Здавалося б: що такого, просто галаслива та спритна дитина. Однак такі дітки, крім надмірної енергійності, вкрай збудливі, агресивні, не здатні зосередитися на виконанні якої-небудь дії, погано запам’ятовують інформацію, не особливо добре пишуть, читають і мислять.
За статистикою, до 10% дітей віком до 12 років схильні до даної патології, причому хлопчики з якихось причин стають її жертвами в три рази частіше, ніж дівчатка. Помічено, що захворювання має два піки: в 6 років, коли дитина переступає поріг школи, і в 12, з настанням пубертатного періоду і гормональною перебудовою організму. Якщо не звернутися за кваліфікованою допомогою, то в 80% випадків доросла людина буде як і раніше страждати від проявів цього синдрому. Проблема медична переходить в розряд соціальних.
Дослідники виділяють кілька причин, які провокують появу СДВ.
До них відносяться:
Зрозуміло, що синдром дефіциту уваги у дітей потребує лікування. Якщо в країнах Заходу, виписують медикаменти, то наші медики знайшли інші підходи для позбавлення дитини від гіперактивності. Розроблено спеціальні методики, що успішно застосовуються в центрі Soul & Body.
Дитина з СДУГ:
Хоча синдром дефіциту уваги і гіперактивності найчастіше діагностують у школярів молодших класів, проте досить часто дане захворювання можна помітити навіть у немовлят, які не досягли однорічного віку.
Симптоми гіперактивності у дітей до року:
Якщо у своєї дитини виявляєте ці симптоми – не відкладайте візит до лікаря. Чим раніше буде визначена проблема – тим швидше і успішніше ви навчитеся поводитися з малюком, і тим краще він зможе увійти в загальноприйняті рамки поведінки і нормалізувати взаємини з собою і оточуючими.
Самостійно діагноз ставити ні в якому разі не можна, і вже тим більше – давати пігулки. Необхідна консультація педіатра, психіатра, невропатолога, психоневролога. Цілком можливо, що у вас просто спритний малюк, і ніякої гіперактивності у нього немає й близько.
Оскільки захворювання специфічне, то не дивно, що і діагностувати його з порогу не вийде. Клініки в 1994 році розробили таку методику визначення СДУГ. Щоб поставити діагноз, за поведінкою дитини спостерігають півроку. З ним розмовляють, опитують батьків і вчителів, проводять тести. Швидше за все, потрібні будуть лабораторні аналізи і томограма. Обстеження допоможе виключити інші хвороби, які мають схожі симптоми.
Робота по позбавленню дитини від цієї патології – процес досить складний і тривалий. Якщо на Заході давно визначилися, з тим, як лікувати гіперактивність у дитини, і приписують медикаментозну терапію, то наші лікарі знають інші ефективні методики.
Енергію дитини необхідно пустити «в мирне русло». Для цього відмінно підходить фізкультура в різних її проявах. Головне – щоб надлишок енергії вийшов назовні і малюк міцно заснув.
Крім цього, з дитиною працюють психотерапевти, школяр проходить психолого-педагогічну корекцію. Також робота з остеопатом і масаж дозволяють гармонізувати стан дитини через зняття спазмів і поліпшення циркуляції спинномозкової рідини.
Аутогенні тренування, медитації, гіпноз, візуальні релаксації допомагають зменшити частоту пульсу, зняти роздратування і тривожність, знизити виплеск адреналіну, поліпшити розумову і фізичну рівновагу.
У центрі Soul & Body знають, як лікувати гіперактивність дітей. Також ми допомагаємо батькам опанувати премудрості поводження з гіперактивним малюком в домашніх умовах. Додаткова робота з батьками дозволяє створити матрицю здоров’я для дитини.
При правильному лікуванні до 14 років гіперактивні діти стають спокійніші, а до випускного вечора його поведінка і соціальні навички нормалізуються.
Ціна лікування залежить від тих методик і курсів, які потрібні саме вашому маленькому пацієнту. Тому вартість лікування розраховується індивідуально.
Унікальні методики, які підтвердили свою ефективність, відмінні фахівці різних медичних спеціалізацій, уважне і чуйне ставлення до найскладніших пацієнтів – все це здобуло нам авторитет в Києві, допомогло отримати відмінні відгуки про нашу діяльність. Всі, хто до нас звертається, отримують необхідне високопрофесійне лікування і всебічну підтримку.
All rights reserved — 2022 © Soul & Body