Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2
post thumbnail

Позитивна психотерапія в Києві

Однією нових практик психотерапії є позитивна психотерапія. Метод півстоліття тому запропонував німець іранського походження Носсрат Пезешкіан, акумулювавши в єдине ціле […]

Однією нових практик психотерапії є позитивна психотерапія. Метод півстоліття тому запропонував німець іранського походження Носсрат Пезешкіан, акумулювавши в єдине ціле мудрість Сходу і раціоналізм Заходу. «Позитивний» в цьому випадку походить від латинського слова positum, яке перекладається як «дане», «реальне», і не є синонімом до «радісно», «весело». Сенс абсолютно у іншому, але не менш значному, що надихає і прекрасне.

Що таке позитивна психотерапія?

Фахівець зможе мобілізувати ресурси, таланти й можливості людини, щоб приймати позитивні рішення для виходу зі складних життєвих ситуацій. Найкраще цей підхід працює в сімейній психотерапії.

Медики, психологи, психотерапевти стверджують, що немає сенсу боротися з симптомом хвороби, якщо не виявлено її причини. Для позбавлення від недуг, гармонізації взаємин між людиною і світом слід працювати з тим, що засновник методики називає «актуальними здібностями».
Знаючи, як ними розпоряджатися, можна без особливих складнощів відшукувати розв’язання проблем. Оскільки виникла якась складна ситуація, то вона являє собою не просто чергову трудність, яку повинна подолати людина, але і певний ресурс для саморозвитку і розкриття свого потенціалу.
Автор методики розглядає людину як ту, що функціонує в чотирьох сферах реальності:

  • досягнень;
  • тілесності;
  • духовності;
  • контактів (соціальної).

Якщо всі сфери працюють і взаємодіють гармонійно, значить, життя йде рівно, людина не хворіє, у неї все добре вдома і на роботі.
Але якщо якійсь зі сфер приділяти більше уваги, а якимсь менше – настає дисбаланс, що проявляється недугами, негараздами в родині, проблемами на роботі.
Позитивна психотерапія в Києві, зокрема, в центрі Soul & Body покликана знайти шляхи в гармонізації цих сфер і налагодити життя пацієнта.
Щоб це стало можливим, автор методики пропонує реалізувати три, на перший погляд, нескладних принципи.

  • Надії – необхідно вірити, що все можна змінити на краще.
  • Балансу – будь-яка надмірність не призводить ні до чого хорошого, тому необхідно у всьому дотримуватися золотої середини.
  • Консультування – без комунікації неможливе розв’язання проблем, тому чесне обговорення конфліктів – нагальна потреба.

Завдяки цим принципам позитивна сімейна психотерапія дає хороші результати.

Позитивна психотерапія в Києві

Нова для наших широт методика виходить з того, що:

  • кожна людина добрий, може реалізуватися і хоче тільки кращого;
  • розв’язання проблем відбувається через контакти пацієнта і психотерапевта, які в процесі комунікації проходять п’ять стадій;
  • спираючись на знання про свідомих і несвідомих конфліктах, є можливість відшукати глибинні причини проблем, а знання причини – це 50% рішення.

Метод відмінно працює як з окремими особистостями, так і з великими колективами, дозволяючи поліпшити атмосферу в колективі та ширше – в суспільстві в бік гуманізації.

Вартість курсу позитивної психотерапії на Оболоні

Київ – місто, відкрите всьому новому. В Soul & Body це знають і намагаються принести жителям і гостям столиці цікаві оригінальні методики поліпшення життя та оздоровлення.
Зрозуміло, що ексклюзив не буває дешевим. Про вартість курсу позитивної психотерапії можна дізнатися у наших менеджерів, чиї телефони вказані на сайті. Однак в будь-якому випадку ціна терапії формується індивідуально.

Чому віддають перевагу Soul & Body для проведення позитивної психотерапії в Києві?

Сучасна клініка, високопрофесійний колектив, освоєння оригінальних методики лікування і новітнє обладнання – все це робить нас тим місцем, де людині дійсно допомагають.

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю