Обгортання

Що таке віскі-обгортання?

Віскі-обгортання – це методика бандажного обгортання, друга її назва – STYX-обгортання. Це процедура, яка надає не тільки косметичний, але і терапевтичний ефект.
А ще обгортання - ідеальний подарунок своєму тілу, оскільки ця процедура сприяє процесу схуднення, зменшує об’єм тіла, підвищує розумову та фізичну активність, дає заряд енергії та гарний настрій. Всі ми в певній мірі схильні до стресу, тому ця процедура допоможе вам повністю розслабитись і відновити свої сили.

Кому необхідна процедура?

Процедура буде особо корисний для людей, які мають зайву вагу, целюліт, розтяжки або мають проблеми зі шкірою. Оскільки, активні компоненті, які є в складі бандажей виготовляються методом прямого віджиму, для того щоб не втрачати свої корисні властивості. Склад цих компонентів на 100% натуральний і все вирощено в екологічно чистих місцях.
Як проходить сеанс?

Під час цієї процедури ваше тіло обгортається бандажами, які спеціально просочені складом з рослинними інгредієнтами, які зверху замотують спеціальною плівкою.

Що дає віскі-обгортання?
активує обмінні процеси
виводить токсини та зайву рідину з організму
має лімфодренажний єффект
зміцнює стінки судин
лікує варикоз і целюліт
сприяє вирішенню проблем з опорно-руховим апаратом
підвищує регенерацію після перенесених травм
поліпшує м’язовий тонус
підвищує гнучкість тіла
підвищує імунітет
знімає набряки та втому

Турбує біль в спині, пригнічений стан, проблеми з травленням або повільне відновлення після пологів? У випадках, коли традиційна медицина розводить руками, на допомогу приходить остеопатія.

Дотик є одним з необхідних інстинктів, закладених в людині. Приємне дотик може заспокоїти, розслабити тіло, допомогти навести порядок у думках і запустити певні механізми в організмі, які неодмінно призведуть до самозцілення.

Проблеми опорно-рухового апарату у дітей, захворювання дихальних шляхів, порушення зору, викривлення постави (дитячий сколіоз), неправильний прикус, дитяче плоскостопість – лікують з допомогою дитячої остеопатії.

Правильне харчування – не тільки запорука гарної фігури, але і дієвий спосіб стати здоровішим та розкрити потенціал вашого тіла. Щоб правильно підібрати індивідуальний раціон, вам допоможе консультація нутриціолога в Soul&Body Center.

Вісцеральний масаж – масажна техніка, яка допомагає прибрати застої у внутрішніх органах і позбавити від рефлекторних болів, викликаних соматичними захворюваннями.

Лікувальний масаж – це делікатна масажна техніка, в основі якої лежать принципи остеопатії. Лікувальний масаж надає комплексний вплив на організм і відновлює природні механізми саморегуляції.

Спортивний масаж – комплекс класичних прийомів, які сприяють фізичному вдосконаленню спортсмена. Цілі такі: відновлення після тренувань, травм, підвищення працездатності на заняттях.

Масаж обличчя – профілактичний та лікувальний метод впливу на шкіру та м'язи обличчя. Процедуру виконують за наявності тьмяної, обвислої шкіри, мішків та синців під очима, зморшок, вираженої носогубної складки, «гусячих лапок».

Біорезонанс - це удосконалена комплексна діагностика організму. Це не аналог УЗД або рентгенівського дослідження, біорезонанс не передбачає візуалізації внутрішніх органів, а дозволяє дослідити і якісно оцінити їх функціональний стан.

Стрес і різні проблеми можуть стати причиною вашого незадовільного самопочуття. Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог.

Embodiment або Тілесна усвідомленість – це новий підхід розвитку тілесно-емоційного інтелекту.

Йога в Soul&Body Center - це місце, де ви можете надійно сховатися від міської метушні та відновити життєву енергію.

Медитація - це ряд дихальних, психологічних практик, які застосовуються з метою розслаблення, самопізнання та розкриття потенціалу.

Реабілітологи Soul&Body Center працюють над проблемами опорно-рухового апарату, нервової системи, залежних станів, працюють комплексно, використовуючи всі доступні методи остеопатії, масажу, психології та реабілітації.

Кінезіологія – новий напрям в медицині, в якому метод діагностики базується на твердженні, що будь-яке порушення здоров’я відображається на м’язовому тонусі.