Психосоматика: лікування в центрі Soul & Body

Ви чули історії про те, як людині не допомагає лікування? Начебто і аналізи непогані, і призначення лікаря чітко дотримується, а поліпшень немає. Швидше за все, тут справа в психосоматики, тобто патологіях, які виникають через стреси, внутрішні конфлікти, погані думки, емоційне вигоряння.

Що робити, якщо поліпшень після лікування немає?

Статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я каже, що близько 40% людей, яких намагаються вилікувати від фізичних недуг, страждають саме від психосоматики. Психосоматичні захворювання, їх причини, симптоми, способи лікування – все це вимагає пильної уваги міжнародної лікарської спільноти.

Що таке психосоматичне захворювання?

Хвороби, що виникають на нервовому ґрунті – так по-народному називаються недуги психосоматичного характеру.
Душа і тіло – єдина система, зрозуміло, що якісь збої в роботі однієї з них призводять до неправильної роботи іншої.
Щоб виявити психосоматичне захворювання, недостатньо здати аналізи та пройти апаратні дослідження. Необхідно працювати з психологом або психотерапевтом.
Людина живе і працює пліч-о-пліч з іншими людьми, вона змушена поводитися так, щоб «ніхто не подумав про неї погано». Загнані всередину, невисловлені негативні емоції позначаються на роботі багатьох органів і систем, що призводить до їх неправильної роботи.
Наведемо список психосоматичних захворювань. Він далеко не повний і щорічно поповнюється новими пунктами:

 • алергії;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • ревматоїдний артрит;
 • діабет другого типу;
 • бронхіальна астма;
 • нежить і застуда;
 • епілепсія;
 • гінекологічні проблеми;
 • вегето-судинна дистонія;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • гіпертонія;
 • нейродерміт;
 • цистит;
 • аритмія;
 • сечокам’яна хвороба.

Людина може роками лікувати шлунок, нирки або суглоби, а їй необхідна терапія психосоматичних захворювань.
Психоматика, причини захворювань у дітей – брак уваги з боку батьків, прагнення отримати мамину або татову увагу, підвищена тривожність.
У центрі Soul & Body вміють визначати причини різних хвороб, призначати правильне лікування, адже у нас ведуть прийом найавторитетніші фахівці Києва.
Найбільше ризикують отримати психосоматичні захворювання, люди закриті, що стримують емоції, як то кажуть, «застебнуті на всі ґудзики».

Психосоматика, лікування захворювань

Поки що медична наука не винайшла таблеток або уколів, які позбавили б людину від психосоматичних патологій.
Зрозуміло, спочатку необхідно ретельно обстежитися на наявність фізичних недуг. Якщо ж тести не виявляють патологій, а органи та системи дають збій – значить, потрібно проводити більш тонкі та глибокі дослідження.

Як лікувати психосоматику?

Перш за все, необхідно визначити, чого хоче психіка, даючи ті чи інші симптоми.
І причина може бути «закопана» настільки глибоко, що сам пацієнт і не здогадується про її існування. Допомогти в цьому випадку можуть сеанси у психолога або психотерапевта. Зрозуміло, за один раз навряд чи вдасться витягти те, що роками таїлося в глибинах підсвідомості людини.
Лікування психосоматичних захворювань в Soul & Body (Київ) передбачає кілька відвідувань фахівця.
Дуже добре, якщо у пацієнта є можливість крім психолога, робити візити до остеопата, масажистам, фахівцям з лікувальної гімнастики.
Психотерапевт працює з особистістю і її установками. Його зусилля спрямовані на те, щоб вивести пацієнта з кола: безпорадність – хвороба – безпорадність.
Робота йде виключно індивідуально, адже у кожної людини свої причини психосоматичних проблем. Не виключено, що доведеться поспілкуватися з усією родиною, оскільки найчастіше корінь захворювання – саме тут.
Зараз лікарі навчилися рятувати людей від захворювань шлунка, бронхіальної астми, алергій, виявивши психологічну першопричину недуги.
Психолог, який допоможе впоратися з психосоматикою в ​​Києві, повинен бути кмітливим, досвідченим, високопрофесійним. Саме такі фахівці співпрацюють з клінікою Soul & Body. Відгуки пацієнтів кажуть, що наш підхід до пацієнтів допомагає їм не просто стати здоровішими, а й заново відкрити внутрішнього себе.

Скільки коштує прийом у лікаря з психосоматики (Київ)

Ціна курсу лікування буде залежати від глибини проблеми, з якою спільно працюють лікар і пацієнт. Одній людині достатньо трьох сеансів, а комусь необхідно значно більше. До того ж на вартості позначаються і послуги інших фахівців, залучених в комплексному лікуванні конкретної людини.
Тому питання про ціну, графік сеансів, наявних фахівцях краще задати нашим адміністраторам, зателефонувавши або написавши в месенджерах.

Чому лікувати психосоматику потрібно в Soul & Body

Хвороби нинішнього століття найкраще лікувати в сучасній клініці, де поєднують традиційні підходи й новітні методики, західний раціоналізм і мудрість стародавнього Сходу, де одночасно лікують душу і тіло. Наш центр в Києві приймає пацієнтів з усієї України.
Ми раді допомогти всім, хто має потребу не тільки у внутрішньому і фізичному оздоровленні, але і в поліпшенні та продовженні життя, набуття гармонії з самим собою і навколишнім світом.

Автор:

Читайте також