Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

Курс «Здоров’я хребта»

Курс «Здоров’я хребта»

Вас турбують болі в спині, ви відчуваєте скутість в різних відділах хребта? Ми знаємо, як допомогти вам впоратися з цим.

Що ж пропонує Soul & Body Center?

Спеціально для клієнтів Soul & Body Center ми розробили курс «Здоров’я хребта», де чергуються лікувальні масажі та остеопатичні прийоми.

Під час курсу ви отримуєте первинну діагностику від остеопата, який визначить, як саме буде виглядати ваша індивідуальна програма. Крім того, остеопат буде присутній на всіх процедурах і стежити за вашим прогресом.

Що собою являє Курс «Здоров’я хребта»?

Курс містить:

  • супровід курсу лікування остеопатії;
  • 5 сеансів лікувальних масажів;
  • 4 остеопатичних прийоми;
  • 2 сеанси реабілітації або кінезіології;
  • навчальні відеоматеріали від Сергія Губанова.

Ціни на Курс «Здоров'я хребта»

Вартість курсу:
Вартість курсу:
15 000 грн
Вартість курсу у головного спеціаліста:
Вартість курсу у головного спеціаліста:
16 650 грн 

Що робити, якщо болить спина?

Болі в спині – одна з найбільш частих скарг дорослих пацієнтів. Багато, хто страждає від подібної симптоматики, “взяли свою долю” і сприймають подібну біль як норму в житті дорослої людини. Але такий підхід в корені неправильний: біль – це не нормально і терпіти її зовсім не вірне рішення. Давайте для початку розберемося в основних проблемах, які провокують цю біль.

По-перше, як би це не було очевидно – малоактивний спосіб життя найголовніший провокатор болю в спині. Сидяча робота, неправильна організація робочого місця, неправильно підібране взуття та відсутність фізичних навантажень викликають функціональні порушення. Придбайте нове зручне робоче крісло, відмовтеся від незручного взуття і почніть зміцнення спини тренуваннями легкої та середньої інтенсивності, з часом ви забудете про минулі проблеми.

А як бути, якщо при здоровому й активному способі життя, біль все одно турбує? Тоді варто провести діагностику порушень хребта: старі травми та недоліковані захворювання можуть давати знати про себе саме таким чином і вже в кабінеті лікаря стане зрозуміло як вилікувати спину.

Які проблеми можуть бути з хребтом?

Кіфози, лордози та сколіози – захворювання, що беруть своє коріння з дитинства. 20 років тому, активні медичні заходи вживалися тільки в тому випадку, якщо порушення були очевидними, але саме пізня діагностика подібних порушень в дорослому віці – основна причина, яка приводить пацієнтів до кабінету до остеопатії, масажистів і фізіотерапевтів. Раніше вважалося, що пацієнти, які почали лікування в дорослому віці – приречені все життя мучитися від хронічних болів, але сьогоднішня медицина має на цю проблему більш позитивний погляд: якщо пацієнт додасть більше активності у свою рутину і створить більш здорове середовище для здоров’я своєї спини – то візити до лікаря будуть мати виключно профілактичний характер.

Ні в якому разі не можна відкладати лікування хребта, якщо у вашому анамнезі є травми: хребет являє собою складну систему з купою маленьких механізмів і порушення в роботі хоч однієї з цих складових може викликати ряд негативних наслідків для здоров’я. Контузії, протрузії, грижі, удари та переломи повинні регулярно обстежуватися фахівцем, щоб лікування болів в спині не впливало на ваше якість життя.

Лікування хребта без операції

Варіантів як допомогти собі позбавитися від болю безліч: від доступних консервативних до радикальних. Але в будь-якому випадку, оперативне втручання повинно бути найостаннішим методом лікування: медицина пропонує достатню кількість консервативних практик з доведеною ефективністю.

Лікування спини в Києві можна почати з сеансів остеопатії: це досить м’яка практика, яка протягом останніх 100 років показала свою високу ефективність в лікуванні та реабілітації захворювань опорно-рухового апарату. Єдиними протипоказаннями для застосування остеопатії в лікуванні захворювань спини є пухлини різного характеру: перш ніж записуватися на прийом до остеопата, уточніть, чи відсутні вогнища запалення в вашому організмі лікаря.

Одним з місць, де здійснюють ефективне лікування хребта в Києві – Soul & Body Center на Оболоні. З пацієнтами працює штат спеціалістів з медичною освітою і кваліфікацією в області остеопатії: методики лікування підбираються індивідуально для кожного пацієнта і надають гарантований результат на причину захворювання.

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги остеопата для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.
Реабілітологи Soul & Body Center створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

Читати повністю
post thumbnail
Психологія

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати повністю