Моделюючий масаж в Києві на Оболоні Soul Body

Ви активно займаєтеся спортом, дотримуєтеся правильного харчування, але якості тіла не радують? Найчастіше, в таких випадках проблема полягає в недостатньому тонусі шкіри тіла та набряклості.

Моделюючий масаж допоможе вирішити обидві проблеми швидко. Сьогодні ми розберемося, як працює моделюючий масаж, які бувають типи цієї процедури та коли краще не вдаватися до даної методики.

Що таке моделюючий масаж?

Моделюючий масаж – це комплекс масажних технік, які працюють в першу чергу на візуальну картину. Корекційний ефект відбувається за рахунок тонізації шкіри, зменшення набряклості і посилення лімфооток.

Масажист може працювати як з тілом цілком, так і конкретно з проблемною зоною клієнта – завдяки цьому моделюючий масаж тіла дає хороший ефект при опрацюванні проблемних зон (галіфе, моделюванні талії, рук, обличчя).

Види моделюючого масажу в центрі здоров’я Soul Body

Створення тіла мрії – це клопітка робота, але за допомогою фахівців Soul Body Center видимий результат порадує вже зовсім скоро. Ми пропонуємо нашим клієнтам такі види моделюючого масажу:

 • моделюючий масаж тіла
 • моделюючий масаж проти жирових відкладень
 • моделюючий масаж обличчя
 • масаж для тонусу шкіри
 • лімфодренажний масаж
 • моделюючий масаж обличчя в Києві.

Окремо хотілося б зупиниться на процедурі моделюючого масажу обличчя. Часто, молоді дівчата незадоволені об’ємом в області щік, а також бажають підкреслити область скул. Більш зрілі пацієнти звертаються до цього виду масажу для корекції перших вікових змін.

Всі, хто вже спробував моделюючий масаж обличчя, відгуки дають більш ніж позитивні: клієнти центру порівнюють anti-age масаж з інвазивним ліфтингом, але відзначають при цьому більш довгостроковий ефект від процедур. Це й не дивно: при птозі м’язів обличчя – використовується моделюючий масаж обличчя і показання для його застосування ширші ніж для радикальних процедур.

Моделюючий масаж тіла

Багатьом дорослим пацієнтам складно оцінити результати роботи над своїм тілом без втручання масажиста – тонус тканин шкіри з кожним роком послаблюється. Моделюючий масаж тіла допомагає швидше побачити результати, а також м’яко розігнати застої в шкірі.

Найчастіше, показання моделюючого масажу в Києві є опрацювання видимого целюліту, відновлення після пологів, а також тінізації шкіри після сильної втрати ваги.

Показання моделюючого масажу в Києві

Застосування моделюючого масажу дає хороший ефект при різкому наборі скиданні ваги (вагітність і відновлення після пологів). Але і при інших потребах в зміні архітектури тіла він буде не менш ефективний:

 • целюліт
 • жирові відкладення на руках, литках
 • відновлення після вагітності та пологів
 • атлетам при наборі та сушінні м’язової маси.

Побачити пройдений результат роботи над своїм тілом можна буде вже після другого сеансу масажу. Моделюючий масаж обличчя в Києві вже поступово зміщує радикальну косметологію з п’єдесталу – техніка дозволяє домогтися більш натурального результату без хворобливих для клієнта методик.

Протипоказання для проведення моделюючого масажу в Києві

Масаж в Києві – це в першу чергу лікувальна техніка і як будь-яке лікування до масажу теж можуть бути протипоказання. В першу чергу, не ігноруйте протипоказання для проведення моделюючого масажу, виписані вашим лікарем – до методики можна буде вдатися вже після закінчення поточного курсу лікування. Не варто застосовувати лікувальний масаж також:

 • при вагітності, та в перші два місяці після пологів;
 • при онкологічних захворюваннях
 • при інфекційних і грибкових захворюваннях шкіри
 • при загостренні алергій.

Якщо ви сумніваєтеся, чи не зашкодить вам процедура – проконсультуйтеся зі своїм лікарем до запису на процедуру.

Ефект від моделюючого масажу в Києві в Центрі здоров’я Soul Body

Найголовніший ефект, який дає моделюючий масаж – це зрушення з дієтичного плато (вага зупиниться і не йде ні вгору, ні вниз). Внаслідок посилення лімфотоку і розгону рідини процеси схуднення запускаються з новою силою.

Не менш важливий ефект від моделюючого масажу – це зменшення прояви целюліту. Шкіра стегон стає візуально більш гладкою і набуває потрібний тонус. Також, завдяки масажу стає яскравішим прояв м’язового рельєфу що буде великим плюсом для всіх, хто ретельно працює з естетикою свого тіла в спортивному залі.

Автор:

Читайте також