Масаж в Києві, в центрі Soul & Body

Сотні тисяч майстрів століттями вдосконалили методики масажу, щоб надавати максимально ефективну допомогу тілу і духу людини. Ця процедура вимагає курсового лікування, призначати її повинен лікар, а виконувати – кваліфікований фахівець. Саме так все відбувається в центрі Soul & Body. Масаж в Києві проводять в багатьох центрах. Але практично ніде немає такого розмаїття видів, яке можемо запропонувати ми.

Увага! Всі процедури проводять фахівці з медичною підготовкою. Якщо ми не зможемо допомогти з вашою проблемою – прийом безкоштовно!

Кращий масаж в Києві – Soul & Body!

Наш ідейний натхненник і організатор, Сергій Губанов, підібрав відмінний склад фахівців, майстерність яких на собі відчуло безліч людей. Теплі відгуки про нашу роботу радують і надихають на подальші звершення на благо людей, що живуть в Києві на Оболоні або приїжджають до нас з інших районів і міст.

Які доступні види масажу в Києві, в центрі Soul & Body?

На сьогодні в клініці освоєні найрізноманітніші види масажу в Києві, включаючи екзотичні для наших широт східні практики. Назвемо їх коротко, а подробиці завжди можна дізнатися у адміністраторів. Вони ж дадуть відповідь на питання щодо вартості масажу в Києві на Оболоні.
Отже, за довгі роки роботи, нашими фахівцями розроблені, відшліфовані та успішно застосовуються такі види масажу:

 • Індивідуально сформований лікувальний масаж. Ми працюємо також з вагітними та дітками;
 • Точковий масаж (акупресура) регулює потік життєвої енергії Ци;
 • Періостальний масаж – фахівець працює з місцями виходу нервових стовбурів, пов’язаних з певними органами в тілі;
 • Сполучнотканинний (міофасціальний) – передбачає розробку фасцій, особливо доброчинно впливає на обличчя і зону декольте;
 • Сегментарно-рефлекторний масаж (вплив на біологічно активні точки);
 • Розслабляючий спрямований на те, щоб тканини відпочили та повернулися до максимальної працездатності;
 • Лімфодренажний масаж має на меті виведення з тканин зайвої рідини;
 • Апаратний масаж в Києві. Ми використовуємо банковий, роликовий, вакуумний і вібромасаж.

Як бачимо, вибір багатий, проте самому собі призначати процедуру не можна. Обов’язково потрібна консультація фахівця!

Навіщо потрібен масаж в Києві?

Показань, при яких здатний допомогти масаж, величезна кількість. Він хороший як для загального зміцнення організму як складова цілого терапевтичного комплексу, так і як реабілітаційна маніпуляція після травм, наприклад, після перелому ноги.
Масаж в Києві, для дітей дозволяє повернути дитині нормальний розвиток при кривошиї, дисплазії, рахіті.
Як невід’ємну частину лікування застосовують масаж при подагрі, артрозі колінного суглоба, тазостегнового зчленування, ревматоїдному артриті. При цих недугах страждає хрящова тканина. Сама по собі вона не має кровоносних судин. Тому вкрай важливо, щоб тканини, що оточують, якнайкраще забезпечувалися поживними речовинами. Розігнати кров, покращувати кровообіг, м’язовий тонус – все це здатний вилікувати масаж в Києві.
Корисна маніпуляція і при патологіях цілих систем організму:

 • вісцеральної (порушення в роботі внутрішніх органів);
 • серцево-судинної (наприклад після інсульту);
 • нервової (невриті лицьового нерва, міозиті, і інших хворобах);
 • дихальної (при плевритах, бронхітах, пневмонії, бронхіальній астмі).

До масажу вдаються і для лікування “жіночих” захворювань, порушеннях постави, для позбавлення від головного болю, лікування гіпертонії. Це далеко не повний перелік недуг, при яких різні види масажу в Києві, сприяють поліпшенню стану здоров’я, а то й зовсім виліковують людину.
Пацієнтів привертає унікальний підхід, що практикується масажистами в Києві, в Soul & Body. Ми працюємо не просто із захворюванням, але відшукуємо глибинні причини його появи. Це набагато спрощує лікування конкретного недуги. Гармонія між внутрішнім світом і фізичним тілом пацієнта – це те, до чого ми прагнемо і чого успішно досягаємо.

Скільки коштує масаж в Києві на Оболоні?

У зв’язку з величезною варіативністю різновидів масажу, конкретних методик і технік реалізації, єдиної ціни на всі процедури бути не може.
Ціна на масаж в Києві різниться. Фахівці Soul & Body Center завжди готові допомогти прорахувати вартість курсу масажу. Звертайтеся за телефонами, пишіть в месенджери – ми завжди раді допомогти людям стати здоровішими та щасливішими.

Чому обирають масаж в Києві, в клініці Soul & Body?

Придивляючись до масажиста, якому можна довірити своє здоров’я, потрібно оцінити рівень професіоналізму, привабливість і санітарно-гігієнічні умови, які пропонуються відвідувачам, наявність обладнання для процедур і маніпуляцій. У нас всі ці показники знаходяться на найвищому рівні. Тому пацієнти нас цінують та йдуть за здоров’ям і гармонією саме до нас.

Відвідувачів приваблює унікальний підхід, що практикується масажистами Soul & Body. Ми працюємо не просто із захворюванням, але відшукуємо глибинні причини його появи. Це набагато спрощує лікування конкретної недуги. Гармонія між внутрішнім світом і фізичним тілом пацієнта – це те, чого ми прагнемо і чого успішно досягаємо.

Що ви отримаєте, вибравши масаж в Києві в Soul & Body Center?

 • Кваліфіковану допомогу. Всі процедури проводять лікарі;
 • Результат ви відчуєте вже після першої процедури масажу в Києві;
 • Під час масажу в Києві ми застосовуємо різні методики і техніки для досягнення кращого результату;
 • Ми працюємо безпечно і впевнені в результаті;
 • Кожен прийом починається з лікарського огляду;
 • Ми не будемо брати грошей, якщо не зможемо допомогти.

Автор:

Читайте також