Біорезонанс

Що таке біорезонанс?

Біорезонанс - це удосконалена комплексна діагностика організму. Це не аналог УЗД або рентгенівського дослідження, біорезонанс не передбачає візуалізації внутрішніх органів, а дозволяє дослідити і якісно оцінити їх функціональний стан. А якщо в тілі відслідковується якась патологія, біорезонансна діагностика дозволяє виявити, що стало причиною появи цих порушень. Подібна діагностика, в порівнянні з рентгеном не передбачає шкідливого випромінювання організму і тому може бути проведена дорослим пацієнтам, а також дітям. Вона не супроводжується болісними відчуттями чи будь-яким дискомфортом.

Переваги процедури

Важлива перевага методу біорезонанса перед іншими в тому, що він дозволяє виявити патологічни зміни на безсимптомній стадії захворювання. Як правило пацієнти звертаються до лікаря тоді, коли в них є якісь скарги стосовно дискомфорту або болі. Біорезонанса діагностика організму дозволяє побачити зародження патологічних процесів у ньому та своєчасно прийняти заходи для уникнення подальшого розвитку.

Для чого необхідне біорезонансне дослідження?

Частина того, що допомагає діагностувати біорезонанс:
наявність інфекцій і паразитів
оцінює дефіцит мінералів в складі волосся
виявляє алергени і продукти на які у пацієнта є індивідуальна непереносимість
підбирає оптимальний метод лікування медикаментами, фітотерапевтичними та гомеопатичними засобами
оцінює засвоєння продуктів і дозволяє збалансувати харчування замість жорстких дієт

Турбує біль в спині, пригнічений стан, проблеми з травленням або повільне відновлення після пологів? У випадках, коли традиційна медицина розводить руками, на допомогу приходить остеопатія.

Дотик є одним з необхідних інстинктів, закладених в людині. Приємне дотик може заспокоїти, розслабити тіло, допомогти навести порядок у думках і запустити певні механізми в організмі, які неодмінно призведуть до самозцілення.

Проблеми опорно-рухового апарату у дітей, захворювання дихальних шляхів, порушення зору, викривлення постави (дитячий сколіоз), неправильний прикус, дитяче плоскостопість – лікують з допомогою дитячої остеопатії.

Правильне харчування – не тільки запорука гарної фігури, але і дієвий спосіб стати здоровішим та розкрити потенціал вашого тіла. Щоб правильно підібрати індивідуальний раціон, вам допоможе консультація нутриціолога в Soul&Body Center.

Вісцеральний масаж – масажна техніка, яка допомагає прибрати застої у внутрішніх органах і позбавити від рефлекторних болів, викликаних соматичними захворюваннями.

Лікувальний масаж – це делікатна масажна техніка, в основі якої лежать принципи остеопатії. Лікувальний масаж надає комплексний вплив на організм і відновлює природні механізми саморегуляції.

Спортивний масаж – комплекс класичних прийомів, які сприяють фізичному вдосконаленню спортсмена. Цілі такі: відновлення після тренувань, травм, підвищення працездатності на заняттях.

Віскі-обгортання – це методика бандажного обгортання, друга її назва – STYX-обгортання. Це процедура, яка надає не тільки косметичний, але і терапевтичний ефект.

Масаж обличчя – профілактичний та лікувальний метод впливу на шкіру та м'язи обличчя. Процедуру виконують за наявності тьмяної, обвислої шкіри, мішків та синців під очима, зморшок, вираженої носогубної складки, «гусячих лапок».

Стрес і різні проблеми можуть стати причиною вашого незадовільного самопочуття. Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог.

Embodiment або Тілесна усвідомленість – це новий підхід розвитку тілесно-емоційного інтелекту.

Йога в Soul&Body Center - це місце, де ви можете надійно сховатися від міської метушні та відновити життєву енергію.

Медитація - це ряд дихальних, психологічних практик, які застосовуються з метою розслаблення, самопізнання та розкриття потенціалу.

Реабілітологи Soul&Body Center працюють над проблемами опорно-рухового апарату, нервової системи, залежних станів, працюють комплексно, використовуючи всі доступні методи остеопатії, масажу, психології та реабілітації.

Кінезіологія – новий напрям в медицині, в якому метод діагностики базується на твердженні, що будь-яке порушення здоров’я відображається на м’язовому тонусі.