Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2
post thumbnail

Краніальна остеопатія в медичному центрі Soul & Body

Навіть якщо нічого не болить, немає ознак остеохондрозу, проблем з суглобами або м’язами, стрес і погане самопочуття бувають у кожного. […]

Навіть якщо нічого не болить, немає ознак остеохондрозу, проблем з суглобами або м’язами, стрес і погане самопочуття бувають у кожного. Фахівець не шукає хвороби, філософія остеопатічного лікування спрямована на розкриття здорового потенціалу в тілі.

Наш лікар в клініці Soul & Body на особистому прийомі визначить, який з методів остеопатичної терапії підійде конкретному пацієнту. На сьогодні розроблено чимало відмінних способів повернути людині здоров’я. Дієвими можуть виявитися як окремі методики, так і їх комбінації.

Краніальна остеопатія що це?

Краніальна остеопатія це – вид остеопатії, заснований на регуляції ритмічних рухів спинно-мозкової рідини від кісток черепа до кісток крижів. Збій ритму порушує зв’язок між ними і викликає проблеми в організмі. За допомогою рук остеопат відчуває зміни і відновлює механіку між кістками черепа, застосувавши відповідні лікувальні маніпуляції. Методи краніальної терапії усувають глибинні причини порушень, що дає результат у випадках, коли традиційна медицина не справляється.
Кращі прогресивні клініки США, Великобританії, Західної Європи використовують методи краніальної остеопатії, які стали доступні і в Києві.

Перший сеанс краніальної остеопатії

На першому прийомі остеопат діагностує, лікує і тестує. Ці три пункти – обов’язкова складова сеансу краніальної остеопатії.

Діагностика – лікарю важливо побачити та оцінити, як пацієнт ходить, сідає, наскільки швидкі його рухи, як він тримає голову, яка його постава, човгає він ногами або сутулиться. Потім лікар проводить опитування. Уточнює скарги, запитує про час появи, загострення і тривалості захворювання. Чим докладніше опис – тим більш повну картину про стан здоров’я представляє лікар. Остеопат огляне, проведе пальпацію хворобливих зон, обов’язково оцінить результати УЗД, рентгенівські знімки або МРТ.
Лікування – больовий синдром, дискомфорт, неприємні відчуття знімаються за допомогою впливу на певні точки кісток черепа. В положенні лежачи вловлюється та оцінюється ритм руху ліквору. Лікар визначає, на якому відділі черепа і хребта акцентувати увагу. Потім, не торкаючись всього тіла, остеопат впливає виключно на краніальну область. Рухи і вплив фахівця настільки м’які, що сам пацієнт не відчуває змін. Однак це не так. Після сеансу кожен відзначає почуття легкості, усунення болю, хтось порівнює лікування з поїздкою на курорт.
Тестування – проводиться в кінці. Остеопат порівнює стан пацієнта і його руху до і після процедур.

Весь сеанс краніальної терапії триває 50-60 хвилин, не викликає болю. Оскільки реакція організму триває до тижня, то сеанси не рекомендують повторювати частіше ніж один раз на 7-10 днів.

Краніальна остеопатія: відгуки, ціни на лікування

Вартість лікування методами краніальної терапії не перевищує ціну на медикаментозні препарати. Але, разом з тим, не має побічних ефектів або впливу на інші внутрішні органи. Залежно від прийому, віку пацієнта та невідкладності ситуації, ціна послуги варіюється від 1500 до 3000 грн.
Відгуки пацієнтів підтверджують доцільність звернення за допомогою в медичний центр Soul & Body. Полегшення болю і поліпшення загального самопочуття помітно вже після першого прийому у остеопата.

Показання до краніальної терапії

Краніальна методика показана при:

  • головних болях;
  • шумі у вухах;
  • захворюваннях органів слуху та зору;
  • запальних захворюваннях нервової системи;
  • проблемах з судинами;
  • перенесеному інсульті.

Оскільки методи КСТ не агресивні, їх сміливо можна застосовувати для лікування немовлят і дітей перших років життя.
Краніальна остеопатія практично не має протипоказань. Метод не використовується для лікування гострих невідкладних станів, раптового сильного головного болю, запаморочення, у людей, які не обстежили загальний стан організму.

Центр Soul & Body в Києві – остеопатичний центр нового формату

Фахівці клініки використовують всі відомі остеопатичні методики. Без медичних препаратів, хірургічного втручання та болю. Лікарі центру надають кваліфіковану допомогу пацієнтам у будь-який час. Головне – заздалегідь узгодити дату і час сеансу.

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю