HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

post thumbnail

Консультація психолога в центрі Soul & Body

Розмова – найкращі ліки, саме в розмові у пацієнта виникає розуміння того, як слід діяти в ситуації, яка змусила його […]

Розмова – найкращі ліки, саме в розмові у пацієнта виникає розуміння того, як слід діяти в ситуації, яка змусила його звернутися до психолога. Адже так важливо побачити проблему з боку.

Хто такий психолог?

Психолог і психотерапевт – різні фахівці!
«Наука про душу», саме так з грецької перекладається термін «психологія». У швидкоплинному й нестабільному світі люди все частіше вдаються до послуг цього фахівця. Не слід плутати психолога з психіатром. До першого звертаються здорові люди, яким потрібен вихід зі складної життєвої ситуації, душевна розмова, розуміння й емоційна розрядка.

В яких випадках може знадобитися допомога психолога в Києві?

Життя різноманітне, питань, які воно щодня ставить людині – хоч греблю гати. Тому кваліфікована психологічна допомога може знадобитися в самих різних ситуаціях:

 • при проблемах в спілкуванні з людьми;
 • якщо людина пережила розрив відносин або втрату близької;
 • в налагодженні конструктивного діалогу з дітьми;
 • якщо є сімейні негаразди.

Психолог не хвалить і не засуджує і не повчає, не дає порад і не приймає рішень замість пацієнта. Він надає надійну опору, в якій час від часу у кожного виникає необхідність.

Коли консультація психолога просто необхідна?

Багаторічні стреси сильно вимотують організм людини, проявляються фізичними та психологічними проблемами, які вчені-медики в останні кілька років назвали синдромом емоційного вигорання. Щоб його визначити, необхідно прислухатися до свого стану і звернутися за консультацією психолога в Києві. Це вбереже від депресії та приймання медикаментів.

 • Хронічна втома, людині все важче відновлювати працездатність, поганий настрій і загальний життєвий тонус навіть після тривалого відпочинку.
 • Втрата інтересу до того, що відбувається в житті.
 • Перепади настрою – необґрунтована сльозливість, агресивність, ейфорія, які змінюють один одного з калейдоскопічною швидкістю.
 • Необґрунтовані туга і тривога.
 • Низька самооцінка, почуття марності та безпорадності.
 • Стан, який в народі характеризується як «все з рук валиться». При цьому значних витрат сил і часу вимагають справи, які раніше виконувалися швидко.
 • Головні болі незрозумілої етіології, від яких не рятують таблетки.
 • Невдоволення життям, відчуття повторюваності дій і ситуацій.
 • Болі в спині, за грудиною і в грудній клітці. Виникають через спазми м’язів спини.
 • Порушення сну – як безсоння, так і тривалий сон.
 • Необґрунтоване збільшення ваги.
 • Відчуття самотності та непотрібності при, здавалося б, парадоксальному небажанні спілкуватися з людьми.
 • Непереборна тяга до чого-небудь. Це може бути алкоголь, їжа, секс, азартні ігри.

Крім цих ознак, ще можуть спостерігатися й алергії, прискорене серцебиття, випадання волосся, короста, душевний біль.
Все це повинно насторожити й змусити вдатися до консультації приватного психолога.
Окреме питання – взаємини з дітьми. Під час дорослішання дитина переживає кілька криз, пов’язаних зі школою, стосунками в колективі, нестачею батьківської уваги й участі. У цих випадках незамінний буде приватний дитячий психолог (Київ).
У центрі Soul & Body є фахівці, що працюють з дітьми та дорослими. Звернення до нас – практично стовідсоткова гарантія виходу з життєвих криз, викликаних різними причинами.

Як проходить консультація психолога в Києві?

Оскільки психологічні проблеми досить серйозні, потрібно знайти гідного фахівця, який надав би професійну допомогу. Багато психологів мають особисті сайти, працюють самостійно або співпрацюють з клініками.
У будь-якому випадку психолог зобов’язаний дотримуватися етичних норм, нікому не розповідати про пацієнтів і ситуаціях, які приводять їх до кабінету спеціаліста.
Відвідувач же повинен бути відвертим, чесно розповісти про свої почуття, очікування від зустрічей з фахівцем. Необхідна умова співпраці – довіра до психолога.
Під час візиту до приватного психолога в Києві відбувається звичайна, на перший погляд, розмова. Спеціаліст слухає, ставить питання, відчуває емоції, переживає. Емоційна близькість з одночасним збереженням контролю за процесом лікування – необхідна умова для успішної терапії.
Прийом психолога в Києві ведеться індивідуально, за винятком тих випадків, коли робота ведеться з сім’єю.
Скільки візитів необхідно – також вирішуватися окремо для кожної людини. Психологи Soul & Body можуть проводити консультацію телефоном, але такі коригувальні заходи можливі тільки після з’ясування основного масиву проблем.

Особистий психолог в Києві на Оболоні: ціна, відгуки

Ціни приватних психологів можуть мати відчутні відмінності. Щоб дізнатися про вартість послуги психолога в центрі здоров’я Soul & Body, краще зв’язатися з нашими адміністраторами. Є можливість обговорити деталі за телефонами або написавши в месенджери.
Так чи інакше, а здоров’я в грошовому еквіваленті не вимірюється, ціна приватного психолога в Києві на Мінській виправдана досягнутим ефектом.

Потрібна психологічна допомога? У нас в Soul & Body кращі психологи Києва!

Підхід, при якому виліковується душа і тіло, визначаються глибинні причини недуг, надається допомога, спрямована на гармонізацію стану тіла і духу, практикується далеко не в кожній клініці. А саме застосування цілого комплексу оздоровчих методик, як традиційних, так і зовсім нових, необхідно жителю сучасного мегаполіса. Ми даємо людині те, що їй потрібно.

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю