Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2
post thumbnail

Функціональний тренінг в клініці Soul & Body

Ми знайдемо причини погіршення здоров’я та усунемо їх! Повертати цей неоціненний дар – справжнє мистецтво лікаря. Методи лікування повинні бути […]

Ми знайдемо причини погіршення здоров’я та усунемо їх!
Повертати цей неоціненний дар – справжнє мистецтво лікаря. Методи лікування повинні бути не тільки ефективними, але і безпечними. Саме такі практикує остеопатія.

Що таке функціональний тренінг?

Функціональний тренінг – це цикл вправ, який тренує всі групи м’язів в цілому і великі м’язи зокрема. Під час заняття тренуються рухові навички та фізичні показники. Вони допомагають не тільки поліпшити статуру, отримати спортивну форму, а й ефективні при рухових порушеннях і патології опорно-рухового апарату.

Основне правило функціонального тренінгу – всі фізичні навантаження відповідають фізичній підготовці та стану здоров’я. Головний сенс занять – відпрацювання рухів і залучення м’язів, які необхідні в повсякденному житті. Наприклад, легко вставати і сідати на стілець, бігти навздогін тролейбусу, стрибати, підіймати й утримувати в руках продуктову сумку, дитину та ін.

Заняття проводяться на спеціальних тренажерах. У них відсутня фіксована траєкторія руху. Всі вправи виконуються у вільному полюсі за допомогою амортизаторів, м’ячів, тягових тренажерів і вільної ваги. Рухи м’язів не відрізняються від повсякденної діяльності. Чи ефективні функціональні тренування в Києві на Оболоні можна переконатися вже через кілька тижнів. Секрет занять в тому, що в роботу включаються всі без винятку м’язові групи.

Програми функціонального тренування:

 • Тренінг у вертикальному положенні.
 • Заняття у вільній вазі.
 • Базовий тренінг.
 • Швидкісні вправи.
 • Тренінг м’язів, а не рухів.

Показання для проведення функціонального тренінгу в Києві

Програма функціонального тренінгу підходить для чоловіків і жінок. У центрі остеопатії Soul & Body його рекомендують для:

 • зменшення загального відсотка жиру і схуднення;
 • поліпшення загального самопочуття вагітним;
 • формування правильної постави у дітей;
 • збільшення сили та спортивної форми рук, сідниць, стегон.

Скільки коштує функціональна тренування?

Перед курсом функціонального тренінгу обов’язкова консультація провідного фахівця Сергія Губанова. Він визначить обсяг вправ і тривалість занять. Вартість первинної консультації 1000 – 2000 грн. Лікар володіє сучасними знаннями з педіатрії, остеопатії, спортивної медицини та рефлексотерапії. Ці практики допоможуть досягти найкращого результату в роботі з будь-яким пацієнтом. Функціональні тренування використовуються Сергієм Губановим для жінок, дітей і чоловіків різного віку.

Ефективність функціонального тренінгу в Києві

Виконання вправ за програмою функціонального тренінгу ефективні для схуднення, формування спортивного і підтягнутого тіла. Під час вправ тренується сила, витривалість і гнучкість, координація і швидкість руху. Вже через кілька тижнів помітно зменшення жирових відкладень, формується рельєф м’язів, а шкіра стає свіжою і сяючою. Під час функціональних тренувань все тіло одночасно набуває спортивної форми. Рухи, що виконуються в повсякденному житті не приносять, болю, дискомфорту і скутості.

Soul & Body – кращий функціональний тренінг в Києві на Оболоні

Остеопатичний центр Soul & Body в Києві не один рік допомагає тисячам пацієнтів зберегти або реабілітувати своє здоров’я. Команда справжніх професіоналів не відступає від своїх принципів і переконань:

 • лікувати не набір симптомів або синдром, а весь організм;
 • ставити за мету не короткочасно полегшити стан, а повернути втрачене здоров’я;
 • стимулювати організм до одужання мінімальними лікарськими втручаннями;
 • використовувати тільки перевірені та передові медичні досягнення;
 • не переставати вчитися, розвиватися і підвищувати свій професійний рівень;
 • допомагати та стимулювати пацієнтів до успіху в терапії та досягненні позитивних результатів.

Філософія остеопатичного лікування має на увазі використання не тільки остеопатичних тактик, але і альтернативних методів реабілітації, що допомагають досягти кращого ефекту. У деяких випадках натуропатія, гомеопатія, психотерапія, рефлексотерапія доповнюють роботу остеопата.

В роботі клініки Soul & Body пропагують здоровий спосіб життя, практики боротьби зі стресом, вміння справлятися з психологічними і фізіологічними змінами для збереження здоров’я, оздоровлення та самостійної реабілітації організму.

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю