HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Послуги для дітей

Послуги для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу. Своєчасна робота остеопата з малюком допоможе уникнути багатьох проблем зі здоров’ям і допомогти організму дитини гармонійно рости й розвиватися. Інша поширена причина – різні порушення тонусу м’язів: гіпо і гіпертонус, затискачі й спазми, дисплазія тазостегнових суглобів, а також неспокійна поведінка дитини.

Робота з малюками кардинально відрізняється від роботи з дорослими – діти більш чутливі, ніж дорослі і вимагають до себе особливий підхід. Так само, діти дуже чутливі і яскравіше реагують на будь-які дії, саме тому остеопату достатньо 10-15 хвилин для роботи з найменшими пацієнтам. При роботі з дітьми остеопати застосовують найделікатніші техніки роботи з пацієнтами, наприклад, біодинаміку.

Процедури не приносять дітям болю і стресу і показані при різних порушеннях в роботі опорно-рухового апарату і функціональних розладах. Курс дитячого остеопатичного масажу допоможе дитині розвинути імунітет і будуть профілактикою розвитку сколіозу і лордозу.

від 1200 грн

Остеопатія
Сергій Губанов
Остеопатія
30 хв
2 000 ₴
Остеопатія
Вікторія Подрезова
Остеопатія
30 хв
1 200 ₴
Дитячий масаж
Тетяна Осягіна
Дитячий масаж
60 хв
1 500 ₴
Дитячий масаж
Ольга Князєва
Дитячий масаж
60 хв
1 500 ₴

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб. Наші реабілітологи створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем. Масажні практики, мануальна терапія, остеопатія, кінезіотерапія, пілатес, йога та багато іншого допоможуть вам повернути свій ресурс в найкоротші терміни.

Читати повністю
post thumbnail
Психология

Многие физические недуги — результат психологических проблем, которые можно решить через диалог. Психолог направляет ваши мысли, позволяя вам увидеть себя со стороны и проанализировать действия. Он ищет первопричину вашего поведения, помогает исцелиться и отыскать свой ресурс.

Читати повністю