Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

Нутриціолог

Нутриціолог

Правильне харчування – не тільки запорука гарної фігури, але і дієвий спосіб стати здоровішими і розкрити потенціал вашого тіла.

Щоб правильно підібрати індивідуальний раціон, допоможе консультація нутриціології в Soul & Body Center. Фахівець допоможе розібратися вам: як їжа впливає на організм, як оздоровити тіло за допомогою збалансованого плану харчування, як вибудувати ваше харчування, щоб задовольнити потреби організму, на які продукти звернути увагу, а від яких – відмовитися,

Крім того, нутриціолог допомагає при роботі з композицією тіла – набір м’язової маси і зниження жирового прошарку відбудеться швидше і ефективніше після консультації з фахівцем.

Також ми рекомендуємо відвідати консультацію нутриціолога в Києві при недугах:

  • щитовидної залози;
  • печінки;
  • підшлункової залози, наприклад, панкреатиті, діабеті;
  • гіпотиреозі.

Вартість консультації нутриціології в Києві

Нутріціолог
Ліза Мішина
Нутріціолог
60 хв
2 500 ₴

Ми те що ми їмо! Як скласти раціон харчування?

Чим глибше людина осягає процеси, що відбуваються в її тілі, – тим точніше і збалансованішим є її раціон. Питаннями правильного підбору раціону займається молода наука – нутрицевтика і фахівці в цій галузі медичних знань – нутриціологи. Як їжа впливає на організм, яким чином оздоровити людей за допомогою правильного харчування – на ці питання і дає вичерпні відповіді нутрицевтика.

Що ж таке нутрицевтика?

Не так давно, в 1989 році, голова Фонду інновацій в медицині, Стівен де Фелліс, запропонував вживати новий термін, який позначав би групу харчових продуктів, що забезпечують здорове харчування, що заповнюють в організмі дефіцит мінералів та вітамінів, службовців профілактичним засобом від багатьох захворювань. Цим терміном став «нутрицевтика» – похідне від Nutrition (харчування) і Pharmaceutical (Фармація).
У Києві дуже мало клінік, практикуючих нутрицевтиків. Центр Soul & Body застосовує як традиційні методології оздоровлення, так і найсучасніші світові розробки.

Нутрицевтика – це один з напрямків в центрі Soul & Body

Не секрет, що житель мегаполісу харчується часто неправильно, вживає багато жирів і вуглеводів, мало клітковини і вітамінів. Збалансувати цей дисбаланс і покликана нутрицевтика. Не можна сказати, що це лікування в прямому сенсі слова. Швидше, делікатна корекція надходять в організм продуктів.
У вітчизняній номенклатурі поки що немає поняття «нутрицевтик», тому всі продукти з цієї серії відносять до біологічно активних речовин. Звичні нам вітамінні та мінеральні комплекси – це також нутрицевтики.

Багато нутрицевтики відмінно очищають організм, що говорить про роль нутрицевтики для схуднення. Жінки, які підходять до менопаузи також мають можливість оцінити позитивний вплив препаратів на ці вікові симптоми. Нутрицевтика для жінок має важливе значення і в відновленні привабливості та свіжості шкіри.

Розроблено продукти, що заповнюють недолік йоду і селену в організмі, а це – профілактика патологій щитовидної залози, від яких страждає істотний відсоток населення земної кулі.
Нутрицевтики при лікуванні підшлункової залози містять рослинні витяжки, які мають очищающий, спазмолітичний і протизапальний ефект.

Незамінна нутрицевтика і для спортсменів. Саме для них створені популярні вітамінні та протеїнові батончики, білково-вуглеводні коктейлі.

На сьогодні створено безліч нутрицевтиків для лікування і корекції різних станів і захворювань організму людини. Ціна залежить від складових, призначення препарату, фірми-виробника. Їх склад різноманітний, тому самому собі призначати їх не можна. Консультація з фахівцем, який підбере оптимальний комплекс, необхідна.

Нутрицевтика в Києві, в центрі здоров’я Soul & Body

Оскільки наука нутрицевтика знаходиться в стані становлення і розвитку, знайти в Києві фахівця, який міг би з ювелірною точністю призначити необхідний конкретній людині комплекс, непросто. Але в нашому центрі є такий лікар нутриціолог. Ми співпрацюємо тільки з авторитетними фахівцями та виробниками нутрицевтиків. Тільки так можна добитися позитивних результатів від прийому цих продуктів.

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги остеопата для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.
Реабілітологи Soul & Body Center створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

Читати повністю
post thumbnail
Психологія

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати повністю