Реабілітологія

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.

Кому необхідна реабілітологія?

Реабілітологи Soul&Body Center працюють над проблемами опорно-рухового апарату, нервової системи, залежних станів, працюють комплексно, використовуючи всі доступні методи остеопатії, масажу, психології та реабілітації.
Наші спеціалісти створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

При яких випадках необхідна реабілітологія?

Спеціалісти допомагають відновити організм:

при остеохондрозі;
при функціональному та органічному сколіозі;
після ендопротезування кульшових суглобів;
при контрактурах м'язів внаслідок отриманих травм;
після переломів кісток або травм хребта;
при травмах після ДТП;
після хлистової травми шиї;
при травмах купріка;
пацієнтам з артрозами та артритами у стадії ремісії;
після перенесеного інсульту;
людям з алкогольною залежністю;
людям з інвалідністю будь-якого віку;
жінкам після важких пологів, кесаревого розтину, епідуральної анестезії або загального знеболювання;
після операції на серці (шунтування);
дітям з аутизмом, дисгармонійністю у розвитку, з проблемами мови (дислексія, дисграфія), з частими рецидивуючими вірусними захворюваннями.

Особливості проведення реабілітації

Реабілітологи приступають до лікувальних процедур тільки після проведення комп’ютерної та мануальної діагностики. Вивчивши стан всього організму і переконавшись у відсутності протипоказань, спеціалісти приступають до проведення основного циклу реабілітаційної програми. Ці заходи – незамінна складова будь-якого відновного циклу.

Турбує біль в спині, пригнічений стан, проблеми з травленням або повільне відновлення після пологів? У випадках, коли традиційна медицина розводить руками, на допомогу приходить остеопатія.

Дотик є одним з необхідних інстинктів, закладених в людині. Приємне дотик може заспокоїти, розслабити тіло, допомогти навести порядок у думках і запустити певні механізми в організмі, які неодмінно призведуть до самозцілення.

Проблеми опорно-рухового апарату у дітей, захворювання дихальних шляхів, порушення зору, викривлення постави (дитячий сколіоз), неправильний прикус, дитяче плоскостопість – лікують з допомогою дитячої остеопатії.

Правильне харчування – не тільки запорука гарної фігури, але і дієвий спосіб стати здоровішим та розкрити потенціал вашого тіла. Щоб правильно підібрати індивідуальний раціон, вам допоможе консультація нутриціолога в Soul&Body Center.

Вісцеральний масаж – масажна техніка, яка допомагає прибрати застої у внутрішніх органах і позбавити від рефлекторних болів, викликаних соматичними захворюваннями.

Лікувальний масаж – це делікатна масажна техніка, в основі якої лежать принципи остеопатії. Лікувальний масаж надає комплексний вплив на організм і відновлює природні механізми саморегуляції.

Спортивний масаж – комплекс класичних прийомів, які сприяють фізичному вдосконаленню спортсмена. Цілі такі: відновлення після тренувань, травм, підвищення працездатності на заняттях.

Віскі-обгортання – це методика бандажного обгортання, друга її назва – STYX-обгортання. Це процедура, яка надає не тільки косметичний, але і терапевтичний ефект.

Масаж обличчя – профілактичний та лікувальний метод впливу на шкіру та м'язи обличчя. Процедуру виконують за наявності тьмяної, обвислої шкіри, мішків та синців під очима, зморшок, вираженої носогубної складки, «гусячих лапок».

Біорезонанс - це удосконалена комплексна діагностика організму. Це не аналог УЗД або рентгенівського дослідження, біорезонанс не передбачає візуалізації внутрішніх органів, а дозволяє дослідити і якісно оцінити їх функціональний стан.

Стрес і різні проблеми можуть стати причиною вашого незадовільного самопочуття. Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог.

Embodiment або Тілесна усвідомленість – це новий підхід розвитку тілесно-емоційного інтелекту.

Йога в Soul&Body Center - це місце, де ви можете надійно сховатися від міської метушні та відновити життєву енергію.

Медитація - це ряд дихальних, психологічних практик, які застосовуються з метою розслаблення, самопізнання та розкриття потенціалу.

Кінезіологія – новий напрям в медицині, в якому метод діагностики базується на твердженні, що будь-яке порушення здоров’я відображається на м’язовому тонусі.