HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Остеопатія

Остеопатія

Біль у спині, пригнічений стан, проблеми з травленням, повільне відновлення після пологів? У випадках коли традиційна медицина розводить руками на допомогу приходить остеопатія.

Остеопатичні методики безпечні, без використання таблеток і уколів, а найголовніше – результат лікування довгостроковий. Ефективні масажні техніки, косметологічні процедури та навіть методи реабілітації базуються на принципах остеопатії.

У клініці Soul & Body в Києві працюють фахівці з багаторічним практичним досвідом, сучасними знаннями й сотнями вдячних пацієнтів.

Що таке остеопатія?

Остеопатія це лікування за допомогою рук. Об’єднання всіх рівнів життя для виходу за рамки свого тіла. Відмова від лікарських препаратів. Все це про остеопатію – вид мануальної терапії. Але остеопатія і мануальна терапія мають одну істотну різницю. Остеопат не впливає на певні точки, окрему хворобу, а лікує організм в цілому.

Остеопат за допомогою тактильної стимуляції, розриває патологічне коло, розслаблює м’які тканини в проблемних місцях. Досить усунути причину хвороби, як баланс у всьому організмі відновлюється. Лікар-остеопат на особистому прийомі радить, скільки сеансів остеопатії потрібно для розв’язання проблеми.

Унікальна методика, спрямована на поліпшення біомеханіки та кровообігу. Спеціаліст-остеопат впливає на організм людини руками, шукає напружені м’язи та зв’язки й ліквідує затиски і спазми.

Що лікує остеопат в Києві Soul & Body Center?

Остеопатичне лікування використовують при різних захворюваннях. Все частіше в комплексній терапії. Лікар остеопат допоможе при:

 • порушеннях постави (сколіоз хребта та інші порушення);
 • кіфозі та лордозі хребетного стовпа (випинання в грудному відділі або прогин в поперековому);
 • проблемах в тазостегнових суглобах у дітей (дисплазія тазостегнових суглобів);
 • грижах міжхребцевих дисків;
 • захворюваннях суглобів (артрити, артрози, побутові та спортивні травми);
 • системних захворюваннях, що супроводжуються патологією хребта (Хвороба Бехтерева);
 • плоскостопості;
 • кривошиї;
 • вроджених захворюваннях (ДЦП);
 • частих епілептичних нападах.

від 1500 грн

Остеопатія
Сергій Губанов
Остеопатія
60 хв
3 000 ₴
Остеопатія
Вікторія Подрезова
Остеопатія
60 хв
1 500 ₴

Показання до остеопатії

Остеопатія, як терапія, має показання людям з:

 • головним болем;
 • остеохондрозом шийного відділу;
 • болем в тригерних точках;
 • станом після інсульту;
 • вегетосудинною дистонією;
 • післяпологовим періодом і неврологічними розладами, стресом;
 • безпліддям;
 • простатитом;
 • заїканням;
 • косоокістю;
 • гемороєм;
 • проблемами травлення;
 • розсіяним склерозом.

Під час вагітності остеопатичні процедури безпечні та допомагають впоратися з неприємними симптомами. Лікар-остеопат на консультації визначає дієві варіанти лікування. Один з основних принципів роботи фахівця – лікування всієї родини як єдиного цілого. Приватна клініка остеопатії в Києві Soul & Body практикує не тільки відновлення здоров’я всіх членів сім’ї, а й балансу у відносинах. На сім’ю ми дивимося як на одне ціле як під час вагітності, так і згодом.

Застосовувані види остеопатії

Варіант остеопатичного лікування розрізняють в залежності від зони організму, з якою працюють.

 1. Краніосакральна остеопатія – головною концепцією терапії є думка, що череп і крижі пов’язані між собою особливим мозковим лікворним ритмом. При зміні осі між частинами хребта відбувається збій, що тягне за собою порушення в усьому організмі. Краніосакральна терапія відновлює цей ритм впливом на точки, відновлює вісь між кістками черепа, крижів і таза.
  Вісцеральна остеопатія – методика направлена ​​на відновлення роботи внутрішніх органів.
 2. Структурна – використовують для відновлення опорно-рухового апарату. Лікування цим методом остеопатії в Києві проводять при захворюваннях хребта, суглобів, зв’язок і сухожиль.
 3. При лікуванні одним з видів остеопатії лікар враховує всі показання та протипоказання, виключає захворювання, при яких терапія не допоможе. Наприклад, нервозність розлади на тлі сильного стресового тригера усуваються за допомогою остеопатичних методів.

Переваги остеопатичного лікування у фахівців Soul & Body Center

Чому остеопатія – один з кращих альтернативних методів лікування?

 1. Сеанси остеопатії безпечні, а вартість не перевищує ціну на прийом в традиційній клініці. Лікар використовує тільки ті методи, що не порушують фізіологічних бар’єрів м’яких тканин і не є грубим втручанням в організм.
 2. Відмінна заміна ін’єкцій і таблеткам для зняття болю.
 3. Остеопатія – альтернативний метод хірургічного лікування. Позитивні відгуки вказують на успіх клінік в Києві при варикозі, захворюваннях хребта, плоскостопості, каменях у нирках або жовчному міхурі.
 4. Біль і дискомфорт всередині проходять за короткий період.
 5. Явною перевагою остеопатії є можливість комбінації методу з іншими варіантами лікування без побічних ефектів.
 6. Остеопатія – це той метод лікування, після якого не згадують, скільки коштує сеанс. Навпаки, радять своїм рідним і тим, кому дійсно хочуть допомогти.

Як проходить прийом остеопата в Києві?

Свій прийом лікар починає з обстеження всього тіла. Він визначає обмеження рухів в суглобах, обсяг активних рухів, м’яких тканин навколо кісткових структур (м’язів, фасцій, зв’язок). Лікар-остеопат виконує лікувальні маніпуляції виключно руками. Залежно від причин захворювання, що застосовуються методи можуть різнитися.

Поширені маніпуляції:

 • глибокае опрацювання м’яких тканин;
 • робота з тригерними точками;
 • міофасціальне розслаблення;
 • мобілізація суглобів;
 • краніосакральна та вісцеральні прийоми.

Всі процедури не викликають болю, дискомфорту або неприємних наслідків. В сеанс входять і рекомендації по харчуванню, режиму дня і способу життя, вправах вдома, поставі, психологічного настрою.

Кращий лікар остеопат в Києві в центрі Soul & Body

Лікарі клініки перевертають з ніг на голову уявлення про здоров’я. Закликають стежити не тільки за фізичним, а й енергетичним тілом. На сеансах остеопатії в центрі запускають механізм самовідновлення організму. Всі маніпуляції – строго по справі, а результат – в максимально короткі терміни. У клініці не придумують хвороби та не розтягують кількість сеансів. Результат лікування не примушує себе чекати, завдяки професіоналізму кожного лікаря. Підтвердження цьому – сотні позитивних відгуків про лікування методом остеопатії в Soul & Body в Києві.

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб. Наші реабілітологи створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем. Масажні практики, мануальна терапія, остеопатія, кінезіотерапія, пілатес, йога та багато іншого допоможуть вам повернути свій ресурс в найкоротші терміни.

Читати повністю
post thumbnail
Психология

Многие физические недуги — результат психологических проблем, которые можно решить через диалог. Психолог направляет ваши мысли, позволяя вам увидеть себя со стороны и проанализировать действия. Он ищет первопричину вашего поведения, помогает исцелиться и отыскать свой ресурс.

Читати повністю