Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

Курс «Постковідне відновлення»

Курс «Постковідне відновлення»

Ми знаємо і розуміємо, наскільки непростим може бути відновлення організму після перенесеного вірусу. Ви можете спостерігати симптоми, які раніше не помічали. Наприклад, слабкість після перенесеної хвороби, занепад сил, тривожність, панічні атаки, а також загострення хронічних захворювань. Найбільше уражається нервова і серцево-судинна системи.

Що ж пропонує Soul&Body Center?

Для того, щоб етап відновлення пройшов швидше, спеціально для клієнтів Soul & Body Center ми розробили курс «Постковідне відновлення».

Під час курсу ви отримуєте первинну діагностику від остеопата, який визначить схему лікування і дасть необхідні рекомендації.

Що собою являє Курс «Постковідне відновлення»?

Курс містить:

  • супровід курсу лікування остеопатії;
  • 2 остеопатичних сенси;
  • 3 сеанси лікувальних масажів;
  • навчальні відеоматеріали від Сергія Губанова;
  • раціон постковідного-харчування у подарунок.

Ціни на Курс «Постковідне відновлення»

Вартість курсу:
Вартість курсу:
6 750 грн
Вартість курсу у головного спеціаліста:
Вартість курсу у головного спеціаліста:
7 650 грн

Що таке постковідний синдром?

COVID-19 – одне з найбільш непередбачуваних распіратно-інфекційних захворювань. Крім неможливості прогнозувати перебіг і тяжкість хвороби у кожного окремого пацієнта, наслідки захворювання для кожного пацієнта можуть відбитися по-різному. У найпростіших випадках, відновлення після коронавіруса може “проявиться” легкою втомою і зниженим м’язовим тонусом протягом 2-3 тижнів після підтвердженого лікарем одужання, у складних – хронічною аносмією (відсутність запахів) протягом 4-6 місяців після одужання, панічними атаками і порушеннями сну.

Сучасна медицина позначає постковідний симптом як прояв нехарактерної соматичної симптоматики, яка проявилася у пацієнта після діагностованого COVID-19. Наприклад, якщо ви до COVID не страждали від мігрені, але після діагностики вас стали турбувати напади – розв’язання проблеми варто шукати не в методиках лікування мігрені, а в програмах реабілітації після COVID-19.

Як можна відновитися після COVID-19?

Єдиної думки, про ефективність заходів реабілітації після пневмонії та COVID-19 на сьогодні – немає, але на практиці дуже хороший ефект дають заходи, які використовуються для реабілітації та відновлення після захворювань органів дихання: дихальні вправи, ЛФК, відпочинок в кліматі з підвищеною вологістю, остеопатія і харчування багате протеїнами та нутрієнтами допомагають поліпшити загальний стан пацієнта.

Ефективна реабілітація після COVID-19 повинна проходити в комфортному для вас форматі: якщо ви відчуваєте занепад сил – не потрібно їхати на курорт, щоб подихати морським повітрям. В такому випадку відновлення краще починати з простих заходів на кшталт комплексу ЛФК або сеансу остеопатії. У разі, коли ви відчуваєте спотворення смаку продуктів – не змушуйте себе їсти їжу, яка вам неприємна. Краще проконсультуйтеся з Вашим лікарем щодо корисних і багатих поживними речовинами альтернатив для вашого раціону або попросіть підібрати відповідний для вас курс БАД. Пам’ятайте, що реабілітація після ковід повинна бути максимально делікатною – ваш організм зараз ослаблений і вимагає більше уваги та турботи до власних ресурсів.

Чи є комплекси для відновлення після COVID-19?

Залежно від того, які методики були обрані для реабілітації після хвороби, викликаної COVID-19, при можливості слід залучити максимум інструментів, щоб допомогти собі повернутися в лад якнайшвидше. Почавши з дихальних вправ і дієти, з часом можна сміливо підключати й ЛФК з остеопатією.

Якщо ви перебуваєте в пошуку ефективних комплексних рішень, то рекомендуємо звернути увагу на готове пакетне рішення. Спеціаліст остеопат повністю втягується у ваш курс лікування і відстежує динаміку фізичних показників, а підключення остеопатії з лікувальними масажами допоможуть ефективно відновити фізичні сили організму, якщо на цей момент ви себе відчуваєте незадовільно і поки не можете приступити до фізичних навантажень. Готовий раціон з відеоматеріалами допоможе докладніше зрозуміти про те, що відбувається зараз у вашому організмі й професійно допомогти собі повернутися в лад.

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги остеопата для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.
Реабілітологи Soul & Body Center створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

Читати повністю
post thumbnail
Психологія

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати повністю