Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2
post thumbnail

Краніосакральна остеопатія в центрі здоров’я Soul & Body

Краніосакральна терапія – унікальне відкриття медиків, нова гілка остеопатії. Що ж таке Краніосакральна терапія? Сучасна медицина – молода, відкрита всьому […]

Краніосакральна терапія – унікальне відкриття медиків, нова гілка остеопатії.

Що ж таке Краніосакральна терапія?

Сучасна медицина – молода, відкрита всьому новому наука. Вчені-медики регулярно роблять відкриття, що дозволяють краще зрозуміти, як працює організм людини. Унікальні та оригінальні методики знайшли своє застосування, допомогли в лікуванні мільйонів людей в усьому світі. Одне з таких цікавих відкриттів успішно використовується фахівцями медичного центру Soul & Body. Йдеться про краніосакральну терапію, яка розвинула і вдосконалила застосовувані в остеопатії підходи і методики.

Якщо під час діагностики лікар визначає, що ми не працюємо з конкретною проблемою – прийом БЕЗКОШТОВНО!

Багато десятиліть жителі Західної Європи і США мали можливість зцілюватися цим неінвазивним і безболісним способом. Зараз така терапія стала доступною в нашому медичної центрі Soul & Body в Києві.

Як проходить сеанс КСТ і сама процедура?

Оскільки краніосакральна остеопатія – це м’який, ненав’язливий, безболісний метод оздоровлення, то не дивно, що зустріч з фахівцем проходить не за звичною схемою.

Послуга потребує близько години часу. За цей час фахівець не тільки детально вислухає пацієнта, але і зверне увагу на манеру мови, особливості ходи і рухів. Обов’язково необхідно надати результати аналізів і апаратних досліджень (УЗД, КТ, МРТ).

Після цього починається магія, якої людина ніколи не отримає у звичайній клініці. Лікар, як ніби вправний диригент, починає налаштовування всіх систем організму, ліквідуючи дисбаланси та аритмії, які й призводять до захворювань і дискомфортним відчуттям.

Оскільки наш організм – єдине ціле, то не дивно, що проблеми з хребтом, черепною коробкою, структурами мозку відлунюють на безлічі внутрішніх органів. Пацієнт може роками намагатися вилікувати, наприклад, шлунково-кишковий тракт або серцево-судинну систему. При цьому ніякі зусилля не дають результатів. Причина ж криється в тому, що защемлені нервові корінці або потоншали міжсуставні диски.

Завдання лікаря – відшукати корінь проблеми. Це робиться за допомогою дотиків, які практично не відчуваються та сприяють нормалізації циркуляції спинномозкової рідини.

Яка вартість КСТ в Києві?

Немає нічого ціннішого для людини, ніж її здоров’я. Краніосакральна остеопатія в Києві – послуга, доступна середньому бюджету (вартість становить від 2000 до 3000 грн) і відгуки пацієнтів підтверджують її ефективність. Загальне враження після проходження курсу – як ніби оздоровився на дорогому курорті. Такий результат воістину неоціненний.

При яких захворюваннях слід звертатися в центр Soul & Body?

Стрімкий плин життя, хронічний стрес і емоційне вигорання призводять до різноманітних дисбалансів і розладів в організмі. Крім психосоматичних недуг, є великий перелік хвороб, при яких допомагає краніосакральна остеопатія, про що свідчать відгуки:

  • гіпертонічна хвороба;
  • головні болі різної етіології;
  • порушення в роботі серцево-судинної системи;
  • болю в м’язах спини та шиї;
  • неправильна робота внутрішніх органів;
  • збої в обмінних процесах;
  • остеохондрози;
  • травми та багато іншого.

Для досягнення максимального ефекту від терапії краще вдаватися до комплексного лікування, яке завжди готові надати в Soul & Body. Кваліфікований медичний персонал, індивідуальний підхід, поєднання традицій і новаторства – запорука покращення якості життя пацієнта і повного позбавлення від фізичних захворювань і недуг, викликаних стресами.

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю