Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2
post thumbnail

Біорезонансна терапія в центрі Soul & Body

Сучасний метод апаратної діагностики – біорезонансна діагностика в Києві Загальновідомо, що правильно проведена діагностика і поставлений діагноз – це запорука […]

Сучасний метод апаратної діагностики – біорезонансна діагностика в Києві

Загальновідомо, що правильно проведена діагностика і поставлений діагноз – це запорука успішного позбавлення людини від недуги. Засновники методу виходили з того, що кожна клітина організму людини має певну електромагнітну частоту. Її можна засікти спеціальним проділом і порівняти з еталонними частотами, які повинні бути притаманні цьому органу. Якщо виявлено певні відхилення – їх слід скоригувати та повернути людині здоров’я.

Біорезонансна терапія в клініці Soul & Body допомагає, таким чином, не тільки виявити захворювання на самому початку, а й простежити, як змінюються тканини організму. А це сприяє правильному лікуванню.

Що таке біорезонансна терапія?

Ідея, яка лягла в основу методу, полягає в тому, що знайдені неправильні коливання можна зменшити, вдавшись до ендогенної (внутрішньої) або екзогенної (зовнішньої) біорезонансної терапії. У першому випадку лікування проводиться власним коливаннями, у другому на допомогу приходять зовнішні сигнали, які змушують тканини входити з ними в резонанс. Біорезонансна терапія в Києві, в центрі Soul & Body – популярна послуга.

Як проходить БРТ в Києві?

Щоб провести якісну діагностику, знадобиться досить багато часу: від півтора до трьох годин. У цей час людина знаходиться в кабінеті, тримає в руці пасивний електрод. У лікаря ж – електрод активний, ним він водить по кінцевим точкам на пальцях рук.
Крім цього, в комп’ютер вводяться всі скарги людини, історія вже виявлених захворювань, результати аналізів і апаратних досліджень.
Потім комп’ютер будує візуальне зображення будь-якого органу або зрізу тканин. Так визначається їх стан і необхідність корекції. Біорезонансна діагностика і терапія вже повернули повноцінне життя і здоров’я багатьом людям, хоча методиці всього близько 40 років.

Коли потрібно пройти біорезонансну терапію?

Метод практично універсальний. Він допомагає при:

 • головних болях різної етіології;
 • розладах сну;
 • алергіях;
 • черепно-мозкових травмах;
 • енурезі у дітей;
 • тривожних і депресивних станах;
 • інсультах;
 • різних видах залежності, в т. ч. наркотичної, алкогольної, ігрової;
 • наявності паразитів в організмі;
 • патологіях «жіночої» сфери;
 • для схуднення при надлишках ваги (складається особливий індивідуальний раціон).

Відгуки лікарів про біорезонансну терапію найрізноманітніші: від захоплених до повністю негативних. Однак якби людина ніколи не пробувала б застосовувати нічого нового, все людство, швидше за все, до сих пір перебувало б в кам’яному столітті.

Протипоказання до даного виду терапії нечисленні. До цього методу діагностики та лікування не можна вдаватися, якщо у пацієнта стоїсь кардіостимулятор, якщо людина чутлива до електроструму і якщо у неї алергія в зонах БРТ.

Краща біорезонансна терапія в Києві від Soul & Body

Цей спосіб діагностики цінувало безліч пацієнтів, які дали хороші відгуки. Все це стало можливо завдяки цілому ряду позитивних характеристик БРТ:

 • неінвазивність – наявність патологій визначається без введення в тіло приладів, взяття аналізів та
  інших факторів, що травмують;
 • універсальність – обстежити можна як окремі органи й тканини, так і організм в цілому, причому
  все за одне відвідування діагностичного кабінету;
 • лікарі працюють з людьми різного віку;
 • безпека – методологія абсолютно безболісна, не дає опромінення, не викликає алергії на
  препарати зважаючи на їх відсутність;
 • відсутність побічних явищ;
 • лікування не хвороби, а всього організму.

Клініка біорезонансної терапії робить все можливе, щоб виявити причини захворювань, а не їх прояви. Що це і як відбувається на практиці, може дізнатися кожен, хто запишеться на лікування в Soul & Body.

Вартість біорезонансної терапії на Оболоні

У Києві ціна даного дослідження значно відрізняється в різних клініках. Вартість формується в залежності від:

 • новизни устаткування;
 • кваліфікації фахівців;
 • брендовості центру;
 • витраченого часу.

В Soul & Body розроблені та успішно застосовуються програми лояльності, проводяться акції, діють знижки.

Щодо вартості обстеження конкретної людини найкраще проконсультуватися безпосередньо на першому прийомі або зв’язавшись з нашими адміністраторами. Вся контактна інформація є на сайті.

Чому обирають Soul & Body для проведення БРТ в Києві?

Інноваційна клініка, яка спирається на досягнення класичної медичної науки і вміло поєднує їх з новітніми діагностичними та лікувальними методиками – це те, що потрібно жителю мегаполісу в 21 столітті.

Мало вилікувати захворювання – необхідно з’ясувати ще й причину її появи. Це найраціональніший спосіб позбутися від проблеми до кінця життя. Саме так ми працюємо в нашій клініці. Такий підхід імпонує киянам і гостям міста. Тому наші послуги мають попит.

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю