Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, чому болять ноги.

Як бути, якщо жодна з причин не характеризує прояв ваших болей у ногах?

Слід записатися на прийом до остеопата, щоб дізнатися та усунути істинні причини болю. Щоб не витрачати час на пошуки фахівця – рекомендуємо звернутися в центр здоров’я Soul Body.

Про що сигналізує біль в ногах?

Біль в певній частині тіла – найгостріший маркер, який сигналізує, що в роботі організму стався збій. Ноги не болять самі по собі: біль виступає передавачем сигналу про проблему в більш глибоких системах організму.

Наприклад, цілком нешкідливий біль в м’язах ніг може говорити як про перевтому, так і про занадто велику пару взуття. Стопи напружуються, щоб утримати занадто вільну пару туфель, і в кінці дня м’язи починають боліти як після інтенсивного тренування.

Варикоз – він дає про себе знати найактивніше в літню пору: якщо болять вени на ногах після прогулянки – це сигнал для обов’язкового відвідання лікаря, навіть якщо видимої варикозної сітки ще немає.

Складніше виглядає ситуація, коли про себе заявляє ниючий біль в ногах у стані спокою. Щоб виключити діагноз “синдром втомлених ніг” без консультації фахівця не обійтися. Так само, больовим синдромом можуть нагадати про себе старі травми, про які ви вже давно забули: раптово з’явився до дощу біль в кістках ніг або ниючий біль при ходьбі по нерівній поверхні говорять про недоліковані травми.

Чому болять ноги?

У більшості випадків причини, чому болять ноги не є проявом серйозних захворювань: підбір правильного одягу і взуття, корекція постави та відновлювальні процедури допоможуть забути про біль назавжди. Щоб встановити причину, чому болять ноги – зверніться до остеопата за консультацією. Спеціаліст провівши дослідження локалізує біль у ногах і причини його появи.

Чому виникає біль у ногах в спортсменів?

Не менш важливо реагувати на сигнали від своїх ніг людям, що займаються спортом. Замість того щоб експериментувати на собі та шукати корінь чому болять м’язи ніг після регулярних тренувань, краще довіритися фахівцям. Легкий м’язовий біль в нозі при ходьбі може говорити про старі травми. Не варто ігнорувати, якщо крепатура триває довше 3 днів – якщо сильно болять ноги через тиждень після тренування, потрібно терміново звернутися до фахівця, щоб виключити можливі травми.

Ми настійно рекомендуємо не займатися самолікуванням і не ставити самому собі діагнози за минулими записами в медичній карті: болі в ногах сьогодні мають інші причини ніж вчора.

Лікування болю в ногах у Києві

На щастя у наші дні, якщо болять ноги то лікування в Києві можна підібрати відповідне до всіх ваших вимог. Сьогодні медицина дозволяє лікувати біль в ногах без операцій і хворобливих процедур. Замість того, щоб шукати, що робити при болі в ногах в гуглі, не варто піддаватися паніці, слідувати порадам псевдо спеціалістів, народним рецептам коли вас застала біль в ногах – зверніться до остеопата або реабілітолога і зовсім скоро біль залишиться в минулому.

Популярні у офісних працівників симптоми на зразок коли болять ноги в колінах, болять ноги нижче колін або болять ноги в литках, лікуються дуже швидко. Від вас вимагається прислухатися до фахівця і виконувати всі його рекомендації. Не слід відкладати візит до фахівця в разі травм і в період реабілітації: сильні болі в ногах говорять про те, що вам необхідно термінове лікування. Чим довше ви затягуєте зі зверненням до лікаря – тим більше часу займе період відновлення після травми.

Лікувати біль у ногах в Києві може дозволити собі кожен – широкий діапазон приватних клінік і лікарів дає можливість підібрати ефективне і доступне лікування. У нашому центрі здоров’я, ви можете записатися на прийом до лікаря на потрібний Вам час і дізнатися, від компетентного фахівця відповідь на питання, що робити якщо болять ноги.

Автор:

Читайте також