Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

Курс «Остеопатичний»

Курс «Остеопатичний»

Як зрозуміти, що намагається сказати організм болем?

Біль – це зрозумілий сигнал, що цілісність тіла порушена та організм потребує відновлення. У сучасному світі людина розучилась чути навіть такі прості знаки: згадайте, скільки разів ми переносили хвороби на ногах, скільки терпіли перш ніж відправитися до лікаря і скільки разів вдавалися до різних ліків, щоб позбутися від настирливої ​​болі. З точки зору фізіології, такий підхід кардинально неправильний: організм – дуже розумна структура і якщо ігнорувати його сигнали, то запускаються механізми самозбереження. Організм залучає в боротьбу з болем інші фізіологічні системи та удар рівноцінно приймає на себе всі тіло.

Остеопатія працює з першопричинами болі: не завжди очевидний симптом говорить про те, що проблема криється саме тут. Подібно інженеру, остеопат працює з тілом як з машиною: лише дослідивши її повністю, можна виявити всі несправності та усунути джерело проблем.

Що міститить в собі Курс «остеопатичний»?

Курс містить:

  • супровід курсу лікування остеопатії;
  • 5 остеопатичних сеансів.

Ціни на Курс «Остеопатичний»

Вартість курсу
Вартість курсу
6 750 грн
Вартість курсу у головного спеціаліста:
Вартість курсу у головного спеціаліста:
9 000 грн

Кому підходить остеопатія?

Остеопатія – дуже м’яка методика впливу на тіло і може працювати з самими чутливими групами пацієнтами: вагітними жінками та новонародженими. Остеопат працює з соматичними захворюваннями всіх систем організму і може надати якісну медичну допомогу коли лікування препаратами та оперативне втручання протипоказані.

Але, як і в будь-якій сфері медицини, перед прийомом остеопата важливо знати протипоказання до остеопатичного лікування. До них відносяться:

  • наявність пухлин різного патогенезу
  • інфекційні захворювання дихальних шляхів і шкірних покривів
  • відкриті рани на місцях проведення маніпуляцій.

Так само, перед залученням остеопатії в ваш план лікування, рекомендуємо проконсультуватися з вашим лікарем.

Курс остеопатичного лікування в Києві

Soul & Body Center – це інноваційний медичний центр, що пропонує повний спектр остеопатичних послуг. Штат фахівців має медичну освіту в області послуг і високий ступінь кваліфікації в області остеопатії. Команда Soul & Body Center визначає для себе головним в лікуванні усунення першопричин болю без дискомфорту для пацієнта.

У центрі ви можете замовити комплексний остеопатичний супровід при лікуванні соматичних захворювань. Комплексна взаємодія класичної медицини та остеопатії допоможе отримати швидкий результат, який залишиться з вами надовго.

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги остеопата для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.
Реабілітологи Soul & Body Center створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

Читати повністю
post thumbnail
Психологія

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати повністю