Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо існує варіант, що не передбачає прийому медикаментів – швидше за все це не допоможе. Більшість дорослих людей розділяючи таку точку зору терплять біль і вважають за краще ігнорувати лікування, якщо запропоновані доктором схеми не викликають довіри.

Сучасна медицина може запропонувати десяток методик підтримки здорового стану свого організму без медикаментів і хворобливих процедур. Остеопатія – напрямок альтернативної медицини, яке розглядає організм як цілісну систему. При діагностиці та лікуванні остеопати орієнтовані на пошук причин, які викликали прояв таких симптомів хвороби. Відповідно, коли відома причина – наслідок, тобто неприємні симптоми швидко усуваються і не турбують пацієнта.

Коли варто проконсультуватися у остеопата?

Центр здоров’я Soul & Body (Україна, Київ) успішно працює з різними віковими категоріями пацієнтів. Ми займаємося діагностикою та лікуванням соматичних захворювань, в тому числі – опорно-рухового апарату, одна з наших спеціалізацій – остеопатія в Києві.

Головними скаргами наших пацієнтів є:

  • Болі в спині, викликані різними причинами, наприклад, деструктивними процесами хребетного стовпа, защемлення нервів.
  • Головні болі різноманітної етіології, що з’явилися внаслідок емоційних і фізіологічних факторів.
  • Відновлення постави за допомогою індивідуальних курсів масажу, апаратного впливу, лікувальної гімнастики.
  • Неврологія. До захворювань цієї групи відносяться патології, пов’язані з недугами центральної і периферійної нервової системи. Кваліфіковані фахівці нашого центру діагностують і лікують неврологічні хвороби.
  • Гастроентерологія. Правильна робота шлунково-кишкового тракту – багато в чому визначає злагоджене функціонування всього організму. У разі будь-яких збоїв наші фахівці допоможуть відновити нормальний стан цієї системи.
  • Гінекологія. Жіноче здоров’я – необхідна умова для появи на світло здоровеньких малюків. У нашому центрі створені всі умови для лікування майбутніх мам.

Специфіка взаємодії з дорослими пацієнтами часто криється в необхідності відшукати глибинні причини недуг, адже не секрет, що безліч симптомів, здавалося б, серйозних хвороб говорять про стреси, неврологічних станах, депресіях, психологічні проблеми вдома або на роботі. Щоб домогтися здоров’я для дорослих, необхідно допомогти людині вирішити питання духовного плану, гармонізувати його внутрішний і фізичний стан.
Успішний центр остеопатії в Києві враховує запити пацієнтів і на інших фахівців. У зв’язку з цим ми надаємо значний спектр послуг не тільки терапії та остеопатії, а й психологічного спрямування.

Остеопатія для жінок

У медичному центрі Soul & Body піклуються про стан жінок, які чекають дитину. Підготовка до пологів – один з важливих аспектів нашої роботи. Адже правильний фізичний і психологічний стан майбутньої мами в значній мірі обумовлює успішну появу малюка на світ.

Після того як пологи благополучно відбулися, актуальним стає питання реабілітації після пологів. Наші фахівці працюють над психологічним і фізичним станом молодих мам, допомагають їм прийняти нову важливу роль.
Медичний центр здоров’я Soul & Body, який знаходиться в Києві, отримав масу позитивних відгуків завдяки:

  • високому професіоналізму колективу;
  • роботі з пацієнтами різних вікових груп;
  • успішному застосуванню оригінальних і класичних оздоровчих методик;
  • відмінному діагностичного устаткування і тренажерів для вправ;

Наш центр здоров’я може запропонувати пацієнткам як одноразові консультації фахівців з симптомів що хвилюють протягом вагітності, так і запропонувати повний супровід вагітності з моменту встановлення вагітності до пологів.

Автор:

Читайте також