Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

Послуги остеопата для дітей

Послуги остеопата для дітей

Консультація дитячого остеопата необхідна багатьом новонародженим. Перша причина, через яку батькам слід показати малюка фахівцеві Soul & Body Center – різні родові стреси.

Відомо, що багато функціональних розладів у дорослих – наслідок родових травм і стресу. Своєчасне звернення до дитячого остеопата допоможе надалі уникнути різних проблем зі здоров’ям, гармонійно рости та розвиватися. Друга поширена причина – порушення тонусу м’язів: гіпотонусом і гіпертонус, утиски і спазми, дисплазія тазостегнових суглобів, а також неспокійна поведінка дитини.

Чому якщо остеопат для дітей, то тільки Soul & Body?

Процедури не приносять малюкам болю і стресу. Послуги остеопата для дітей показані при різних порушеннях в роботі опорно-рухового апарату і функціональних розладах. При роботі з дітьми остеопати Soul & Body Center застосовують найделікатніші техніки роботи з пацієнтами, наприклад, біодинаміку.

Робота з малюками кардинально відрізняється від роботи з дорослими – діти більш чутливі, яскравіше реагують на будь-які дії та вимагають до себе особливий підхід. Тому дитячим остеопатам Soul & Body Center достатньо 10-15 хвилин для роботи з маленькими пацієнтами.

Курс дитячого остеопатичного масажу допоможе дитині розвинути імунітет і стане профілактикою розвитку сколіозу і лордозу.

Вартість першого прийому – 1000 грн (не поширюється на прийом у головного лікаря і Сергія Губанова).

Ціни на послуги дитячого остеопата в Києві, в Центрі здоров'я Soul Body

Остеопатія
Сергій Губанов
Остеопатія
60 хв
5 000 ₴
Остеопатія
Вікторія Подрезова
Остеопатія
60 хв
2 000 ₴
Дитячий масаж
Тетяна Осягіна
Дитячий масаж
60 хв
1 500 ₴
Дитячий масаж
Ольга Князєва
Дитячий масаж
60 хв
1 500 ₴

Інші послуги

post thumbnail
Обгортування в Києві

Інноваційна технологія віскі-сповивання STYX. Процедура сприяє детоксикації організму, зменшує об’єм тіла, активізує обмінні процеси та стабілізує апетит. Ідеально підходить для профілактики варикозу, поліпшення м’язового тонусу і нормалізації психоемоційного стану.

Читати повністю
post thumbnail
Послуги остеопата для дітей

Консультація остеопата необхідна багатьом дітям з самого народження. Перша причина, по якій батькам слід показати новонародженого фахівцям – це різні родові стреси. Як відомо, багато функціональних розладів у дорослих є наслідком родових травм і стресу.

Читати повністю
post thumbnail
Реабілітація

Реабілітація – це комплексний підхід до відновлення організму після отриманих травм і перенесених хвороб.
Реабілітологи Soul & Body Center створюють максимально комфортні умови для повного одужання і повернення в норму всіх органів і систем.

Читати повністю
post thumbnail
Психологія

Часті фізичні недуги – результат психологічних проблем, які можна вирішити через діалог. Психолог направляє ваші думки, дозволяючи побачити себе з боку і проаналізувати ваші дії. Він шукає першопричину вашої поведінки, допомагає зцілитися і відшукати свій ресурс.

Читати повністю