Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

Йога в Києві на Оболоні в центрі здоров’я Soul & Body

Йога в Києві на Оболоні в центрі здоров’я Soul & Body

Чому у нас найкраща йога на Оболоні?

Йога в Soul & Body Academy – це можливість подружитися зі своїм тілом і розкрити його нові можливості. На заняттях ви навчитеся чути себе, розвивати гнучкість в тілі, освоювати техніки дихання і асани, а також заряджати тіло енергією.

В Soul & Body Academy ви можете вибрати заняття в одному з класів:

Yoga Early Birds

Розклад: вівторок, п’ятниця – 7:30

Ранкова йога допомагає м’яко «розбудити» і зарядити тіло енергією. Це допоможе вам налаштуватися на новий день і зустріти його з легкістю.

Регулярна ранкова йога сприяє високому рівню концентрації, поліпшення стану опорно-рухового апарату і нервової системи.

Сесія йоги ” Yoga Early Birds ” з Іриною Скоробрещук крім практики асан, містить практики саморегуляції, елементи рефлексотерапії, самомасажу та базові техніки медитації.

Рекомендуємо клас для початківців і середнього рівня підготовки.

Інструктор:

Ірина Скоробрещук – інструктор йоги та систем оздоровлення з 15-річною практикою, реабілітолог, Су-Джок терапевт.

Yoga Start

Розклад: вівторок, п’ятниця – 9:00

Почати займатися йогою можна в будь-якому віці та при будь-якому рівні пластичності м’язів. Регулярна практика допоможе розвинути гнучкість, зміцнити м’язовий корсет, розслабити тіло і відпустити непотрібні думки.

На сесії йоги ” Yoga Start ” під керівництвом Надії Печені ви освоїте базові техніки дихання і асани, а також правильну техніку їх виконання. Заняття допоможуть розвинути необхідний рівень підготовки для виконання більш складних елементів.

Рекомендуємо клас для початківця і середнього рівня підготовки.

Інструктор:

Надія Печеня – інструктор хатха-йога з 2006 року, підготовка за програмою YWSAS.

Ціни на заняття йогою в Києві на Оболоні

Перше заняття
Перше заняття
Безкоштовно
1 Заняття
1 Заняття
Термін дії абонемента - 4 місяці.
500 грн
4 Заняття
4 Заняття
Термін дії абонемента - 4 місяці.
1400 грн
6 Занять
6 Занять
Термін дії абонемента - 4 місяці.
1800 грн
10 Занять
10 Занять
Термін дії абонемента - 4 місяці.
2500 грн

Що може бути спільного між древнім філософським вченням і сучасним медичним напрямком? Де знаходиться точка дотику цих дисциплін? Йога на Оболоні (Мінська) в медичному центрі Soul & Body чудово переплітається з остеопатичним лікуванням. Основна схожість – досягнення гармонії та рівноваги внутрішніх систем організму і зовнішнього світу, з дружною роботою опорно-рухового апарату, гормонів, фізичних і хімічних реакцій.

Баланс і рівновага за допомогою йоги

За допомогою занять йоги тіло привчається до стану балансу, знаходить його без сторонньої допомоги, усуває перекоси та блоки, регулює роботу внутрішніх систем. Процес поглибленого вивчення себе, саморозвитку та трансформації – повільний, але вельми результативний. Багато хто не добившись миттєвих результатів залишають практикувати йогу. Сеанси остеопатії і йоги дають кращі результати, а ефект від курсу довше зберігається.

Якщо за допомогою остеопатичних методів можна виявити порушення ще до перших ознак захворювання, то з йогою все навпаки. Йога в Києві в Soul & Body спрямовані на запобігання розвитку будь-яких неприємних симптомів або хвороб.

Як проходять заняття йогою в Києві, в центрі Soul & Body?

Заняття йогою проходять в спокійній і тихій обстановці. Спочатку інструктор запропонує сісти, зібратися думками й відчути себе тут і зараз. Вправи, що виконуються, називаються асанами. Вони вимагають контролю за своїм диханням. Відразу це може здатися важким, але з часом такий підхід допоможе сконцентруватися на внутрішньому диханні. Асани для новачка здаються простими й невибагливими, проте незабаром можна відчути як кожен м’яз бере участь в процесі. Регулярні практики допоможуть розвинути координацію і стійкість, з кожним разом баланси та стійки будуть легше піддаватися виконанню. Кожне заняття закінчується блоком розслаблення, що дозволяє відпочити. Тіло здається легким і невагомим, а сама людина відчуває ту саму внутрішню гармонію.

У центрі проводяться як індивідуальні заняття йогою, так і групові практики. Фахівці нашого йога центру в Києві пропонують часові та інтенсивні класи (до 3 годин). Кожен може вибрати собі той вид практики, що ближче або підходить за рекомендаціями.

Заняття йогою в Києві (Soul & Body) починається зі співу та медитації, що допоможе налаштуватись на подальші інтенсивні вправи. Це допомагає загострити емоційні, фізичні та духовні відчуття. На початкових етапах наставник навчає базовим елементам:

 • послідовність елементів заняття;
 • розуміти й комбінувати фізичні та духовні практики;
 • використовувати безпечні та ефективні вправи;
 • правильно використовувати тони та діалоги;
 • не забувати про самосвідомість і розвивати її.

Ціна заняття в студії йоги на Оболоні в Києві

Новачки приступають до практики тільки після консультації провідного спеціаліста центру – Сергія Губанова. Крім медичної освіти, він тривалий час пізнавав і продовжує удосконалювати знання східної філософії. Ціна повного прийому в остеопата – 3000 грн. З ним можна обговорити як будуть проходити заняття йоги та вартість абонемента.

У чому користь йоги?

Регулярні практики та опановування базовими елементами йоги дають можливість переосмислити життєві цінності й пріоритети, поліпшити якість життя, зібрати своє тіло, душевний стан, позбутися від психосоматичних порушень. Учень на занятті пізнає анатомію свого організму і вчиться пов’язувати її з практичними знаннями.

Наступний етап – це усвідомлення, що:

 • емоційні блоки змінюють позу і поставу;
 • генетичні зміни порушують біомеханіку тіла;
 • правильне залучення біохімії організму приносить задоволення.

Заняття йогою в Soul & Body в Києві стимулює самовдосконалюватися і правильно використовувати сексуальну енергію. Це потужна сила, яка здатна як стимулювати, так і зруйнувати організм. Всім відомі вправи Кегеля – одне з можливостей повернути сексуальність або розкрити її.

Реабілітація за допомогою йоготерапії

В нашій йога студії на Оболоні практикується і лікувальна йога. Фахівці Soul & Body в Києві практикують елементи практики для реабілітації. Заняття рекомендуються для відновлення рухів, зняття болю в хребті та суглобах. Практика не має протипоказань і допомагає:

 • розслабити тіло;
 • зняти нервові та м’язові блоки;
 • придбати баланс і гнучкість тіла;
 • покращити настрій.

В нашій студії практикується і йога для вагітних в Києві на Оболоні. Наша йога студія на Оболоні – це кращий вибір для тих хто любить себе і поважає своє тіло.

За допомогою курсу, пацієнт самостійно вводить свій організм в гармонію. Йога в Києві, від лікарів остеопатів центру Soul & Body завжди повинна тривати вдумливими заняттями асанами, що допомагає оздоровитися і розвинути внутрішню рівновагу.

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги остеопата для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.
Реабілітологи Soul & Body Center створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

Читати повністю
post thumbnail
Психологія

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати повністю