Фахiвцi

Сергей Губанов

Сергій Губанов

Медичний директор, фізіотерапевт, спортивний лікар, остеопат, психолог, фахівець з альтернативних мануальних практик. Загальний медичний досвід Сергія складає 19 років, практикує остеопатію вже понад 10 років.
Для фахівців центру Сергій проводить заняття з підвищення кваліфікації за остеопатичними практиками з подальшою атестацією.
Закінчив Донецький медичний університет імені М. Горького за спеціальністю педіатрія.
Займається лікуванням гострого болю, супроводом вагітності, працює з новонародженими та дітьми. Успішно використовує в практиці новітні розробки провідних остеопатів Європи.

До Сергія ви можете записатись на сеанс остеопатії, вісцеральної остеопатії, краніосакральної терапії, дитячої остеопатії (з перших днів життя дитини), супровід вагітності та післяпологове відновлення.

Фахiвцi

Головний спеціаліст та остеопат, сімейний лікар. Загальний медичний досвід складає 16 років, в остеопатії Вікторія вже понад 3 роки. В роботі комбінує остеопатію із методиками сімейної медицини. Постійно вдосконалює свої знання на міжнародних курсах та тренінгах. Вікторія працює із широким спектром хронічних захворювань і має вдалу практику виходу пацієнтів в стійку ремісію.

Остеопат, лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Загальний медичний досвід понад 15 років, остеопатію Ольга практикує понад 10 років. Ольга постійно проходить міжнародні курси та тренінги, аби вдосконалювати свої техніки, і вдало поєднує знання академічної медицини з альтернативними практиками.

Остеопат, реабілітолог та масажист. Загальний досвід роботи з тілом понад 10 років, остеопатію Тетяна практикує вже понад 3 роки. Тетяна майстерно поєднує структуральні та енергетичні техніки, персонально для вас підбирає методики та техніки, з якими будете працювати саме сьогодні.

Остеопат, масажист. Має досвід загальної практики роботи з тілом понад 15 років. Суто остеопатії та новітнім методикам в остеопатії присвятила останні 5 років професійної діяльності. Ольга відновить баланс та ритми вашого тіла і допоможе знайти причини затисків, а також навчить ваше тіло розслаблятись.

Остеопат, лікар променевої діагностики. Загальний медичний досвід Івана складає 9 років, остеопатію практикує понад 3 роки. Іван поєднує знання академічної медицини з альтернативними практиками. Він завжди допоможе визначити першопричини та прокласти шлях до збалансованого стану вашого організму.