HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

post thumbnail

Студія йоги в центрі Soul & Body

Що може бути спільного між древнім філософським вченням і сучасним медичним напрямком? Де знаходиться точка дотику цих дисциплін? Йога на […]

Що може бути спільного між древнім філософським вченням і сучасним медичним напрямком? Де знаходиться точка дотику цих дисциплін? Йога на Оболоні (Мінська) в медичному центрі Soul & Body чудово переплітається з остеопатичним лікуванням. Основна схожість – досягнення гармонії та рівноваги внутрішніх систем організму і зовнішнього світу, з дружною роботою опорно-рухового апарату, гормонів, фізичних і хімічних реакцій.

Баланс і рівновага за допомогою йоги

За допомогою занять йоги тіло привчається до стану балансу, знаходить його без сторонньої допомоги, усуває перекоси та блоки, регулює роботу внутрішніх систем. Процес поглибленого вивчення себе, саморозвитку та трансформації – повільний, але вельми результативний. Багато хто не добившись миттєвих результатів залишають практикувати йогу. Сеанси остеопатії і йоги дають кращі результати, а ефект від курсу довше зберігається.

Якщо за допомогою остеопатичних методів можна виявити порушення ще до перших ознак захворювання, то з йогою все навпаки. Йога в Києві в Soul & Body спрямовані на запобігання розвитку будь-яких неприємних симптомів або хвороб.

Як проходять заняття йогою в Києві, в центрі Soul & Body?

Заняття йогою проходять в спокійній і тихій обстановці. Спочатку інструктор запропонує сісти, зібратися думками й відчути себе тут і зараз. Вправи, що виконуються, називаються асанами. Вони вимагають контролю за своїм диханням. Відразу це може здатися важким, але з часом такий підхід допоможе сконцентруватися на внутрішньому диханні. Асани для новачка здаються простими й невибагливими, проте незабаром можна відчути як кожен м’яз бере участь в процесі. Регулярні практики допоможуть розвинути координацію і стійкість, з кожним разом баланси та стійки будуть легше піддаватися виконанню. Кожне заняття закінчується блоком розслаблення, що дозволяє відпочити. Тіло здається легким і невагомим, а сама людина відчуває ту саму внутрішню гармонію.

У центрі проводяться як індивідуальні заняття йогою, так і групові практики. Фахівці нашого йога центру в Києві пропонують часові та інтенсивні класи (до 3 годин). Кожен може вибрати собі той вид практики, що ближче або підходить за рекомендаціями.

Заняття йогою в Києві (Soul & Body) починається зі співу та медитації, що допоможе налаштуватись на подальші інтенсивні вправи. Це допомагає загострити емоційні, фізичні та духовні відчуття. На початкових етапах наставник навчає базовим елементам:

 • послідовність елементів заняття;
 • розуміти й комбінувати фізичні та духовні практики;
 • використовувати безпечні та ефективні вправи;
 • правильно використовувати тони та діалоги;
 • не забувати про самосвідомість і розвивати її.

Ціна заняття в студії йоги на Оболоні в Києві

Новачки приступають до практики тільки після консультації провідного спеціаліста центру – Сергія Губанова. Крім медичної освіти, він тривалий час пізнавав і продовжує удосконалювати знання східної філософії. Ціна повного прийому в остеопата – 3000 грн. З ним можна обговорити як будуть проходити заняття йоги та вартість абонемента.

У чому користь йоги?

Регулярні практики та опановування базовими елементами йоги дають можливість переосмислити життєві цінності й пріоритети, поліпшити якість життя, зібрати своє тіло, душевний стан, позбутися від психосоматичних порушень. Учень на занятті пізнає анатомію свого організму і вчиться пов’язувати її з практичними знаннями.

Наступний етап – це усвідомлення, що:

 • емоційні блоки змінюють позу і поставу;
 • генетичні зміни порушують біомеханіку тіла;
 • правильне залучення біохімії організму приносить задоволення.

Заняття йогою в Soul & Body в Києві стимулює самовдосконалюватися і правильно використовувати сексуальну енергію. Це потужна сила, яка здатна як стимулювати, так і зруйнувати організм. Всім відомі вправи Кегеля – одне з можливостей повернути сексуальність або розкрити її.

Реабілітація за допомогою йоготерапії

В нашій йога студії на Оболоні практикується і лікувальна йога. Фахівці Soul & Body в Києві практикують елементи практики для реабілітації. Заняття рекомендуються для відновлення рухів, зняття болю в хребті та суглобах. Практика не має протипоказань і допомагає:

 • розслабити тіло;
 • зняти нервові та м’язові блоки;
 • придбати баланс і гнучкість тіла;
 • покращити настрій.

В нашій студії практикується і йога для вагітних в Києві на Оболоні. Наша йога студія на Оболоні – це кращий вибір для тих хто любить себе і поважає своє тіло.

За допомогою курсу, пацієнт самостійно вводить свій організм в гармонію. Йога в Києві, від лікарів остеопатів центру Soul & Body завжди повинна тривати вдумливими заняттями асанами, що допомагає оздоровитися і розвинути внутрішню рівновагу.

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю