HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Масаж в Києві

Масаж Київ

Життя в умовах великого міста сповнене стресів: сидяча робота, гаджети, відсутність фізичної активності є головними провокаторами безлічі захворювань. Саме тому, масаж в Києві дуже затребувана послуга - ефективнішого варіанту, витратити свої кошти, аби поправити своє здоров'я і провести профілактику проблем зі здоров'ям без відриву від буднів поки що не існує.

Послуга настільки затребувана, що у вас не складе труднощів знайти вузького фахівця, який зможе допомогти з вашою проблемою в межах пішої доступності від будинку. Масаж в Києві можна знайти для будь-якої групи пацієнтів - як для самих маленьких, так і для людей з особливими потребами. Так само, масаж допоможе швидко відновитися, не відвідуючи курортів - масаж добре знімає напругу м'язів, що виникає внаслідок сидячої роботи. Але перш ніж шукати фахівця, пропонуємо дізнатися більше про саму процедуру і принципах її роботи.

Чим корисний масаж в Києві, в SoulBody?

Масаж - це техніка лікування захворювань ручним або апаратним методом. Можливості ручного масажу ширші ніж апаратного: сучасні апарати в основному працюють з естетичними запитами клієнтів і не підходять для лікування захворювань. З естетикою тіла ручні масажі справляються не гірше, ніж апаратні - сьогодні масажисти Києва мають величезний попит на моделюючі та anti-age процедури для обличчя й тіла.

Так само, лікувальний масаж в ручній техніці корисний тим, що фахівцеві вдається підібрати для роботи з вашими потребами індивідуальну схему процедур й отримати видимі результати досить швидко. Підсумкова ціна масажу в Києві не буде сильно високою тому, що буде потреби тривалого курсу процедур для отримання та закріплення результату.

Лікувальний масаж в Києві показаний:

Сьогодні існує величезна кількість масажних технік, що дозволяє стверджувати, що масаж підходить всім. Але якщо розглядати виключно лікувальний масаж, то основними показаннями до процедури є:

  • захворювання хребта;
  • захворювання суглобів;
  • травми опорно-рухового апарату;
  • викривлення хребта;
  • вікові зміни опорно-рухового апарату.

Перш ніж уточнювати вартість масажу в Києві, хочемо звернути вашу увагу, на те, що масаж - це все-таки лікувальна процедура і призначати її собі без уточнення попереднього діагнозу може бути небезпечно для вашого здоров'я. Так само, ціна масажу в Києві формується від кваліфікації фахівців - чим частіше експерт працює над підвищенням кваліфікації, тим імовірніше що вартість його послуг буде в діапазоні від середнього до високого.

Протипоказання до масажу в Києві в Soul & Body:

Як і будь-яка лікувальна процедура, масаж має свої протипоказання. Ми наполегливо рекомендуємо проконсультуватися з вашим лікарем про можливість проведення процедур і тільки тоді записуватися на сеанс.

Кожна історія хвороби - індивідуальна, але є ряд діагнозів, які унеможливлюють надання масажних процедур:

Сеанс массажа в Киеве
  • доброякісні та злоякісні пухлини;
  • гнійні захворювання шкіри і внутрішніх органів;
  • інфекційні захворювання;
  • змінені стани психіки з підвищеною збудливістю.

Так само, про можливість здійснення масажних процедур, варто додатково уточнити пацієнтам з кардіологічними захворюваннями - багато діагнозів категорично забороняють втручання подібного роду. Також, особливо обережно варто ставитися до масажу як засобу реабілітації - деякі травми вимагають відновного періоду, для включення масажних процедур в схему реабілітації.

Види масажу в Києві, в центрі здоров'я Soul & Body:

Якщо ви проживаєте в районі синьої гілки київського метро, ​​ви точно знаєте, що кращий масаж - на Оболоні. У цій місцевості зосереджено безліч приватних клінік і масажних кабінетів. Одним з найпопулярніших і затребуваних місць в Облонському районі є центр здоров'я Soul & Body. У центрі надаються послуги остеопатії, а також лікувальних процедур. За відгуками клієнтів, процедури в центрі ніколи не бувають болючими - фахівці використовують в роботі принципи остеопатії, в основі яких лежить делікатність роботи з тілом і відсутність болю при процедурах.

Хто проводить процедури масажу в Києві, в центрі здоров'я Soul & Body?

Багато клієнтів центру Soul Body стверджують, що найкращий лікувальний масаж в Києві робиться саме в цій особливій локації. І без зайвих лестощів, ми сміливо можемо стверджувати, що це абсолютна правда.

Команда фахівців Soul Body - це висококваліфіковані експерти, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації і строгий кваліфікаційний контроль. Так само, команда має медичну освіту, що дозволяє нам надавати лікувальні послуги для приватних пацієнтів.

Якщо ви хочете отримати кращий масаж на Оболоні в Києві - вирушайте в Soul Body: ми підберемо для вас кращого фахівця, який зробить все щоб ви забули про свої проблеми якомога швидше. Центр знаходиться в доступності від локальних великих житлових комплексів і щоб зібратися на процедуру вам не буде потрібно стояти в пробках та довго добиратися до кабінету.

Ціни на масаж в Києві, в центрі здоров'я Soul & Body

Вартість масажу в Києві може бути дуже економічною - але це не означає, що ви отримаєте бажаний ефект після першої процедури. Масажист без медичної кваліфікації та з кабінетом з невідповідними санітарними нормами буде коштувати дешевше, але ризики для здоров'я не виправдовують доступну ціну.

Лікувальний массжа в Києві на базі приватних і державних центрів буде коштувати дорожче, ніж простий розслабляючий або тонізуючий. При показаннях до цієї процедури краще не економити, щоб лікування вийшло дешевше сумарно, ви витратите менше на процедуру якщо довіритесь більш досвідченому фахівцеві.

У центрі здоров'я Soul Body надається широкий спектр масажних послуг - ми пропонуємо нашим клієнтам популярні і рідкісні види масажу для лікування і естетики тіла. Естетичний масаж в Києві ціну має вищу, ніж в Soul Body, але навряд чи він буде таким же делікатним як в центрі здоров'я.

від 1500 грн

Масаж в Києві ціна
Тетяна Осягіна
Масаж в Києві
60 хв
від 1 500 ₴
Лікувальний масаж Київ
Ольга Князева
Масаж в Києві
60 хв
від 1 500 ₴
Масаж Київ ціна
Антон Терещенко
Масаж в Києві
60 хв
від 1 500 ₴

Читайте також

Остеопатія
Остеопат в Києві

Біль у спині, пригнічений стан, проблеми з травленням, повільне відновлення після пологів? У випадках коли традиційна медицина розводить руками на допомогу приходить остеопатія.

Читати далі
Реабілітація Київ
Реабілітація в Києві

Комплексний підхід реабілітологів до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб. Масажні практики, мануальна терапія, остеопатія, кінезіотерапія, пілатес, йога та багато іншого допоможуть Вам повернути свій ресурс в найкоротші терміни.

Читати далі
Психолог Київ
Психолог в Києві

Часті фізичні недуги - результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи Вам побачити себе з боку і проаналізувати дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати далі
Soul & Body - Масаж в Києві /> https://www.google.com/maps/place/Soul+and+Body+Center/@50.4989359,30.4978973,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x42589d0069df81f0?sa=X&ved=2ahUKEwjYo_y75ojqAhWXvosKHRflBuAQ_BIwC3oECA8QCA
Київ Київська область Оболонський проспект, 1 01001