Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

Психологія

Психологія

Різні стреси і проблеми можуть стати причиною вашого незадовільного самопочуття.

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

В яких випадках може знадобитися допомога психолога в Києві?

Пацієнти звертаються до психолога, щоб знайти вихід зі складної життєвої ситуації, отримати емоційну розрядку, подивитися на проблему з боку. Звернення до нас – практично стовідсоткова гарантія виходу з життєвих криз, викликаних різними причинами.

Пам’ятайте, що психолог не хвалить і не засуджує, не повчає, не дає порад та не приймає рішень замість пацієнта. Він нагадує надійну опору, в якій час від часу у кожного виникає необхідність.

Кваліфікована психологічна допомога може знадобитися в різних ситуаціях:

 • проблеми в спілкуванні з людьми;
 • якщо людина пережила розрив відносин або втрату близького;
 • в налагодженні конструктивного діалогу з дітьми;
 • сімейні негаразди;
 • хронічна втома;
 • при втраті інтересу до подій в житті;
 • різкі перепади настрою (необгрунтована сльозливість, агресивність, ейфорія, які змінюють один одного з калейдоскопічною швидкістю);
 • необгрунтована туга і тривожність;
 • низька самооцінка, почуття марності і безпорадності;
 • порушення сну (як безсоння, так і тривалий сон);
 • відчуття самотності і непотрібності;
 • необгрунтоване збільшення ваги;
 • непереборна тяга до чого-небудь (це може бути алкоголь, їжа, секс, азартні ігри).

Ціни на послуги психолога в Києві

Психологія
Юлія Буртасова
Психологія
від 60 хв
від 1 500 ₴

Крім цих ознак, ще можуть спостерігатися й алергії, прискорене серцебиття, випадання волосся, короста, душевний біль.
Все це повинно насторожити й змусити вдатися до консультації приватного психолога.
Окреме питання – взаємини з дітьми. Під час дорослішання дитина переживає кілька криз, пов’язаних зі школою, стосунками в колективі, нестачею батьківської уваги й участі. У цих випадках незамінний буде приватний дитячий психолог (Київ).
У центрі Soul & Body є фахівці, що працюють з дітьми та дорослими. Звернення до нас – практично стовідсоткова гарантія виходу з життєвих криз, викликаних різними причинами.

Як проходить консультація психолога в Києві?

Оскільки психологічні проблеми досить серйозні, потрібно знайти гідного фахівця, який надав би професійну допомогу. Багато психологів мають особисті сайти, працюють самостійно або співпрацюють з клініками.
У будь-якому випадку психолог зобов’язаний дотримуватися етичних норм, нікому не розповідати про пацієнтів і ситуаціях, які приводять їх до кабінету спеціаліста.
Відвідувач же повинен бути відвертим, чесно розповісти про свої почуття, очікування від зустрічей з фахівцем. Необхідна умова співпраці – довіра до психолога.
Під час візиту до приватного психолога в Києві відбувається звичайна, на перший погляд, розмова. Спеціаліст слухає, ставить питання, відчуває емоції, переживає. Емоційна близькість з одночасним збереженням контролю за процесом лікування – необхідна умова для успішної терапії.
Прийом психолога в Києві ведеться індивідуально, за винятком тих випадків, коли робота ведеться з сім’єю.
Скільки візитів необхідно – також вирішуватися окремо для кожної людини. Психологи Soul & Body можуть проводити консультацію телефоном, але такі коригувальні заходи можливі тільки після з’ясування основного масиву проблем.

Особистий психолог в Києві на Оболоні: ціна, відгуки

Ціни приватних психологів можуть мати відчутні відмінності. Щоб дізнатися про вартість послуги психолога в центрі здоров’я Soul & Body, краще зв’язатися з нашими адміністраторами. Є можливість обговорити деталі за телефонами або написавши в месенджери.
Так чи інакше, а здоров’я в грошовому еквіваленті не вимірюється, ціна приватного психолога в Києві на Мінській виправдана досягнутим ефектом.

Потрібна психологічна допомога? У нас в Soul & Body кращі психологи Києва!

Підхід, при якому виліковується душа і тіло, визначаються глибинні причини недуг, надається допомога, спрямована на гармонізацію стану тіла і духу, практикується далеко не в кожній клініці. А саме застосування цілого комплексу оздоровчих методик, як традиційних, так і зовсім нових, необхідно жителю сучасного мегаполіса. Ми даємо людині те, що їй потрібно.

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги остеопата для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.
Реабілітологи Soul & Body Center створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

Читати повністю
post thumbnail
Психологія

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати повністю