Коучинг в центрі Soul & Body

Зовсім недавно, всього якихось два десятиліття тому виник новий напрямок в психології – коучинг. Зараз же коучі допомагають людям в бізнесі, особистих і сімейних справах, в спорті. Що собою являє коучинг і кому необхідний коуч?

Що таке коучинг в психології та чим він може допомогти?

Коучинг допомагає окремій людині або цілої компанії досягати максимальних висот в тій сфері, для якої його запросили. Саме коуч відшукує той потенціал, який людина самостійно не може в собі знайти.

На сьогодні вже існує визначення коучингу, яке як основну складову, підкреслює партнерство між цим фахівцем і людиною. Результатом такого партнерства стають зміни на краще в житті, бізнесі, спорті.
Оскільки коуч – найчастіше найнятий з боку фахівець, йому видніше, де потрібно докласти зусиль, навіть якщо клієнту це некомфортно.
Коуч – не тренер, не консультант, не психолог, що не ментор. В його обов’язки не входить чомусь вчити чи щось виправляти в людині. А ось морально стимулювати, нагадувати про потенціал і делікатно підштовхувати до формування рішення – в його компетенції.
Однак не варто чекати від нього конкретних порад або готових рішень, адже коуч – партнер у вашій команді. Він точно так само працює над вирішенням питання, як і ви. Саме завдяки такій командній роботі відшукуються оригінальні рішення, робляться вражаючі відкриття, досягаються амбітні цілі.

Коли потрібні послуги коуча в Києві на Оболоні

Якщо в житті начебто все добре, але щось не дає спокою, якийсь внутрішній живчик змушує шукати нові застосування своїх талантів і сил, намагатися щось змінити в житті на краще – настає час коуча.
Хороший показник – коли смутні НЕ вербалізовані вами бажання озвучують навколишні, втілюючи їх, часом в неприємні формули типу «з жиру скаженієш», «хочеш зловити журавля в небі» і т. д.
Ціни на коучинг в Києві дуже різні, але можливість поліпшити життя і побачити перспективи розвитку неоціненна.

Які питання допомагає вирішити коуч в Києві

Оскільки життя людини багатогранне і може виникнути бажання змінити будь-яку з граней, то і коучі можуть спеціалізуватися на різних питаннях. На сьогодні в авторитетних центрах можна зустріти коучів по:

  • Бізнесу – проводять роботу в компаніях, щоб допомогти співробітникам як представникам групи і одночасно самостійним особистостям досягти більш результативної роботи. Послуги бізнес-коучингу надають багато центрів психологічної та іншої допомоги.
  • Особистому життю – допомагають налагодити взаємини з протилежною статтю, набути впевненості в своїх силах, привабливості та можливості.
  • Кар’єрі – сприяють визначенню ресурсів людини для побудови успішної кар’єри.
  • Персональних та сімейних справах – тут коуч працює з подружжям, дітьми, родичами, сприяючи налагодженню рівних взаємин;
  • Лайф-питань – допомагають вийти зі складних життєвих обставин, надає впевненості та пробуджує сили для пошуку оптимального рішення;
  • Генеративних – припускає творчий підхід до життя і створення в ньому того, чого раніше не було, чогось незвичайного.

Залежно від того, з ким працює фахівець, він може виступати індивідуальним і груповим коучем. У сучасному технологічному світі є можливість співпрацювати віртуально – за допомогою різних месенджерів.

Неоціненну допомогу коуч здатний надати жінкам в питаннях налагодження особистого і сімейного життя, у взаєминах з дітьми.
Індивідуальний і груповий коучинг частіше практикується в бізнес-середовищі. Найбільш просунуті організації навіть беруть в штат такого фахівця.
У центрі Soul & Body (Київ) можна замовити бізнес-коучинг і інші види групової та індивідуальної роботи.

Як проходить індивідуальна коуч-сесія в Києві?

Зрозуміло, що коуч не ходить за руку з клієнтом, якому допомагає поліпшити життя. Співпраця проходить у форматі індивідуальних бесід. Як правило, їх необхідно приблизно 10. Зустрічі проходять один раз на тиждень або в декаду, тривають до двох годин. Найчастіше двох-трьох місяців достатньо, щоб відшукати оптимальне розв’язання актуальних питань.
Трапляється, що достатньо й однієї-двох зустрічей, щоб прояснити життєву ситуацію і виробити методи її поліпшення.
Коуч слухає, ставить питання, а клієнт самостійно відшукує способи розв’язання своєї проблеми.
Вартість індивідуального коучингу в центрі Soul & Body обумовлена:

  • тривалістю сеансів;
  • їх кількістю;
  • роботою особисто з клієнтом або телефоном, за допомогою інших сучасних способів комунікації.

Однак розраховувати, що все виправиться в одну мить і дешево, не варто.

Навіщо потрібен особистий коучинг в Києві

Якщо людина хоче щось поліпшити в житті, то спільна робота з фахівцем дозволить цього домогтися. Рішення, як ніби виникають самі по собі. Однак насправді це відбувається завдяки тонкій роботі й коуча.
Людина не отримує безпосередніх порад: йди туди й роби те. Все відбувається набагато делікатніше. Коуч усвідомлює проблему, бачить внутрішній потенціал клієнта для її вирішення і потихеньку підводить його до думок про конкретні дії.

Скільки коштує персональний коучинг?

Ціна послуг коуча залежить від рівня його кваліфікації, авторитету, досвіду роботи та може варіюватися в дуже широких межах.

Чому послуги коуча потрібно шукати в центрі Soul & Body

Наш центр співпрацює з кращими фахівцями столиці. Вони знають, як допомогти людині або компанії в самих різних ситуаціях. Хороші результати, порядність, висока кваліфікація, надійність – це ті риси, які клієнти шукають в коучі. Наші професіонали володіють ними повною мірою.

Автор:

Читайте також