Остеопатія

Що таке остеопатія?

Турбує біль в спині, пригнічений стан, проблеми з травленням або повільне відновлення після пологів? У випадках, коли традиційна медицина розводить руками, на допомогу приходить остеопатія.

Наші спеціалісти за допомогою тактильної стимуляції та тиску розривають патологічне коло, розслаблюють м’які тканини в проблемних місцях. Досить лише усунути причину хвороби, щоб баланс організму відновився.

Кому підійде процедура?

Остеопатія підходить для лікування організму, враховуючи взаємозв'язок усіх систем між собою біомеханічно. Коли страждає будь-яка частина в тілі, весь організм реагує і намагається компенсувати роботу тієї ділянки тіла, яке дає хворобливі відчуття. Коли ресурсу в організмі недостатньо, відбувається компенсація. В результаті, людина починає відчувати біль. Мета остеопата знайти першопричину, яка не дозволяє організму бути здоровим, усунути її та покращити самопочуття пацієнта.

У яких випадках варто звернутись до остеопата?

Остеопатія, як терапія, має показання людям з:
головним болем;
панічними атаками та тривожністю;
гострим болем;
остеохондрозом шийного відділу;
болем в тригерних точках;
станом після інсульту;
вегетосудинною дистонією;
післяпологовим періодом і неврологічними розладами, стресом;

проблемами травлення;
розсіяним склерозом;
відновлення після травм та хвороб.
Як проходить сеанс?

Свій прийом лікар починає з обстеження всього тіла. Він визначає обмеження рухів в суглобах, обсяг активних рухів, м’яких тканин навколо кісткових структур (м’язів, фасцій, зв’язок). Лікар-остеопат виконує лікувальні маніпуляції виключно руками. Залежно від причин захворювання, що застосовуються методи можуть різнитися. Поширені маніпуляції:
глибоке опрацювання м’яких тканин;
робота з тригерними точками;
міофасціальне розслаблення;
мобілізація суглобів;
краніосакральна та вісцеральні прийоми.
Процедура не викликає болю, дискомфорту або неприємних наслідків. В сеанс входять рекомендації по харчуванню, режиму дня і способу життя, вправах вдома, поставі, психологічного настрою.

Дотик є одним з необхідних інстинктів, закладених в людині. Приємне дотик може заспокоїти, розслабити тіло, допомогти навести порядок у думках і запустити певні механізми в організмі, які неодмінно призведуть до самозцілення.

Проблеми опорно-рухового апарату у дітей, захворювання дихальних шляхів, порушення зору, викривлення постави (дитячий сколіоз), неправильний прикус, дитяче плоскостопість – лікують з допомогою дитячої остеопатії.

Правильне харчування – не тільки запорука гарної фігури, але і дієвий спосіб стати здоровішим та розкрити потенціал вашого тіла. Щоб правильно підібрати індивідуальний раціон, вам допоможе консультація нутриціолога в Soul&Body Center.

Вісцеральний масаж – масажна техніка, яка допомагає прибрати застої у внутрішніх органах і позбавити від рефлекторних болів, викликаних соматичними захворюваннями.

Лікувальний масаж – це делікатна масажна техніка, в основі якої лежать принципи остеопатії. Лікувальний масаж надає комплексний вплив на організм і відновлює природні механізми саморегуляції.

Спортивний масаж – комплекс класичних прийомів, які сприяють фізичному вдосконаленню спортсмена. Цілі такі: відновлення після тренувань, травм, підвищення працездатності на заняттях.

Віскі-обгортання – це методика бандажного обгортання, друга її назва – STYX-обгортання. Це процедура, яка надає не тільки косметичний, але і терапевтичний ефект.

Масаж обличчя – профілактичний та лікувальний метод впливу на шкіру та м'язи обличчя. Процедуру виконують за наявності тьмяної, обвислої шкіри, мішків та синців під очима, зморшок, вираженої носогубної складки, «гусячих лапок».

Біорезонанс - це удосконалена комплексна діагностика організму. Це не аналог УЗД або рентгенівського дослідження, біорезонанс не передбачає візуалізації внутрішніх органів, а дозволяє дослідити і якісно оцінити їх функціональний стан.

Стрес і різні проблеми можуть стати причиною вашого незадовільного самопочуття. Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог.

Embodiment або Тілесна усвідомленість – це новий підхід розвитку тілесно-емоційного інтелекту.

Йога в Soul&Body Center - це місце, де ви можете надійно сховатися від міської метушні та відновити життєву енергію.

Медитація - це ряд дихальних, психологічних практик, які застосовуються з метою розслаблення, самопізнання та розкриття потенціалу.

Реабілітологи Soul&Body Center працюють над проблемами опорно-рухового апарату, нервової системи, залежних станів, працюють комплексно, використовуючи всі доступні методи остеопатії, масажу, психології та реабілітації.

Кінезіологія – новий напрям в медицині, в якому метод діагностики базується на твердженні, що будь-яке порушення здоров’я відображається на м’язовому тонусі.