Тілесна усвідомленість

Embodiment або Тілесна усвідомленість – це новий підхід розвитку тілесно-емоційного інтелекту. Розвиваючи тілесну усвідомленість, ми можемо помічати свої статки з точки зору тілесних проявів, емоційного самопочуття і думок, які нас наповнюють в цей момент. Також це допомагає переглядати та змінювати наші патерни, знижувати рівень напруги, ставати більш дбайливими до себе і свого оточення.

Що таке тілесна усвідомленість (Embodiment)?

Embodiment поєднує в собі східні й західні практики: йогу, бойові мистецтва, тілесну і танцювальну психотерапію, mindfulness-практики, театр і духовність.
Тілесна усвідомленість відмінна від сеансу психотерапії або коуч-сесії тим, що вона пропонує через роботу з простими тілесними проявами вносити істотні зміни в життя, як на рівні дій, навичок і можливостей, так і на рівні картини світу і розуміння себе.

Для чого необхідна дана практика?/ В чому допомагає тілесна усвідомленість?/ Чим допомагає тілесна усвідомленість?

За допомогою індивідуальної роботи з embodiment-фахівцем ви зможете:
звільнити голову від вантажу думок і повернути контакт з тілом;
навчитися розслаблятися;
розібратися своїми патернами, реакціями на стрес, вигоранням і втомою;
отримати тілесні техніки саморегуляції свого стану і міняти свої способи реагування, стратегії поведінки і мислення;
розвинути нові якості, потрібні вам в роботі або особистому житті.

Як проходить сеанс тілесної-орієнтованої терапії?

Спеціаліст ставить навідні запитання, які допоможуть визначити ваш запит. Ви вибираєте бажаний стан, в якому хочете перебувати після закінчення сесії.
Вибираючи актуальну ситуацію, звертаємо увагу на ваші тілесні патерни та реакції – то, як ви реагуєте тілом на слова і дії, які пози або рухи робите. Ви навчитеся усвідомлювати взаємозв’язок тілесного прояви з життєвими ситуаціями.
Спеціаліст запропонує прості техніки, які допоможуть побачити, як змінюється ваш стан, думки та рішення.
Знаходьте новий спосіб реакції та обговорюєте застосування отриманого досвіду в життя.
За бажанням фахівець допоможе оформити регулярне тренування нової якості, яка буде м’яко вбудовуватися в ваше життя (за регулярним тілесним повторенням підлаштовується психіка, тому починає змінюватися мислення).

Турбує біль в спині, пригнічений стан, проблеми з травленням або повільне відновлення після пологів? У випадках, коли традиційна медицина розводить руками, на допомогу приходить остеопатія.

Дотик є одним з необхідних інстинктів, закладених в людині. Приємне дотик може заспокоїти, розслабити тіло, допомогти навести порядок у думках і запустити певні механізми в організмі, які неодмінно призведуть до самозцілення.

Проблеми опорно-рухового апарату у дітей, захворювання дихальних шляхів, порушення зору, викривлення постави (дитячий сколіоз), неправильний прикус, дитяче плоскостопість – лікують з допомогою дитячої остеопатії.

Правильне харчування – не тільки запорука гарної фігури, але і дієвий спосіб стати здоровішим та розкрити потенціал вашого тіла. Щоб правильно підібрати індивідуальний раціон, вам допоможе консультація нутриціолога в Soul&Body Center.

Вісцеральний масаж – масажна техніка, яка допомагає прибрати застої у внутрішніх органах і позбавити від рефлекторних болів, викликаних соматичними захворюваннями.

Лікувальний масаж – це делікатна масажна техніка, в основі якої лежать принципи остеопатії. Лікувальний масаж надає комплексний вплив на організм і відновлює природні механізми саморегуляції.

Спортивний масаж – комплекс класичних прийомів, які сприяють фізичному вдосконаленню спортсмена. Цілі такі: відновлення після тренувань, травм, підвищення працездатності на заняттях.

Віскі-обгортання – це методика бандажного обгортання, друга її назва – STYX-обгортання. Це процедура, яка надає не тільки косметичний, але і терапевтичний ефект.

Масаж обличчя – профілактичний та лікувальний метод впливу на шкіру та м'язи обличчя. Процедуру виконують за наявності тьмяної, обвислої шкіри, мішків та синців під очима, зморшок, вираженої носогубної складки, «гусячих лапок».

Біорезонанс - це удосконалена комплексна діагностика організму. Це не аналог УЗД або рентгенівського дослідження, біорезонанс не передбачає візуалізації внутрішніх органів, а дозволяє дослідити і якісно оцінити їх функціональний стан.

Стрес і різні проблеми можуть стати причиною вашого незадовільного самопочуття. Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог.

Йога в Soul&Body Center - це місце, де ви можете надійно сховатися від міської метушні та відновити життєву енергію.

Медитація - це ряд дихальних, психологічних практик, які застосовуються з метою розслаблення, самопізнання та розкриття потенціалу.

Реабілітологи Soul&Body Center працюють над проблемами опорно-рухового апарату, нервової системи, залежних станів, працюють комплексно, використовуючи всі доступні методи остеопатії, масажу, психології та реабілітації.

Кінезіологія – новий напрям в медицині, в якому метод діагностики базується на твердженні, що будь-яке порушення здоров’я відображається на м’язовому тонусі.