Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Послуги остеопата для дітей

Послуги остеопата для дітей

Консультація дитячого остеопата необхідна багатьом новонародженим. Перша причина, через яку батькам слід показати малюка фахівцеві Soul & Body Center – різні родові стреси.

Відомо, що багато функціональних розладів у дорослих – наслідок родових травм і стресу. Своєчасне звернення до дитячого остеопата допоможе надалі уникнути різних проблем зі здоров’ям, гармонійно рости та розвиватися. Друга поширена причина – порушення тонусу м’язів: гіпотонусом і гіпертонус, утиски і спазми, дисплазія тазостегнових суглобів, а також неспокійна поведінка дитини.

Чому якщо остеопат для дітей, то тільки Soul & Body?

Процедури не приносять малюкам болю і стресу. Послуги остеопата для дітей показані при різних порушеннях в роботі опорно-рухового апарату і функціональних розладах. При роботі з дітьми остеопати Soul & Body Center застосовують найделікатніші техніки роботи з пацієнтами, наприклад, біодинаміку.

Робота з малюками кардинально відрізняється від роботи з дорослими – діти більш чутливі, яскравіше реагують на будь-які дії та вимагають до себе особливий підхід. Тому дитячим остеопатам Soul & Body Center достатньо 10-15 хвилин для роботи з маленькими пацієнтами.

Курс дитячого остеопатичного масажу допоможе дитині розвинути імунітет і стане профілактикою розвитку сколіозу і лордозу.

Вартість першого прийому – 1000 грн (не поширюється на прийом у головного лікаря і Сергія Губанова).

Ціни на послуги дитячого остеопата в Києві, в Центрі здоров'я Soul Body

Остеопатія
Сергій Губанов
Остеопатія
60 хв
5 000 ₴
Остеопатія
Вікторія Подрезова
Остеопатія
60 хв
2 000 ₴
Дитячий масаж
Тетяна Осягіна
Дитячий масаж
60 хв
1 500 ₴
Дитячий масаж
Ольга Князєва
Дитячий масаж
60 хв
1 500 ₴

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги остеопата для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.
Реабілітологи Soul & Body Center створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

Читати повністю
post thumbnail
Психологія

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати повністю