Психологія

Стрес і різні проблеми можуть стати причиною вашого незадовільного самопочуття. Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог спрямовує ваші думки, дозволяючи побачити собі збоку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

В яких випадках може знадобитися допомога психолога?

Пацієнти звертаються до психолога, щоб знайти вихід зі складної життєвої ситуації, отримати емоційну розрядку, подивитись на проблему збоку. Звернення до нас – практично стовідсоткова гарантія виходу з життєвих криз, викликаних різними причинами.

Кваліфікована психологічна допомога може знадобитися в різних ситуаціях:

проблеми у спілкуванні з людьми;
якщо людина пережила розрив відносин чи втрату близького;
у налагодженні конструктивного діалогу з дітьми;
сімейні негаразди;
хронічна втома;
при втраті інтересу до подій у житті;
різкі перепади настрою (необґрунтована сльозливість, агресивність, ейфорія, які змінюють один одного з калейдоскопічною швидкістю);
необґрунтована туга та тривожність;
низька самооцінка, почуття марності та безпорадності;
порушення сну (як безсоння, так і тривалий сон);
відчуття самотності та непотрібності;
необґрунтоване збільшення ваги;
непереборна тяга до чогось (це може бути алкоголь, їжа, секс, азартні ігри).

Як проходить консультація у психолога?

Під час візиту до психолога у відбувається звичайна, на перший погляд, розмова. Спеціаліст слухає, ставить питання, відчуває емоції, переживає. Емоційна близькість з одночасним збереженням контролю за процесом лікування – потрібна умова для успішної терапії. Прийом психолога в Києві ведеться індивідуально, за винятком тих випадків, коли робота ведеться з сім'єю. Кількість візитів пацієнта, також вирішуватися окремо для кожної людини.

Турбує біль в спині, пригнічений стан, проблеми з травленням або повільне відновлення після пологів? У випадках, коли традиційна медицина розводить руками, на допомогу приходить остеопатія.

Дотик є одним з необхідних інстинктів, закладених в людині. Приємне дотик може заспокоїти, розслабити тіло, допомогти навести порядок у думках і запустити певні механізми в організмі, які неодмінно призведуть до самозцілення.

Проблеми опорно-рухового апарату у дітей, захворювання дихальних шляхів, порушення зору, викривлення постави (дитячий сколіоз), неправильний прикус, дитяче плоскостопість – лікують з допомогою дитячої остеопатії.

Правильне харчування – не тільки запорука гарної фігури, але і дієвий спосіб стати здоровішим та розкрити потенціал вашого тіла. Щоб правильно підібрати індивідуальний раціон, вам допоможе консультація нутриціолога в Soul&Body Center.

Вісцеральний масаж – масажна техніка, яка допомагає прибрати застої у внутрішніх органах і позбавити від рефлекторних болів, викликаних соматичними захворюваннями.

Лікувальний масаж – це делікатна масажна техніка, в основі якої лежать принципи остеопатії. Лікувальний масаж надає комплексний вплив на організм і відновлює природні механізми саморегуляції.

Спортивний масаж – комплекс класичних прийомів, які сприяють фізичному вдосконаленню спортсмена. Цілі такі: відновлення після тренувань, травм, підвищення працездатності на заняттях.

Віскі-обгортання – це методика бандажного обгортання, друга її назва – STYX-обгортання. Це процедура, яка надає не тільки косметичний, але і терапевтичний ефект.

Масаж обличчя – профілактичний та лікувальний метод впливу на шкіру та м'язи обличчя. Процедуру виконують за наявності тьмяної, обвислої шкіри, мішків та синців під очима, зморшок, вираженої носогубної складки, «гусячих лапок».

Біорезонанс - це удосконалена комплексна діагностика організму. Це не аналог УЗД або рентгенівського дослідження, біорезонанс не передбачає візуалізації внутрішніх органів, а дозволяє дослідити і якісно оцінити їх функціональний стан.

Embodiment або Тілесна усвідомленість – це новий підхід розвитку тілесно-емоційного інтелекту.

Йога в Soul&Body Center - це місце, де ви можете надійно сховатися від міської метушні та відновити життєву енергію.

Медитація - це ряд дихальних, психологічних практик, які застосовуються з метою розслаблення, самопізнання та розкриття потенціалу.

Реабілітологи Soul&Body Center працюють над проблемами опорно-рухового апарату, нервової системи, залежних станів, працюють комплексно, використовуючи всі доступні методи остеопатії, масажу, психології та реабілітації.

Кінезіологія – новий напрям в медицині, в якому метод діагностики базується на твердженні, що будь-яке порушення здоров’я відображається на м’язовому тонусі.