Функціональний тренінг в клініці Soul & Body

Ми знайдемо причини погіршення здоров’я та усунемо їх!
Повертати цей неоціненний дар – справжнє мистецтво лікаря. Методи лікування повинні бути не тільки ефективними, але і безпечними. Саме такі практикує остеопатія.

Що таке функціональний тренінг?

Функціональний тренінг – це цикл вправ, який тренує всі групи м’язів в цілому і великі м’язи зокрема. Під час заняття тренуються рухові навички та фізичні показники. Вони допомагають не тільки поліпшити статуру, отримати спортивну форму, а й ефективні при рухових порушеннях і патології опорно-рухового апарату.

Основне правило функціонального тренінгу – всі фізичні навантаження відповідають фізичній підготовці та стану здоров’я. Головний сенс занять – відпрацювання рухів і залучення м’язів, які необхідні в повсякденному житті. Наприклад, легко вставати і сідати на стілець, бігти навздогін тролейбусу, стрибати, підіймати й утримувати в руках продуктову сумку, дитину та ін.

Заняття проводяться на спеціальних тренажерах. У них відсутня фіксована траєкторія руху. Всі вправи виконуються у вільному полюсі за допомогою амортизаторів, м’ячів, тягових тренажерів і вільної ваги. Рухи м’язів не відрізняються від повсякденної діяльності. Чи ефективні функціональні тренування в Києві на Оболоні можна переконатися вже через кілька тижнів. Секрет занять в тому, що в роботу включаються всі без винятку м’язові групи.

Програми функціонального тренування:

 • Тренінг у вертикальному положенні.
 • Заняття у вільній вазі.
 • Базовий тренінг.
 • Швидкісні вправи.
 • Тренінг м’язів, а не рухів.

Показання для проведення функціонального тренінгу в Києві

Програма функціонального тренінгу підходить для чоловіків і жінок. У центрі остеопатії Soul & Body його рекомендують для:

 • зменшення загального відсотка жиру і схуднення;
 • поліпшення загального самопочуття вагітним;
 • формування правильної постави у дітей;
 • збільшення сили та спортивної форми рук, сідниць, стегон.

Скільки коштує функціональна тренування?

Перед курсом функціонального тренінгу обов’язкова консультація провідного фахівця Сергія Губанова. Він визначить обсяг вправ і тривалість занять. Вартість первинної консультації 1000 – 2000 грн. Лікар володіє сучасними знаннями з педіатрії, остеопатії, спортивної медицини та рефлексотерапії. Ці практики допоможуть досягти найкращого результату в роботі з будь-яким пацієнтом. Функціональні тренування використовуються Сергієм Губановим для жінок, дітей і чоловіків різного віку.

Ефективність функціонального тренінгу в Києві

Виконання вправ за програмою функціонального тренінгу ефективні для схуднення, формування спортивного і підтягнутого тіла. Під час вправ тренується сила, витривалість і гнучкість, координація і швидкість руху. Вже через кілька тижнів помітно зменшення жирових відкладень, формується рельєф м’язів, а шкіра стає свіжою і сяючою. Під час функціональних тренувань все тіло одночасно набуває спортивної форми. Рухи, що виконуються в повсякденному житті не приносять, болю, дискомфорту і скутості.

Soul & Body – кращий функціональний тренінг в Києві на Оболоні

Остеопатичний центр Soul & Body в Києві не один рік допомагає тисячам пацієнтів зберегти або реабілітувати своє здоров’я. Команда справжніх професіоналів не відступає від своїх принципів і переконань:

 • лікувати не набір симптомів або синдром, а весь організм;
 • ставити за мету не короткочасно полегшити стан, а повернути втрачене здоров’я;
 • стимулювати організм до одужання мінімальними лікарськими втручаннями;
 • використовувати тільки перевірені та передові медичні досягнення;
 • не переставати вчитися, розвиватися і підвищувати свій професійний рівень;
 • допомагати та стимулювати пацієнтів до успіху в терапії та досягненні позитивних результатів.

Філософія остеопатичного лікування має на увазі використання не тільки остеопатичних тактик, але і альтернативних методів реабілітації, що допомагають досягти кращого ефекту. У деяких випадках натуропатія, гомеопатія, психотерапія, рефлексотерапія доповнюють роботу остеопата.

В роботі клініки Soul & Body пропагують здоровий спосіб життя, практики боротьби зі стресом, вміння справлятися з психологічними і фізіологічними змінами для збереження здоров’я, оздоровлення та самостійної реабілітації організму.

Автор:

Читайте також