Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

Остеопат в Києві

Остеопат в Києві

Турбує біль в спині, пригнічений стан, проблеми з травленням або повільне відновлення після пологів? У випадках, коли традиційна медицина розводить руками, на допомогу приходить остеопатія.

Фахівці-остеопати в Києві, в Soul & Body Center за допомогою тактильної стимуляції та тиску розриває патологічне коло, розслаблює м’які тканини в проблемних місцях. Досить усунути причину хвороби, щоб баланс організму відновився.

Як лікує остеопат в Києві в центрі здоров’я Soul & Body?

Унікальна остеопатична методика направлена ​​на поліпшення біомеханіки та кровообігу. Спеціаліст впливає на організм руками, шукає напружені м’язи та зв’язки й ліквідує утиски і спазми. Остеопатичне лікування також використовують при різних захворюваннях і в комплексній терапії.

Остеопат на особистому прийомі в Києві встановлює діагноз, визначає подальшу стратегію лікування і проводить необхідні процедури. Також радить вибрати оптимальну кількість сеансів для розв’язання вашої проблеми.

В Soul & Body Center працюють остеопати з багаторічним практичним досвідом і вищою медичною освітою, які допоможуть Вам при:

 • порушеннях постави (сколіоз хребта та інші порушення);
 • кіфозі і лордозі хребетного стовпа (випинання в грудному відділі або прогин в поперековому);
 • проблемах тазостегнових суглобах у дітей (дисплазія тазостегнових суглобів);
 • грижах міжхребцевих дисків;
 • захворюваннях суглобів (артрити, артрози, побутові та спортивні травми);
 • системних захворюваннях, що супроводжуються патологією хребта (хвороба Бехтерєва);
 • плоскостопості;
 • кривошиї;
 • вроджених захворюваннях (ДЦП);
 • частих епілептичних нападах.

Ціни на послуги остеопата в Києві, в Центрі здоров'я Soul Body

Остеопат
Сергій Губанов
Остеопат
60 хв
7 000 ₴
Остеопат
Вікторія Подрезова
Остеопат
60 хв
2 000 ₴
Остеопат
Спільний прийом з Губановим
Остеопат
60 хв
3 500 ₴
Остеопат
Іван Бартусов
Остеопат
60 хв
1 500 ₴

У яких випадках варто звернутись до остеопата

Остеопатія, як терапія, має показання людям з:

 • головним болем;
 • остеохондрозом шийного відділу;
 • болем в тригерних точках;
 • станом після інсульту;
 • вегетосудинною дистонією;
 • післяпологовим періодом і неврологічними розладами, стресом;
 • безпліддям;
 • простатитом;
 • заїканням;
 • косоокістю;
 • гемороєм;
 • проблемами травлення;
 • розсіяним склерозом.

Під час вагітності остеопатичні процедури безпечні та допомагають впоратися з неприємними симптомами. Лікар-остеопат на консультації визначає дієві варіанти лікування. Один з основних принципів роботи фахівця – лікування всієї родини як єдиного цілого. Приватна клініка остеопатії в Києві Soul & Body практикує не тільки відновлення здоров’я всіх членів сім’ї, а й балансу у відносинах. На сім’ю ми дивимося як на одне ціле як під час вагітності, так і згодом.

Застосовувані види остеопатії

Варіант остеопатичного лікування розрізняють в залежності від зони організму, з якою працюють.

 1. Краніосакральна остеопатія – головною концепцією терапії є думка, що череп і крижі пов’язані між собою особливим мозковим лікворним ритмом. При зміні осі між частинами хребта відбувається збій, що тягне за собою порушення в усьому організмі. Краніосакральна терапія відновлює цей ритм впливом на точки, відновлює вісь між кістками черепа, крижів і таза.
  Вісцеральна остеопатія – методика направлена ​​на відновлення роботи внутрішніх органів.
 2. Структурна – використовують для відновлення опорно-рухового апарату. Лікування цим методом остеопатії в Києві проводять при захворюваннях хребта, суглобів, зв’язок і сухожиль.
 3. При лікуванні одним з видів остеопатії лікар враховує всі показання та протипоказання, виключає захворювання, при яких терапія не допоможе. Наприклад, нервозність розлади на тлі сильного стресового тригера усуваються за допомогою остеопатичних методів.

Переваги остеопатичного лікування у фахівців Soul & Body Center

Чому остеопатія – один з кращих альтернативних методів лікування?

 1. Сеанси остеопатії безпечні, а вартість не перевищує ціну на прийом в традиційній клініці. Лікар використовує тільки ті методи, що не порушують фізіологічних бар’єрів м’яких тканин і не є грубим втручанням в організм.
 2. Відмінна заміна ін’єкцій і таблеткам для зняття болю.
 3. Остеопатія – альтернативний метод хірургічного лікування. Позитивні відгуки вказують на успіх клінік в Києві при варикозі, захворюваннях хребта, плоскостопості, каменях у нирках або жовчному міхурі.
 4. Біль і дискомфорт всередині проходять за короткий період.
 5. Явною перевагою остеопатії є можливість комбінації методу з іншими варіантами лікування без побічних ефектів.
 6. Остеопатія – це той метод лікування, після якого не згадують, скільки коштує сеанс. Навпаки, радять своїм рідним і тим, кому дійсно хочуть допомогти.

Як проходить прийом остеопата в Києві?

Свій прийом лікар починає з обстеження всього тіла. Він визначає обмеження рухів в суглобах, обсяг активних рухів, м’яких тканин навколо кісткових структур (м’язів, фасцій, зв’язок). Лікар-остеопат виконує лікувальні маніпуляції виключно руками. Залежно від причин захворювання, що застосовуються методи можуть різнитися.

Поширені маніпуляції:

 • глибокае опрацювання м’яких тканин;
 • робота з тригерними точками;
 • міофасціальне розслаблення;
 • мобілізація суглобів;
 • краніосакральна та вісцеральні прийоми.

Всі процедури не викликають болю, дискомфорту або неприємних наслідків. В сеанс входять і рекомендації по харчуванню, режиму дня і способу життя, вправах вдома, поставі, психологічного настрою.

Кращий лікар остеопат в Києві в центрі Soul & Body

Лікарі клініки перевертають з ніг на голову уявлення про здоров’я. Закликають стежити не тільки за фізичним, а й енергетичним тілом. На сеансах остеопатії в центрі запускають механізм самовідновлення організму. Всі маніпуляції – строго по справі, а результат – в максимально короткі терміни. У клініці не придумують хвороби та не розтягують кількість сеансів. Результат лікування не примушує себе чекати, завдяки професіоналізму кожного лікаря. Підтвердження цьому – сотні позитивних відгуків про лікування методом остеопатії в Soul & Body в Києві.

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги остеопата для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.
Реабілітологи Soul & Body Center створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

Читати повністю
post thumbnail
Психологія

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати повністю