FAQ

Остеопатія – це лікування за допомогою тактильної стимуляції , спрямоване на поліпшення біомеханіки і кровообігу, ліквідацію затискачів і спазмів, а також зняття напруги в м’язах і зв’язках. Наші спеціалісти працюють із м’якими маніпуляціями, що допомагає працювати із організмом цілісно, розслабити м’які тканини в проблемних місцях та усунути причину хвороби, щоб баланс організму відновився.

Остеопатія – це м’яка техніка, остеопат слухає руками біомеханічні порушення в тілі людини. Кожен наш фахівець розвиває чутливість рук і спектр своїх відчуттів. Наприклад, торкаючись тіла пацієнта, остеопат чує, як рухаються рідини в організмі, рух крові, напруження судин, чи м’язів, порушення роботи фасцій. Діагностика полягає в тому, щоб зрозуміти, де саме виникла проблема, знайти першопричину болю, або поганого самопочуття і відштовхуючись від діагнозу призначити найефективніші методи лікування. Наші спеціалісти працюють із різноманітними методиками та вдало поєднують їх для досягнення найліпшого результату.

Після прийому можливе посилення певних больових відчуттів в тих точках, з якими працював остеопат. Це нормально, оскільки загострення відчуттів у певних зонах свідчить про активізацію процесів в організмі. Але якщо вас буде турбувати дискомфорт, ви завжди можете зв’язатися з нами та ваш фахівець дасть відповідні рекомендації та допоможе.

Щоб отримати від першого прийому якісний результат, ми рекомендуємо: – виспатися мінімум 7-9 годин; – за день до прийому відмовитися від важкої їжі та алкоголю; – не пити каву та міцний чай, оскільки ці напої мають стимулюючий ефект на організм і можуть впливати на результати обстеження; – не курити за 3-5 годин до сеансу; – надіти зручний одяг і білизну, ми радимо віддати перевагу комфортному саме для вас одягу, що не буде обмежувати ваші рухи. – визначитися зі своїм запитом та бажаною метою; – зібрати медичні обстеження з питання звернення, якщо у цьому є потреба.

Перший сеанс у остеопата триває 60-75 хвилин, протягом прийому буде проведено: - огляд спеціалістом; - встановлення діагнозу; - проведення перших і необхідних маніпуляцій; - визначення подальшої стратегії лікування. Більшість часу сеансу відведено саме на лікування і маніпуляції, тобто ви отримаєте повноцінний сеанс лікування, та додатково постановку діагнозу, визначення стратегії лікування та рекомендації від вашого фахівця.

Робота з малюками кардинально відрізняється від роботи з дорослими – діти більш чутливі, яскравіше реагують на будь-які дії та потребують особливого підходу Тому остеопату достатньо 10-15 хвилин для роботи з маленькими пацієнтам. Процедури не приносять малюкам болю і стресу, і показані при різних порушеннях в роботі опорно-рухового апарату і функціональних розладах. При роботі з дітьми остеопати застосовують найделікатніші техніки роботи з пацієнтами, наприклад, біодинаміку.

Спільний прийом проходить з Сергієм Губановим, засновником Soul & Body Center, і фахівцем центру. Під час спільного сеансу Сергій Дмитрович робить вступну діагностику, знайомитися з вами та формує подальший план лікування. А фахівець буде глибше та активніше взаємодіяти з вами, з першого сеансу і проводити подальший курс лікування, базований на рекомендаціях Сергія Губанова.

Вартість прийому у фахівця массажиста складає 1000 грн. Вартість прийому у остеопата Soul & Body Center складає 1500 грн. Вартість прийому у головного лікаря – 2000 грн, у Сергія Губанова – 7000 грн. Із усіма актуальними вартостями ви можете ознайомитись на сторінці «Ціни»