Фахiвцi

Татьяна Осягина

Тетяна Осягіна

Остеопат, реабілітолог та масажист.
Загальний досвід роботи з тілом понад 10 років, остеопатію Тетяна практикує вже понад 3 роки.
Закінчила Національний університет фізичного виховання та спорту України за спеціалізацією фізична реабілітація та вчитель фізкультури. Закінчила Київський медичний коледж ім. П.І. Гаврося за спеціальністю медична сестра. Навчалась у Школі академічних напрямів остеопатії, Біодинамічній школі остеопатії. Пройшла курси з лікувального, остеопатичного, лімфодренажного та естетичного масажу. Вивчала йогу у Міжнародній федерації йоги.

До Тетяни ви можете записатись на сеанс остеопатії, вісцеральної остеопатії, краніосакральної терапії, лімфодренажного масажу, лікувального масажу, остеопатичного масажу, розслабляючого масажу, дитячої остеопатії (від 5 років), також Тетяна займається супроводом вагітності та післяпологовим відновленням.

Фахiвцi

Медичний директор та ідейний натхненник Soul&Body Center. Має досвід фізіотерапевта, спортивного лікаря, остеопата, фахівця з альтернативних мануальних практик. Загальний медичний досвід Сергія складає 19 років, практикує остеопатію вже понад 10 років. Сергій працює із різними техніками та методами, аби досягти найкращого результату персонально для кожного випадку, знайде та детально пояснить першопричини болю чи хвороби та розробить ефективну стратегію лікування.

Головний спеціаліст та остеопат, сімейний лікар. Загальний медичний досвід складає 16 років, в остеопатії Вікторія вже понад 3 роки. В роботі комбінує остеопатію із методиками сімейної медицини. Постійно вдосконалює свої знання на міжнародних курсах та тренінгах. Вікторія працює із широким спектром хронічних захворювань і має вдалу практику виходу пацієнтів в стійку ремісію.

Остеопат, лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Загальний медичний досвід понад 15 років, остеопатію Ольга практикує понад 10 років. Ольга постійно проходить міжнародні курси та тренінги, аби вдосконалювати свої техніки, і вдало поєднує знання академічної медицини з альтернативними практиками.

Остеопат, масажист. Має досвід загальної практики роботи з тілом понад 15 років. Суто остеопатії та новітнім методикам в остеопатії присвятила останні 5 років професійної діяльності. Ольга відновить баланс та ритми вашого тіла і допоможе знайти причини затисків, а також навчить ваше тіло розслаблятись.

Остеопат, лікар променевої діагностики. Загальний медичний досвід Івана складає 9 років, остеопатію практикує понад 3 роки. Іван поєднує знання академічної медицини з альтернативними практиками. Він завжди допоможе визначити першопричини та прокласти шлях до збалансованого стану вашого організму.