Фахiвцi

Сергій Губанов

Медичний директор, фізіотерапевт, спортивний лікар, остеопат, психолог, фахівець з альтернативних мануальних практик. Загальний медичний досвід Сергія складає 19 років, практикує остеопатію вже понад 10 років.
Для фахівців центру Сергій проводить заняття з підвищення кваліфікації за остеопатичними практиками з подальшою атестацією.
Закінчив Донецький медичний університет імені М. Горького за спеціальністю педіатрія.
Займається лікуванням гострого болю, супроводом вагітності, працює з новонародженими та дітьми. Успішно використовує в практиці новітні розробки провідних остеопатів Європи.

До Сергія ви можете записатись на сеанс остеопатії, вісцеральної остеопатії, краніосакральної терапії, дитячої остеопатії (з перших днів життя дитини), супровід вагітності та післяпологове відновлення.

Фахiвцi

Остеопат, старший спеціаліст центру з 13-річним медичним стажем, 7 років остеопатичної практики. Робота з дітьми, супровід вагітних, допомога при гострому болі, проблеми зі скронево-нижньощелепним суглобом, хребет, працює з головним болем, мігренями, болем у суглобах та м'язах.

Остеопат, практикує остеопатію понад 5 років, робота з тілом, масажна практика - 5 років. До Наталі ви можете записатися на остеопатичний прийом, вісцеральну остеопатію, краніосакральну терапію, естетичну корекцію особи, відновлення ресурсу.

Масажист, спеціаліст фізичних та реабілітаційних практик, 8 років медичного досвіду, 5 років масажної практики. Стас спеціалізується на лікувальних техніках масажу, реабілітації, глибокому опрацюванні м'язів та фасцій, дитячому масажі. Працює з болями у м'язах, відновленням після травм, відновленням та розслабленням.

Масажист, спеціаліст фізичних та енергетичних практик з 13-річним медичним досвідом. Масажна практика понад 10 років. Олег спеціалізується на естетичних техніках масажу, реабілітації, глибокому опрацюванні м'язів, різних енергетичних практиках, працює з болями у м'язах, відновленням після травм, відновленням та розслабленням.