Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2
post thumbnail

Лікування гастроентерологічних захворювань в центрі Soul & Body

Процес травлення – багатокомпонентний механізм. У повноцінному засвоєнні їжі і поживних речовин беруть участь десятки органів, робота яких забезпечує нутрієнтами […]

Процес травлення – багатокомпонентний механізм. У повноцінному засвоєнні їжі і поживних речовин беруть участь десятки органів, робота яких забезпечує нутрієнтами весь організм. Порушення ланок травного процесу може позначитися на будь-якому з внутрішніх органів, життєвої активності та загальному самопочутті.

Захворювання травної системи – одні з найчастіших патологій

Смертність від хвороб гастроентерологічного профілю займає 3 місце в загальній структурі, після серцево-судинних захворювань та онкології. Чоловіки хворіють частіше, що пов’язано зі зловживанням алкоголем і пізнім зверненням за медичною допомогою у відділення гастроентерології. Київ – місто-лідер за показниками порушень органів шлунково-кишкового тракту.

Гастроентерологія в практиці остеопата, Київ

Хвороби органів травлення можуть бути вродженими і набутими. Відрижка, печія, біль в животі часто є проявами сколіозу. В такому випадку таблетоване лікування тільки тимчасово усуває неприємні симптоми. Остеопатичні техніки діють на справжню причину порушення і усувають її.
Остеопатія ефективна і після хірургічного втручання. Гастроентеролог остеопат допомагає усунути спайковий процес в кишківнику, відновлює фізіологічне положення внутрішніх органів і їх рух.

Мануальні методики впливають на кровообіг, м’язовий тонус, передачу нервового імпульсу, перистальтичні рухи та роботу ферментативних систем.

Остеопат-гастроентеролог в Києві домагається усунення больового синдрому, відновлює моторну функцію кишківника, знімає спазм і покращує апетит.

Причини звернення до гастроентеролога в Києві

До Гастроентеролога-остеопата звертаються з болем в животі, нудотою, блювотою, відрижкою, печією, відчуттям важкості під ребрами, здуттям кишківника, неприємним запахом з рота та іншими порушеннями. Всі ці симптоми можуть бути проявами різних захворювань травної системи. Хто знає про свою хворобу, хтось дізнається на прийомі у лікаря гастроентеролога.

За консультацією остеопата-гастроентеролога звертаються при:

 • гастритах і гастродуоденітах;
 • виразкової хвороби дванадцятипалої кишки;
 • коліті;
 • хвороби Крона;
 • неспецифічний виразковий коліт;
 • патології печінки;
 • холециститі та жовчнокам’яній хворобі;
 • панкреатиті;
 • функціональних запорах;
 • грижі харчового відділу діафрагми;
 • проблемах функціональної гастроентерології.

Діагностика гастроентерологічних захворювань

Обстеження пацієнта відбувається ще в момент входження в кабінет. Остеопат вже на порозі визначає загальний стан пацієнта, його ходу, поставу, міміку, жести, положення тіла і колір шкірних покривів.

В особистій бесіді уточнює всі скарги та подробиці про захворювання, початок і тривалість хвороби, чим було спровоковано останнє загострення. Гастроентеролог оцінює результати додаткових методів дослідження (УЗД, МРТ, лабораторні показники), проведених в будь-якій приватній клініці гастроентерології в Києві, і приступає до огляду. В ході якого з’ясовує чи є зв’язок між змінами в хребті та порушеннями в роботі травної системи. Пальпує живіт, визначає розташування внутрішніх органів, їх розміри, рухливість, відсутність або наявність спайок кишківника.

В якості основного діагностичного датчика використовуються руки остеопата, і тільки при наявності сумнівів покладається на результати додаткових обстежень.

Лікування захворювань травної системи

Проблеми з травленням мають різну природу. Діагностичний і лікувальний центр Soul & Body допомагає усунути порушення в області гастроентерології. Остеопат досліджує всі внутрішні органи, опрацьовує крижі, органи малого тазу, шийний і грудний відділи хребта. За допомогою мануальних технік відновлюється кровообіг в малому і великому колі, кровопостачання головного мозку, усуваються патологічні рухи внутрішніх органів і спайки.

До початку комплексної терапії пацієнта консультує засновник клініки Сергій Губанов, який спеціалізується і в гастроентерології. Лікування у остеопата не витратне, в порівнянні з ціною на медикаментозну терапію. Вартість його консультації 2000 Грн. Він допоможе підібрати комбінації методів для курсового лікування травної системи.

Після курсу терапії остеопат дасть рекомендації щодо профілактики повторних загострень. Вони включають:

 • правильне харчування;
 • регулярну фізична активність;
 • відмова від шкідливих звичок;
 • психологічні прийоми, які допоможуть швидко зняти стресову напругу і втому.

Чому найкраща консультація гастроентеролога саме в клініці Soul & Body?

Не відмовляйтеся від кращої гастроентерології в Києві! У центрі працюють справжні професіонали з багаторічним стажем і сотнями вдячних пацієнтів. Сергій Губанов зібрав потужну команду фахівців, які співпрацюють як з дорослими, так і дітьми. Без ліків і радикального втручання остеопат відновить роботу шлунково-кишкового тракту, зніме спазм і запалення, усуває застійні явища і неправильне положення внутрішніх органів

Читайте також

post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дорослих

У нашому суспільстві склалася помилкова думка про медицину і її методиках: якщо щось болить – значить потрібно пити таблетки, якщо […]

Читати повністю
post thumbnail
Показання до прийому у остеопата для дітей

Багато експертів з раннього розвитку радять показати дитину остеопату в перші тижні її життя, а також регулярно консультуватися з фахівцем […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування болів в ногах у Києві в центрі здоров’я SoulBody

Біль в ногах – знайомий багатьом дорослим людям стан. Незручне взуття, малорухливий спосіб життя, травми та розтягнення є найпопулярнішими причинами, […]

Читати повністю
post thumbnail
Гіперактивність у дітей

Що таке гіперактивність? Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, […]

Читати повністю
post thumbnail
Лікування заїкання у дітей в центрі Soul & Body

Ефективне лікування заїкання в Києві! З собі подібними людина спілкується за допомогою мови. І якщо з нею виникають проблеми, то […]

Читати повністю