Щадящие практики востановления тела в Киеве. Центр здоровья для всей семьи: Для детей, взрослых и беременных ☎️ +38 067 333 88 37.
+38 067 333 88 37

Центр здоровья Soul&Body

Киев Киевская область Оболонский проспект 1, корп. 2 01001
HEALTH CENTER IN KYIV

Інноваційний центр здоров'я формату
New Age Medicine

Україна, м Київ,
пр. Оболонський 1, б. 2

FAQs

Відповіді на типові запитання в центрі здоров’я Soul & Body

Остеопатія – це лікування за допомогою рук, спрямоване на поліпшення біомеханіки і кровообігу, ліквідацію затискачів і спазмів, а також зняття напруги в м’язах і зв’язках.

Остеопатія – це м’яка техніка, заснована на тому, що фахівець-остеопат слухає руками біомеханічні порушення в тілі людини. Кожний остеопат розвиває в собі велику чутливість рук і спектр своїх відчуттів. Наприклад, торкаючись до руки людини, остеопат чує, як рухається кров по судинах, чи напружена судина, напружена кістка або м’яз.

Діагностика полягає в тому, щоб зрозуміти, де виникла напруга, зняти його і налагодити здоровий ритм і рух.

Спільний прийом проходить з Сергієм Губановим, засновником Soul & Body Center, і фахівцем центру. Під час спільного сеансу Сергій Дмитрович робить вступну діагностику, знайомитися з вами та формує подальший план лікування. А фахівець буде глибше та активніше взаємодіяти з вами, з першого сеансу і проводити подальший курс лікування, базований на рекомендаціях Сергія Губанова.

Після прийому можливе посилення хворобливих відчуттів в тих точках, з якими працював остеопат. Це нормально, не варто через це переживати. Якщо ви відчуєте дискомфорт, ви завжди можете зв’язатися з вами та ваш фахівець дасть відповідні рекомендації.

Щоб отримати від першого прийому якісний результат, ми рекомендуємо:
виспатися мінімум 7-9 годин;
за день до прийому відмовитися від тяжкої їжі та алкоголю;
не пити каву та міцний чай, оскільки ці напої мають стимулюючий ефект на організм і можуть впливати на результати обстеження;
не курити за 3-5 годин до сеансу;
– надіти зручний одяг і білизну, ми радимо віддати перевагу вільним фасонам і натуральним тканинам;
– визначитися зі своїм запитом та бажаною метою;
– зібрати медичні обстеження з питання звернення.

У вартість прийому остеопата входить:
– постановка діагнозу;
– визначення подальшої стратегії лікування;
– проведення необхідних процедур.

Робота з малюками кардинально відрізняється від роботи з дорослими – діти більш чутливі, яскравіше реагують на будь-які дії та вимагають до себе особливий підхід. Тому остеопату достатньо 10-15 хвилин для роботи з маленькими пацієнтам.
Процедури не приносять малюкам болю і стресу, і показані при різних порушеннях в роботі опорно-рухового апарату і функціональних розладах. При роботі з дітьми остеопати застосовують найделікатніші техніки роботи з пацієнтами, наприклад, біодинаміку.

Вартість першого прийому у спеціаліста Soul & Body Center складає 1000 грн, наступні прийоми – 1500 грн.
Вартість першого і наступних прийомів у головного лікаря – 2000 грн, у Сергія Губанова – 7000 грн.

Кінезіології – це лікар, який вивчає потенціал м’язової тканини, патологічні процеси, які змінюють скоротливу здатність мускулатури, способи їх корекції. Його основне завдання – проаналізувати стан пацієнта і визначити, який орган або м’яз стала причиною захворювання або болю, а також він допомагає нормалізувати тонус м’язів за допомогою механічного впливу на м’язи.