіотерапія, пілатес, йога та багато іншого допоможуть вам повернути свій ресурс в найкоротші терміни.

Читати повністю
post thumbnail
Психология

Многие физические недуги — результат психологических проблем, которые можно решить через диалог. Психолог направляет ваши мысли, позволяя вам увидеть себя со стороны и проанализировать действия. Он ищет первопричину вашего поведения, помогает исцелиться и отыскать свой ресурс.

Читати повністю