Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2
post thumbnail

Кінезотерапія в центрі Soul & Body

Чим займається кінезотерапія? У медицині постійно робляться відкриття, розробляються нові матеріали та способи оздоровлення, удосконалюються і шліфуються відомі методики. Саме […]

Чим займається кінезотерапія?

У медицині постійно робляться відкриття, розробляються нові матеріали та способи оздоровлення, удосконалюються і шліфуються відомі методики. Саме так сталося з кінезотерапією. Дана оздоровча методика використовується в центрі Soul & Body в Києві.

У нас працюють найкращі кінезіотерапевти Києва

Вони володіють знаннями з:

 • анатомії;
 • медицини;
 • фізіології;
 • біохімії.

Відомо, що близько 90% населення земної кулі так чи інакше страждає від різних недуг опорно-рухового апарату. Причому всесвітня медична спільнота з тривогою констатує сильне омолодження захворювань цієї групи. Уже в 30-35 років зустрічаються набуті патології великих і дрібних суглобів, хребетного стовпа.
Причин цього кілька, в тому числі як малорухливий спосіб життя, так і підвищені фізичні навантаження.

Якщо не докладати зусиль, людині загрожує інвалідизація. Щоб цього уникнути, значно уповільнивши, а то і зовсім зупинивши деструктивні процеси в опорно-руховому апараті, кінезіологами в Києві на Оболоні, створені всі умови – запрошуємо на оздоровлення всіх бажаючих!

Кінезотерапія: що це?

Кінезотерапія – це методика, яка передбачає оздоровлення хребта і суглобів, оздоровлення всього організму, поліпшення стану здоров’я після операцій і травм.
Лікувати рухом, долаючи больові синдроми – така основна установка кінезотерапії. Як тут не погодитися з крилатим висловом про те, що рух – це життя, і він не має ціни.

Методика має відмінний профілактичний вплив на організм, а людям, що страждають різними недугами спини та суглобів, він просто необхідний. Найчастіше показаннями до кінезотерапії є:

 • болі у спині;
 • проблеми з поставою, сколіози;
 • остеохондроз шийного та інших відділів хребта;
 • артрози та атрити гомілковостопного, колінних;
 • кіфози;
 • муковісцидоз (кістозний фіброз), який проявляється т. з. «Легеневими нападами», проте вражає не тільки дихальну систему, а й печінку, травну систему, кістки;
 • грижі поперекового відділу;
 • протрузії;
 • хронічний бронхіт.

Кінезотерапія відмінно зарекомендувала себе при лікуванні міжхребцевих гриж, складних захворювань, сильно погіршують життя людини та змушують її жити з постійним болем.

На сьогодні активно використовується обидва види кінезотерапії – активний і пасивний. У першому випадку пацієнт самостійно, але під керівництвом інструктора робить оптимальні для його стану рухи. У другому з ним працюють різні апарати.

Ізометрична кінезотерапія спрямована на:

 • гармонізацію внутрішнього стану;
 • формування правильної постави;
 • зміцнення м’язів;
 • коригування ваги;
 • поліпшення кровообігу.

Який з видів призначити пацієнтові – вирішується в індивідуальному порядку. Загальний підхід передбачає, що спочатку людина під наглядом лікаря виконує легкі вправи, а згодом переходить до більш складних комплексів. Ціна курсу кінезотерапії в Києві також розраховується індивідуально.

До протипоказань для занять відносять:

 • гострі стани;
 • онкологічні захворювання;
 • тендітні судини;
 • тромбофлебіти;
 • інтоксикації.

Фахівці з фізіотерапії, лікарі-реабілітологи, яких зібрав засновник центру Soul & Body Сергій Губанов, роблять все можливе, щоб жителі Києва і всі бажаючі стали здоровими та поліпшили якість життя. Про те, що працюємо ми успішно, свідчать численні відгуки наших пацієнтів.

Кінезотерапія для дітей

На жаль, різні хвороби не щадять навіть самих маленьких. Однак у багатьох випадках діткам можна допомогти немедикаментозними методами, які сприяють поліпшенню рухових функцій, знімають спазми з м’язів, покращують загальний стан.

Серйозне захворювання, що вражає малюків – муковісцидоз. У західних країнах давно навчилися допомагати дітям, які страждають на кістозний фіброз, як ще називають цю недугу. Тепер доступна така кінезотерапія в Києві.

Призначаючи дитині конкретні активності, кінезотерапевт враховує:

 • фізичні можливості маленького пацієнта;
 • його стан.

Поки скелет піддається зовнішньому впливу, сприятливому впливу масажу, фізіотерапії, не можна упустити можливість позбавити малюка від мук. У всьому світі відгуки про кінезіотерапію для діток – найпозитивніші.

Ціни на послуги кінезотерапії в центрі Soul & Body

Наша клініка дотримується політики максимальної лояльності до пацієнтів. Вартість занять формується індивідуально, однак щоб отримати інформацію про ціни, можна звернутися до наших адміністраторів або написати в месенджери.
У нас є бонусні програми, регулярно проводяться акції, також існують різні знижки. Глибокі знання та відмінні професійні вміння колективу вартують того, щоб люди зверталися до нас за оздоровленням, отриманням можливості безболісно рухатися і, в кінцевому підсумку, – жити активніше.

Чому звертаються в центр кінезотерапії в Києві – Soul & Body

Прекрасне нове обладнання, поєднання традиційних і нових методик, високий професіоналізм старшого і середнього персоналу не залишаються непоміченими нашими пацієнтами. Клініку рекомендують друзям, знайомим, родичам, пишуть теплі відгуки та подяки. Наші старання і зусилля по оздоровленню маленьких пацієнтів і дорослих знаходять відгук у серцях людей.

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю