Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2
post thumbnail

Сімейний психолог в центрі Soul & Body

Чим допоможе сімейний психолог? За останні 60 років, з часу виникнення нової галузі – сімейної психології, кожен, у кого є […]

Чим допоможе сімейний психолог?

За останні 60 років, з часу виникнення нової галузі – сімейної психології, кожен, у кого є проблеми в сімейному житті, може звернутися за допомогою і консультацією до фахівця, який допоможе розібратися в ситуації та зберегти сім’ю. При цьому сім’я розуміється в широкому сенсі. Це не тільки чоловік і дружина, а й діти, бабусі-дідусі, інші близькі родичі. Та й пари можуть бути не тільки традиційними чоловік + дружина, але і нетрадиційними: дружина + дружина, чоловік + чоловік та іншими звичними форматами.

Професійний сімейний психолог в Києві до ваших послуг

Послуги фахівця, який допоможе налагодити здорову атмосферу в сім’ї, мають великий попит. Хороший сімейний психолог в Києві – поки ще рідкість. Але центр Soul & Body співпрацює з кращими.

Коли потрібна допомога сімейного психолога?

Спеціаліст працює з тими, у кого:

  • виникли загрози розлучення;
  • розладналися взаємини;
  • зникло взаєморозуміння;
  • є проблеми з вихованням дітей;
  • партнер зраджує;
  • безпричинні ревнощі одного з партнерів, поставили сім’ю на грань розпаду.

Консультація сімейного психолога в Києві, в Soul & Body покликана допомогти парі почути один одного, зрозуміти причини вчинків і виробити нову стратегію взаємин.
Спеціаліст детально розбирається в кожній ситуації і створює індивідуальну програму, виходячи з виявлених причин негативу.
Неоціненна допомога сімейного психолога при розлученні, адже це сильний стрес не тільки для пари, а й для дітей і всіх родичів.

Як проходить прийом сімейного психолога в Києві?

Щоб поліпшити становище в сімейних відносинах, психолог створює довірчу атмосферу в затишній обстановці. Консультація займає близько години. За цей час кожен з пари розповідає про те, що його турбує.
Сімейний психолог не стає ні на чию сторону. Він професійний посередник між люблячими, але заблукавшими людьми. Тим часом як стверджують фахівці, одна-єдина консультація продовжує шлюб ще на рік, адже люди шукають причини сварок і непорозумінь, виробляють рішення для кризових ситуаціях (зрада, розлучення). В результаті, сім’я залишається цілою, життя і взаємини налагоджуються.
На крик душі: «Порадьте сімейного психолога (Київ) впевнено відповідаємо: йдіть до нас. Пари, яким ми допомогли, підтвердять вміння і компетенції наших фахівців.

Навіщо потрібен сімейний психолог?

Людина робить помилки, дві людини можуть помилятися у двічі більше. Якщо не розібратися, а рубати з плеча, то відносин не зберегти.
Наш сімейний психолог на Оболоні делікатно направляє членів сім’ї, підводить до правильного рішення, сприяє виникненню відкритого щирого діалогу між подружжям.
Конкретні функції фахівця залежать від ситуації. Десь потрібно згладити конфлікт, а десь вберегти людей від розлучення.
Послуги сімейного психолога в Soul & Body стають популярнішими з кожним днем.

Сімейний психолог в Києві: ціни, відгуки

Ціна роботи фахівця з розв’язання сімейних проблем в різних клініках різна. Є психологи, які працюють недорого, а є ті, хто надає якісну допомогу.
Зрозуміло, що ціна візиту до хорошого сімейного психолога в Києві, як і в будь-якому іншому місті, буде немаленькою, але ж зберегти сім’ю, повернути любов і взаємну підтримку – неоціненний скарб.
Вартість консультацій фахівців Soul & Body (Київ) можна дізнатися, зв’язавшись з нашими адміністраторами на сайті або в месенджерах.

Кращий сімейний психолог Києва (Оболонь)

У нашому центрі працюють тільки найкращі фахівці у своїх областях. Вони володіють багатьма знаннями та вміннями, що є запорукою успішної співпраці з сім’ями, яким потрібна кваліфікована допомога.

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю