Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2
post thumbnail

Лікувальний сухожильний масаж

Сухожилля – це різновид сполучної тканини. Саме з їх допомогою м’язи кріпляться до кісток. Анатомічно сухожилля є щільно укладені пучки […]

Сухожилля – це різновид сполучної тканини. Саме з їх допомогою м’язи кріпляться до кісток. Анатомічно сухожилля є щільно укладені пучки міцних і еластичних колагенових волокон. Як не дивно, але і сполучна тканина схильна до різних захворювань, які вимагають уваги лікарів.

Які недуги небезпечні для сухожилля?

Найчастіше лікарі діагностують тендиніт, тобто запалення сухожиль. Недуга дається взнаки болем, дискомфортом при рухах, при пальпації запалене місце болить.
Тендовагініт – теж запалення, але таке, що зачіпає сухожильні піхви.
Паратеноніт – запалення клітковини, яка знаходиться безпосередньо біля сухожиль.
Контрактура Дюпюїтрена – рубець на сухожиллі, який поступово призводить до обмеження руху в зчленуванні. Вражає сухожилля долонь.

Лікуються запальні патології нестероїдними знеболювальними, прикладанням льоду, фізіотерапевтичними процедурами, в тому числі – масажем. Як робити масаж – залежить від того, в якому місці було уражено сухожилля.
Масаж виконує кілька функцій:

 • розсмоктуючу;
 • знеболювальну;
 • антизапальну.

Крім цього, якісно проведена процедура допомагає відновити безболісність рухів.
Пацієнти, які відвідали клініку Soul & Body, на собі відчувають цілющий вплив процедури. Десять сеансів – і проблеми сухожилля більше не турбують організм.

Протипоказання до масажу сухожиль

Попри те, що масаж має позитивний вплив на м’язи, сухожилля, судини та суглоби, є ряд випадків, коли цю процедуру робити не можна.

наприклад:

 • захворювання шкіри та кісткової тканини;
 • поганий кровообіг, тромбози;
 • злоякісні новоутворення;
 • гнійні процеси;
 • крововиливи;
 • запалення лімфатичних вузлів;
 • висока температура тіла;
 • гіпертонічний криз;
 • болі в серці;
 • алкогольне і наркотичне сп’яніння;
 • нудота і блювота;
 • трофічні виразки;
 • туберкульоз;
 • ГРЗ.

Співробітники нашої клініки – люди відповідальні, і ніколи не стануть порушувати правила і приписи.

Масаж сухожиль в Києві – Soul & Body

Одним з нескладних немедикаментозних способів допомогти сухожиллям швидше прийти в норму, є масаж.
В останні роки стали робити навіть масаж лицьових сухожиль. Він називається Ренью, тобто «відновлювальний».
Наші фахівці вміють робити найрізноманітніші масажі, в тому числі і незвичні в наших широтах східні.
У тому, що стосується роботи з сухожиллями то найчастіше ми маємо справу зі зв’язковою тканиною колін, ахілла, сухожильного шолома.

Для кожної локації існують свої схеми, положення тіла, час маніпуляції.

Цікавий масаж сухожильного шолома. Так називається зв’язкова тканина, за допомогою якої м’язи голови кріпляться до черепа. Маніпуляцію проводять кінчиками нігтів, поколюючи і розтираючи шкіру голови. Таким чином досягається ефект розслаблення, йдуть скутості м’язів, поліпшується кровообіг, настає гармонія.
На масаж ахіллового сухожилля ціна цілком доступна. Процедуру проводять, якщо людина отримала травму або сухожилля було запалене. Для кращого відновлення і призначають такий масаж в Києві.
Не дуже часто людям роблять масаж підколінного сухожилля. Тим часом, ця локація вкрай важлива для комфортного пересування, правильної роботи м’язів, голеностопа і стопи. Тому, по можливості, не варто забувати про те, що з тильної сторони коліна також є сухожилля і про них треба дбати.

Вартість сухожильного масажу в Києві в центрі Soul & Body

Кожна локація вимагає від масажиста унікальних навичок і умінь. З сухожиллями працюють різний час: десь вистачає 10 хвилин, а на великі йде і 20 хвилин. Тому однозначно сказати, що знадобиться така-то сума, досить складно.
Однак наші адміністратори завжди готові проконсультувати щодо вартості, тривалості, кількості масажів. Всі контакти є на сайті. Також можна написати нам в месенджери й отримати повну вичерпну відповідь.

Чому сухожильний масаж в Києві вибирають в Soul & Body?

Унікальні та традиційні методики, кращі фахівці, відмінне обладнання, індивідуальний підхід – все це імпонує людям. Тому нас хвалять і рекомендують знайомим, близьким і друзям. Кожен може оздоровитися в нашому центрі та налагодити своє життя.

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю