Лікування кривошиї в центрі Soul & Body

Кривошия – дитяча патологія!

Одним з недуг, з яким досить часто стикаються лікарі, є кривошия. Недуга вражає найбільш беззахисних – дітей.

Чи лікується кривошия?

Через неправильний розвиток шийних хребців голова дитини починає схилятися в бік. Найчастіше – вправо. Недобре можуть помітити ще в пологовому будинку, але, як правило, візуально патологія починає проявлятися, коли малюкові виповнюється місяць і більше.

Які існують види кривошиї у дітей?

Розрізняють два види захворювання:

  • вроджене (виникає через складнощі при вагітності та пологах);
  • придбане (дитина весь час дивиться в одну сторону і рідко перевертається).

Як діагностувати вроджену кривошию, знають лікарі неонатологи. Мамам слід уважно спостерігати за поведінкою дитини регулярно її перевертати.

Щоб допомогти малюкам позбутися від цього захворювання, в клініці Soul & Body розроблені спеціальні програми занять для найменших пацієнтів. Лікування кривошиї у немовлят дає відмінні результати: хвороба залишає маленьке тільце і дитина нормально росте й розвивається.

Як виявити кривошию у немовляти?

Мами, які не є медиками, повинні звернути увагу на ряд моментів, які свідчать про те, що дитину потрібно показати фахівцеві та провести обстеження.

Кривошия симптоми:

  • малюкові складно перевернутися на якийсь один бік;
    одне плече вище;
  • голова сама по собі закидається назад, погано тримається прямо;
  • голова добре повертається в одну сторону, і погано – в протилежну;
  • до 3 місяців шия стає твердою з того боку, в яку повертається голова.

Кривошия у немовляти – зовсім не безневинне захворювання, адже через неправильне положення голови у дитини розвиваються серйозні патології хребта, постава стає асиметричним, псуються зір і слух, малюк погано ходить. Інвалідизація – така цілком ймовірна сумна картина майбутньої дитини з невилікуваною кривошиєю.

Зрозуміло, що до лікаря потрібно мчати негайно, як тільки помітили якісь прояви патології. Для новонароджених, немовлят, дітей віку 2-4 місяці, півроку і старше в центрі Soul & Body існують окремі методи за допомогою яких лікується кривошия у грудничка та старшої дитини.

Як діагностується кривошия у немовлят?

Під час прийому лікар задає мамі багато питань, мета яких – визначити причини виникнення хвороби. Необхідно розповісти про пережиті травми, операції, інфекційні захворювання. Це потрібно для виявлення вродженої кривошиї.

Спеціаліст обов’язково обережно промацує шийку і голівку дитини, уважно оглядає суглоби.

Щоб поставити стовідсотково точний діагноз, можливо, знадобиться пройти рентгенографію, МРТ або КТ.

Як лікується кривошия у дитини?

Після встановлення діагнозу приступають до лікування кривошиї. Оскільки розроблено досить багато методик позбавлення від цього захворювання, то завдання фахівця – підібрати оптимальну, виходячи з фізичних здібностей дитини та причин, що викликали патологію. Кожному маленькому пацієнту розписують власну схему лікування.

Як правило, достатньо терапевтичних методів. Хірургів до лікування підключають тільки в найскладніших випадках.

У Києві багато клінік і центрів, які допомагають дитині стати здоровою. Все відрізняються асортиментом послуг, що надаються, рівнем кваліфікації персоналу, наявністю необхідного обладнання та цінами. Soul & Body – один з найавторитетніших оздоровчих центрів Києва та України, про що свідчать численні відгуки батьків вилікуваних дітей.

Виправлення кривошиї у дитини передбачає:

В першу чергу – остеопатична корекція.
Сеанси масажу грудей і шиї, які знімають м’язову напругу і біль. Однак батькам ні в якому разі не можна робити масажі самим. Тіло малюка крихке і є небезпека принести не користь, а шкоду.
Гімнастику можна робити вдома, попередньо навчившись в інструктора це робити за правилами. Чверть години по 3-4 рази на день – і через деякий час малюка буде не впізнати! Винахідливі мами таку гімнастику перетворюють в оздоровчо-розвиваючу гру.

Фізіотерапію можна проводити, коли дитина перейшла двомісячний рубіж. Як правило, призначають УВЧ, маніпуляції з йодидом калію, які сприяють зникненню ущільнень в м’язах.

Прекрасні результати дають заняття в басейні та сон на ортопедичних подушках.

Скільки коштує лікування кривошиї у новонароджених

Оскільки немає єдиної для всіх маленьких пацієнтів схеми лікування, то зрозуміло, що і вартість буде різною. У клініці Soul & Body передбачені бонусні та дисконтні програми, але в будь-якому випадку здоров’я дитини не вимірюється в грошах. Воно безцінне.

Чому лікувати дитину слід в Soul & Body?

Сучасна клініка, в якій лікують не просто захворювання, а й відшукують його першопричину, гармонізують тіло і душу, допомагають стати здоровим і покращують життя. Наш унікальний підхід приваблює багатьох пацієнтів, які рекомендують центр знайомим і друзям.

Автор:

Читайте також