Гінекологія та остеопатія в центрі Soul & Body

Краща жіноча консультація в Києві!

Жінці просто необхідно берегти свою красу і здоров’я. Це неможливо без здоров’я репродуктивної системи. Регулярна жіноча консультація у гінеколога – це прояв поваги і любові до себе. Трапляється, що хронічні захворювання статевої системи не завжди вирішити консервативним лікуванням, не всі процедури можуть забезпечити стовідсотковий результат. Такі випадки не поодинокі, а допомогти в цьому може досвідчений остеопат.

Як відбувається жіноча консультація в Soul & Body?

В медичний центр Soul & Body, що спеціалізується на остеопатичному лікуванні в гінекології, і знаходиться на Оболоні, легко записатися та відвідати лікаря. Порушення репродуктивної системи жінок зустрічаються у 6 з 10 представниць прекрасної статі. Навіть при появі неприємних симптомів вони вважають за краще не обговорювати їх ні з близькими, ні з гінекологом. Тільки повна довіра до лікаря гарантує своєчасне звернення і діагностику захворювання.

Огляд у гінеколога в Києві, у клініці Soul & Body (Оболонь)

Клініки не завжди комплексно оцінюють захворювання жінки. У центрі остеопатії розглядають хронічні проблеми жіночої гінекології як прояв порушення в хребті, дисбалансі психологічної та фізіологічної складової. Фахівці Soul & Body в Києві з’ясовують всі зміни в організмі, які могли б спровокувати загострення гінекологічних хвороб.

Прийом у остеопата-гінеколога починається з опитування. Крім стандартного огляду, лікар оцінює стан хребта, м’язів і зв’язкового апарату. Це допомагає визначити попередній діагноз і необхідні додаткові дослідження.
За допомогою до остеопата звертаються при:

 • хронічному больовому синдромі в тазу;
 • болем під час місячних;
 • менопаузі;
 • передменструальний синдром;
 • хронічних запальних захворюваннях тазових органів;
 • порушеннях менструального циклу;
 • функціональні зміни яєчників;
 • дискомфорті під час статевого акту;
 • безплідді;
 • проблемах післястатевого періоду.

Причиною хронічного запального процесу і больового синдрому часто є спазм м’язів і зв’язок внутрішніх органів. Тисячі жінок репродуктивного віку страждають від Альгодисменореї (альгоменореї, дисменореї)- хворобливих місячних. У практиці остеопатів такі порушення пояснюються спазмом судин, що постачають кров у тканини шийки матки. Нестача кисню викликає накопичення продуктів обміну і больовий синдром.

Своєчасне звернення до остеопата-гінеколога допомагає уникнути постійного дискомфорту, серйозних ускладнень всього за кілька безболісних процедур.

Хороший гінеколог в Києві – в центрі Soul & Body

Ставлячи собі питання, як швидко і недорого провести діагностику тазових органів, запишіться на прийом гінеколога в Києві, в центр остеопатії. Спеціаліст особисто огляне пацієнта і тільки після цього призначить інструментальні обстеження. Оцінюється не лише репродуктивна система, але і все тіло. Замість незручного гінекологічного крісла – канапа і мануальні методики.

Серед додаткових методів використовують:

 • УЗД органів малого тазу, в тому числі і вагінальне.
 • Кольпоскопія.
 • Біопсія ендометрія.
 • Гистеросальпингография.
 • Цитологічне дослідження.
 • Визначення рівня гормонів.

Soul & Body – гінекологія та остеопатія в Києві: ціни на послуги

Вартість прийому у гінеколога-остеопата повністю відповідає високому професійному рівню. На консультації гінеколога вдається вирішити багаторічні проблеми жінки. Хтось після лікування у остеопата може стати щасливою матір’ю, хтось позбавляється від хворобливого циклу, у когось нарешті припиняється гормональна буря та емоції не залежать від рівня гормонів в організмі.

Безболісно, ​​без медикаментів і втручань в організм. Ціна такого прийому у професійного гінеколога центру Soul & Body в Києві становить 3000 грн.

Причини звернення до гінеколога-остеопата

Гінеколог-остеопат допоможе виявити причини тривалих хронічних болів в малому тазу. Справитися з больовими відчуттями при статевому контакті після пологів, розривами та гемороєм. Важливо звернутися за допомогою до остеопата після аборту. Зміщення матки під час лікарського процесу провокує спазм зв’язок, що в наступній вагітності призводить до кисневого голодування і затримці розвитку плоду.

Остеопатичні техніки допомагають відновити рухливість куприка, що бере участь в пологах і сприяє виходу головки.

Остеопати центру Soul & Body позитивно впливають на перебіг вагітності, прогноз при пологах, усувають структурні та функціональні жіночі порушення.

Автор:

Читайте також