Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

Курс «Здорова постава»

Курс «Здорова постава»

По тому, як виглядає постава у людини, можна зрозуміти багато. Грамотний фахівець побачить, в якому стані знаходиться організм пацієнта, яким внутрішнім органам потрібна допомога і підтримка, наскільки впевненим почувається людина. Іншими словами, постава – це дзеркало людини.

Що ж пропонує Soul & Body Center?

Спеціально для клієнтів Soul & Body Center ми розробили курс «Здорова постава», який допоможе стати більш здоровим і упевненим в собі, а також посприяє зміцненню м’язового каркаса і загального поліпшення стану пацієнта.

Ви отримуєте первинну діагностику від остеопата, який надалі визначить, як саме буде виглядати ваша індивідуальна програма. Крім того, остеопат буде присутній на всіх процедурах і стежити за вашим прогресом.

Що собою являє Курс «Здорова постава»?

Курс містить:

  • супровід курсу лікування остеопатії;
  • 5 сеансів лікувальних масажів;
  • 2 остеопатичних прийоми;
  • 2 сеанси Embodiment (тілесна усвідомленість);
  • навчальні відеоматеріали від Сергія Губанова.

Ціни на курс «Здорова постава»

Вартість курсу
Вартість курсу
12 150 грн
Вартість курсу у головного спеціаліста:
Вартість курсу у головного спеціаліста:
13 000 грн

Постава – основа впевненості в собі

При першому погляді на людину, ми підсвідомо оцінюємо безліч факторів, щоб скласти для себе висновки: одяг і взуття, тембр голосу, а також поставу. Людина, яка вміє красиво тримати спину за замовчуванням сприймається як більш впевнена в собі, більш компетентна і сильна. А що робити, якщо постава – не ваша перевага?

Спочатку варто розібратися в причинах, що заважають вам розправити плечі: це просто звичка чи ви відчуваєте біль, в спробах випрямитися? У першому випадку, вам допоможуть регулярні тренування: старі добрі вправи з книгами та підносом на голові, танці, плавання, фітнес – і через 3-5 місяців ви помітите колосальні проблеми. Але що робити, якщо ваша постава – це наслідок внутрішніх проблем організму? В такому випадку, кардинальне виправлення постави краще довірити фахівцеві з області медицини.

Як відбувається лікувальне виправлення постави в Києві?

Рівна спина – проблема з якою давно та успішно працює сучасна медицина. До багатьох з нас доходили чутки про маніпуляції які використовують мануальні терапевти й ортопеди та відверто кажучи, в такі моменти страх пересилює бажання мати красиву спину. Але ми радимо забути про свої упередженнях і довірити корекцію постави сучасним медичним методикам.

Наприклад, остеопатія, яка відрізняється дуже м’яким впливом на організм, повністю виключає біль в процесі лікування і показує стабільну позитивну динаміку в тих випадках, коли пацієнти вже були морально готові до операції. Повноцінний курс корекції постави у остеопата більше схожий на сеанс релаксації, але побачивши перший результат пацієнти кардинально змінюють ставлення до лікування та відмовляються приймати біль як невід’ємну частину лікування.

Виправлення постави в Києві на Оболоні

Ви хочете з гордістю дивитися на своє відображення в дзеркалі та мрієте позбутися сутулості? Ласкаво просимо в Soul & Body Center на Оболоні. Комплексна програма корекції постави допоможе позбутися від проблеми за допомогою методик остеопатії, лікувального масажу та Embodiement-терапії.

Ефект досягається шляхом комплексного опрацювання проблеми на функціональному рівні та впровадженні нових корисних для спини звичок в рутину. В кінці лікування ви отримаєте стабільний результат на довгі роки.

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги остеопата для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.
Реабілітологи Soul & Body Center створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

Читати повністю
post thumbnail
Психологія

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати повністю