Психотерапевтична кінезіологія в центрі Soul & Body

Для чого потрібна психотерапевтична кінезіологія?

Це сучасний напрям в медицині, що поєднує в собі вчення кінезіології, психотерапії та педагогіки. Її використовують як для психічного, так і фізичного відновлення. Методи психотерапевтичної кінезіології в клініці Soul & Body в Києві дають відмінні результати в роботі з дітьми, які постійно піддаються стресу. За допомогою простої, але ефективної діагностики м’язового тестування вдається виявити наявні порушення і підібрати оптимальний варіант психокорекції.

Як проводиться сеанс психотерапевтичної кінезіології?

Прийом проходить в тихому середовищі. Спеціаліст з допомогою рук проводить діагностику, визначає тонус м’язів, як індикатора психічного та емоційного здоров’я. Поліпшення настрою і позитивне мислення після прийому – це основна мета психотерапевтичної кінезіології та підходів до лікування.

Вартість послуг в клініці Soul & Body

Прийом починається з консультації Сергія Губанова – засновника клініки. Він враховує індивідуальні особливості організму кожного пацієнта і допомагає визначити необхідні методи терапії. Ціна на сеанс психотерапевтичної кінезіології та кількість прийомів обговорюється в процесі лікування.

Переваги психотерапевтичної кінезіології

Психотерапевтична кінезіології дозволяє виявити зміни в організмі, визначить що це за порушення і як вони пов’язані з психологічним здоров’ям.
Підхід до лікування заснований на фізіологічних і нейробіологічних принципах функціонування організму. Визначаючи тонус м’язів, лікареві вдається знайти зв’язок між тілесними проявами підсвідомих проблем. У діагностиці використовується емоційна послідовність, що вкаже на переживання і фобії пацієнта. В умілих руках психотерапевта-кінезіолога метод психотерапевтичної корекції перемикає підсвідомість на позитивний погляд на життя, що знімає:

  • гостру реакцію на стрес;
  • порушення особистості;
  • посттравматичний розлад;
  • проблеми навчання дітей;
  • дисгармонію в спілкуванні з протилежною статтю.

Чому у нас найкраща психотерапевтична кінезіологія в Києві?

Фахівці центру Soul & Body проводять багаторічну практику успішного лікування методом психотерапевтичної кінезіології. Сотні дорослих придбали внутрішню гармонію, а діти змогли впоратися зі страхами, фобіями та повернули інтерес до навчання.

Автор:

Читайте також