Лікування болю в спині в центрі Soul & Body

Діагностуємо захворювання опорно-рухового апарату

Допомагаємо позбутись болю в спині

Всесвітня організація охорони здоров’я говорить про 80% населення, яке страждає від цієї недуги. Кожен другий з цієї статистики має порушення, що супроводжуються болем в спині. Проблема, яка заважає активному життю, рухам без скутості та постійно нагадує про себе.

Часто зустрічається болі у спині в дітей

З кожним роком патологія стає все молодшою. Лікарі часто називають цей процес офісним синдромом. Адже число працівників офісу, які страждають болями в спині, зростає в арифметичній прогресії. Навіть поліпшення якості життя не рятує від болю.

Причини виникнення болю в спині

Всі чинники, які провокують больовий синдром у спині, поділяють на:

 • індивідуальні;
 • фізичні;
 • клінічні;
 • психологічні.

Тривале вимушене положення спини, рук або ніг може привести до спазму м’язів шиї, під лопатками, в поперекової області. Спазм запускає каскад патологічних реакцій, що призводять до запалення і больового синдрому. До подібних фізичних факторів відносять роботу, пов’язану зі стереотипними рухами, тривалу незручну позу за комп’ютером або робочою поверхнею, відпочинок без зміни положення тіла.

Захворювання, які призводять до болю в спині, є клінічними факторами. Це сколіоз, остеохондроз, неврити, міозити, грижі міжхребцевих дисків, аутоімунні процеси з ураженням хребта, недорозвинення м’язів спини та вроджені захворювання центральної нервової системи (наприклад, ДЦП). Лікування цих порушень проводиться в комплексі з подальшими реабілітаційними техніками. Зайва вага також є клінічною причиною болю в спині.

Серед психологічних чинників виділяють постійні стресові ситуації, високе психологічне, фізичне навантаження, незадоволеність життям, родиною, роботою, відсутність підтримки оточуючих. Іншими словами, якщо болить спина, в ряді випадків – це психосоматичний прояв психологічних проблем.

Індивідуальні фактори болю в спині пов’язані зі способом життя. Куріння, зловживання алкоголем, переїдання, недосипання, нехтування фізичними тренуваннями активно позначається на відчутті болю. Крім того, жінкам варто особливо уважніше поставитися до цього симптому, оскільки він може сигналізувати про серйозні захворювання внутрішніх органів.

Першопричиною болів в спині є органічні зміни. Вже на їх фоні виникає больовий синдром.

До них відноситься:

 • патологія розвитку кісткової тканини (остеопороз);
 • патологія міжхребцевих дисків (грижового випинання);
 • запалення зв’язок і м’язів хребетного стовпа і спини;
 • запалення нервів і спинного мозку;
 • патологія сечовивідної системи або внутрішніх статевих органів;
 • патологія хребетного стовпа (кіфоз, лордоз, сколіоз);
 • плоскостопість, відсутність оптимальної амортизації стопи, може заподіяти біль в хребті.

Діагностика захворювань в спини

Причини болю в спині визначає лікар за допомогою огляду та опитування, аналізуючи результати інструментальних і лабораторних досліджень.
Детальне розпитування і відповіді про початок захворювання, можливі фактори, які спровокували та про те, з чим пов’язаний період загострення, допомагають в подальшій діагностиці і тактиці лікування.

Лікар оглядає пацієнта, його поставу, вивчає ходу, перевіряє м’язи і суглоби. Будь-які зміни вимагають детальної інструментальної діагностики, проведення МРТ або УЗД. Якщо гострий біль в спині спровокований захворюваннями внутрішніх органів, доречним буде провести лабораторне дослідження біохімічних показників крові та сечі.
При виявленні психологічних проблем найкращим рішенням буде додаткова консультація психолога.

Хвороби спини: причини і способи лікування

Питання про те, як позбутися від болю в спині, пріоритетне для більшості дорослого населення планети. Цивілізаційні зручності та малорухливий спосіб життя негативно позначилися на стані опорно-рухової системи.
Підхід до терапії больового синдрому залежить від першопричини. Наприклад, при лікуванні болю в спині, остеопатичний метод допоможе вже на першому сеансі. У більш складних випадках може знадобитися кілька додаткових. Проте вже після першої процедури відчується значне полегшення і зменшення больового синдрому. Для досягнення максимального ефекту та одужання важливо виконати всі рекомендації фахівця.

Сильні болі в спині у пацієнтів клініки Soul & Body – частий симптом. Діагностика і лікування проходить під контролем провідного спеціаліста – Сергія Губанова. На прийомі у лікаря використовуються лише перевірені методи остеопатії, легко і безболісно усуваються м’язовий спазм, контрактури, набряк м’яких тканин. Всі маніпуляції виконуються виключно за допомогою рук остеопата, без застосування медикаментозних засобів. У клініці додатково працюють з психологічним станом пацієнта, стимулюють до ведення здорового способу життя та активного проведення часу.

Вартість лікування спини в Києві, в клініці Soul & Body

Ціна первинної консультації Сергія Губанова становить 2000 грн. За півгодинний прийом лікар проведе діагностику та огляд пацієнта, дасть рекомендації про подальше лікування. Вартість такого сеансу – 3000 грн. Використання додаткових методів терапії, консультації суміжних фахівців коливається від 1000 до 3000 грн.

Чому клініка Soul & Body – кращий центр для лікування хребта в Київ?

При болях в спині пацієнт вимагає комплексного підходу до діагностики та лікування. Саме такої тактики дотримуються в медичному центрі. Всі фахівці практикують лікування за допомогою остеопатії, крім того, в клініці працюють висококваліфіковані психологи, дієтологи, реабілітологи. Біль у спині приносить не тільки фізичний дискомфорт, тому лікування болю в спині у Києві в Soul & Body – це перш за все робота на відновлення психологічного балансу, активацію внутрішніх сил організму і збереження здоров’я.

Автор:

Читайте також