Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2
post thumbnail

Кінезіологія в центрі Soul & Body

Наш кінезіолог в Києві проводить точну діагностику захворювання. Що таке кінезіологія? Кінезіологія – це популярний напрям в альтернативній медицині. Вона […]

Наш кінезіолог в Києві проводить точну діагностику захворювання.

Що таке кінезіологія?

Кінезіологія – це популярний напрям в альтернативній медицині. Вона стоїть на стику остеопатії, акупунктури, мануальної терапії, гомеопатії. Кінезіологічні вправи допомагають знайти та усунути причину порушення в організмі.

Якщо під час діагностики лікар визначає, що ми не працюємо з конкретною проблемою – прийом БЕЗКОШТОВНО!

Що таке кінезіологія:
1. Наука про розвиток головного мозку через рух.
2. Принцип збереження здоров’я шляхом впливу на м’язову систему.

Кінезіологічне лікування не є заміною традиційної медицини. З її допомогою усуваються психоемоційні блоки, що призводять до захворювання або загострення хронічної патології.

Якщо людина постійно перебуває в стані тривожності та стресу, то негативні думки провокують появу нових хвороб. Зв’язок психічного і фізичного доведена. Вилікувати захворювання можливо після усунення негативного психоемоційного стану, що спровокувало його.

Є анатомічний зв’язок між м’язовими структурами та внутрішніми органами. Будь-які зміни всередині організму проявляються зміною тонусу м’язів. Цей принцип і лежить в роботі м’язового тесту. Його використовують у всіх напрямках кінезіології для діагностики дорослих і дітей.

Чому варто звернутися до кінезіології в Soul & Body?

Звернутися до кінезіології варто для відновлення свого здоров’я, виявлення прихованих психосоматичних захворювань, зняття стресової напруги, поліпшення життєвого тонусу і підвищення працездатності. Фахівці знаходять зв’язок між спазмом м’язів і порушенням внутрішніх органів, і усувають патологічну ланку. Глибинні зміни коригуються за допомогою психотерапевтичної кінезіології.

Як проходить прийом у кінезіолога?

Робота фахівця з кінезіології відбувається в 3 етапи – діагностика порушень і їх виправлення. Мета – виконати психологічну та емоційну корекцію, перевести в позитивний потік настрій пацієнта. Слідом за зміною думки відбувається і поліпшення соматичного стану.

На сеансі у кінезіології:

 • Лікар уточнить ваші потреби та обговорить порушення
 • Проведе м’язове тестування – визначення стану внутрішніх органів за допомогою впливу на м’яз.
 • Проведе необхідні маніпуляції

Як відбувається м’язовий тест?

Принцип м’язового тестування нагадує роботу детектора брехні. Він базується на психофізіологічних показниках. Протягом 3 секунд організм людини реагує на емоційний фактор у вигляді зміни частоти пульсу, дихання, стану шкіри й тонусу м’язів.

Є анатомічний зв’язок між м’язовими структурами та внутрішніми органами. Будь-які зміни всередині організму проявляються зміною тонусу м’язів. Цей принцип і лежить в роботі м’язового тесту. Його використовують у всіх напрямках кінезіології для діагностики дорослих та дітей.

Мануальна кінезіологія – для визначення вектора впливу на опорно-руховий апарат.
Кінезіологія для дітей – допомагає діагностувати прогалини в навчанні дітей і дорослих, підібрати методи підвищення здатності до навчання.
Психотерапевтична кінезіології – тестує емоційний стан людини, визначає взаємозв’язок між конкретним порушенням в органі та психологічними змінами.

Після тестування проводиться корекція психоемоційного стану за принципом зворотного м’язової зв’язку в кінезіології. Лікування залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Кінезіолог не просто працює над симптоматичним зняттям болю, а усуває механічну, фізіологічну або емоційну причину болю.

Яка ціна прийому у кінезіолога?

З прейскурантом на послуги медичного центру Soul & Body можна ознайомитися на головній сторінці сайту або зателефонувавши за вказаним номером телефону. Вартість процедури формується індивідуально, в залежності від необхідного лікування і конкретного випадку.

Чим особлива кінезіологія в центрі Soul & Body в Києві?

Прийом у кінезіології клініки починається з опитування та уточнення інформації про спосіб життя і тривалості захворювання. Лікар цікавиться, чим провокується загострення, в якому становищі біль посилюється і якими емоціями супроводжується. Акцентує увагу на загальному емоційному стані пацієнта. Будь-яка дрібниця об’єктивно доповнює анамнез і вказує на причину захворювання.

Після цього кінезіолог ознайомлюється з додатковими методами дослідження. МРТ, рентгенограмами, результатами УЗД, лабораторними аналізами, виписками з амбулаторних карт і висновками інших фахівців. Вони доповнюють картину про загальний стан і наявні порушення.

Далі фахівець оцінює вигини хребта, положення кінцівок і тіла в просторі. Пізніше приступає до м’язового тесту, визначаючи тонус мускулатури, встановлює пріоритетну проблему, яка вимагає корекції. Тривалість лікування залежить від особливостей організму, виконання рекомендацій лікаря і занедбаності захворювання. Наприклад, кінезіологія для схуднення на перших етапах лікування вимагає відвідування лікаря від 3-х разів на тиждень. Тривалість терапії від 6 місяців до 2 років. З метою профілактики рекомендується повторно відвідувати фахівця не рідше одного разу на пів року.

Що лікує кінезіологія?

Прийом у кінезіолога показаний при:

 • психологічних проблемах;
 • посттравматичному стресовому розладі;
 • після операцій;
 • дитячих страхах і фобіях;
 • неврологічних порушеннях;
 • високому онкологічному ризику;
 • шкірних проблемах;
 • неуточнених алергіях;
 • схильності до залежності;
 • депресивних розладах;
 • стресі;
 • безсонні;
 • болях у внутрішніх органах і відділах хребта.

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю